Kadınların En Yakın Dostu: Gömlek

Kadınların En Yakın Dostu: Gömlek

Gömlek kadınların en yakın dostu olmaya devam ediyor

Kadınlar küçük ve mütevazi gardıroplara karşı mesafeli durmaya çalışırlar. Çünkü onlar için dolaplarının büyük ve heybetli olması daha fazla kıyafete sahip olmakla eş değer. Hal böyle olunca her kadının sahip olduğu kişisel dolabı, butik bir mağazada yer alan ürünler kadar ürünü içerisinde barındırıyor. Çeşit çeşit, desen desen birçok eşya dolabın kapağının açılmasıyla birlikte sahibine el sallıyor. Ancak kadınlar için mağaza görevi gören dolaplarının en nadide parçası hiç şüphesiz gömlek oluyor. Çünkü gömlek hem spor hem de şık kombinler yaratmak için her gün giyebilebilecek joker parçalardan biri.

Peki, her dönem kadınların gözdesi olan gömleklerden tarzınıza en uygun olanları belirlediniz mi? Düz renk mi yoksa desenli gömlek modellerini tercih edeceksiniz? İşte bu sezonun şık ve spor gömlek modelleri…

Plazanın en şık kadını siz olun

Çalışma hayatının kurtarıcısı sizce de birbirinden farklı gömlekler değil mi? Klasik pantolon ve topuklu ayakkabı ile kombinleyeceğiniz klasik gömlekleri ofis içerisinde bir ceket ile tamamlayarak şıklığınızı artırabilirsiniz.

Gömlek kadınların en yakın dostu olmaya devam ediyor
Basic Gömlek
Gömlek kadınların en yakın dostu olmaya devam ediyor
Cep Detaylı Gömlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşten sonra arkadaşlarınızla bir yemek yemeyi düşünüyorsanız bu klasik görünümden kurtarmanızın bir yolu var. Ofiste kullandığınız ceketi çıkararak, renkli bir kazak tercih ettiğinizde ve birkaç aksesuar taktığınızda o klasik havadan kolayca sıyrılabilirsiniz ve yine bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.

Spor kombinlerin vazgeçilmezi ekose gömlekler

Eskiden sadece beylerin dolaplarını süsleyen ekose gömlekler artık bayanların da dolaplarında yer alıyor, hem de erkeklerin giymeye cesaret edemediği sıra dışı renklerle… Spor bir görünüm elde etmek istediğinizde skinny pantolonlar ile oldukça tarz durabilen ekose gömlekler ayrıca kış sezonunda birbirinden farklı bere modelleriyle de kullanılabilir.

Eğer spor şıklığınızla göz doldurmak istiyorsanız size tavsiyemiz kırmızı ve mavi renklerin hakim olduğu ekose gömlekleri tercih etmeniz. Ayrıca akşam arkadaşlarınızla gideceğiniz bir konser aktivitesinde siyah deri bir tayt ile bakışların size doğru dönmesini sağlayabilirsiniz.

Gömlek kadınların en yakın dostu olmaya devam ediyor
Ekose Gömlek
Gömlek kadınların en yakın dostu olmaya devam ediyor
Kırmızı Gömlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hayatınıza renk katmak için…

Günlük hayatın yoğunluğu ve stresi sizi boğmasın. Dolabınıza ekleyeceğiniz farklı renk ve desenlere sahip gömlekler ile aynaya her baktığınız zaman içiniz açılabilir. Hem klasik pantolonlar hem de tayt ve kot pantolonlar ile kullanabileceğiniz bu gömlekler her sezon değişen modelleriyle hayatınıza renk katmanızı sağlayabilir.

Gömlek kadınların en yakın dostu olmaya devam ediyor
Kelebek Desenli Gömlek
Gömlek kadınların en yakın dostu olmaya devam ediyor
Kısa Kollu Gömlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de hem spor hem de şık olabileceğiniz bu sezonun en tarz gömlek modellerini inceleyin. Şıklığınızı gün boyu devam ettireceğiniz gömlekler VitrinGez’de sizleri bekliyor.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK