Gossip Girl’ün Sarışın Stil İkonu Blake Lively

Gossip Girl’ün Sarışın Stil İkonu Blake Lively

GOSSIP GIRL’ÜN SARIŞIN STİL İKONU BLAKE LIVELY

Tüm dünyada bir anda dev bir hayran kitlesine ulaşarak, kendi modasını yaratan, 2012’de sezon finali yapmasına rağmen yankıları dinmek bilmeyen Gossip Girl dizisinin yıldızı Blake Lively Ünlü Stili köşemizin konuğu oldu.

Manhattan’ın üst tabaka ailelerinin çocukları üzerine kurulu hikayesinde Serena van der Woodsen karakteriyle genç kızların stil ikonu haline gelen Lively, sosyal yaşantısında da hala bir stil ikonu olarak görünüyor ve giyimiyle sansasyon yaratmaya devam ediyor.

Blake Lively’nin modayı sevdiği kadar, modanın da onu sevdiğini, düzgün fiziğini, doğru parçalarla buluşturması sonucu ortaya çıkan muhteşem görüntü doğruluyor. Chanel’in baş tasarımcısı Karl Lagerfeld’in gözdesi olarak anılan Lively, Lagerfeld tarafından “American dream girl” (Amerikan rüya kızı) olarak adlandırılıyor.

Dilerseniz Amerika’nın bu rüya kızının moda tercihlerine birlikte bir göz atalım…

Blake Lively Stili

Kırmızının cazibesi

Kırmızı halının büyüleyici yıldızlarından biri olan Blake Lively, her kırmızı halı töreni için ustalıkla hazırlanıyor. Kırmızı halılardaki şıklık yarışında, üst sıralardaki yerini korumayı başaran Lively, Emmy ödül törenlerinden birindeki kırmızı Versace tuveletiyle, çok doğru bir seçim yapmış gibi görünüyor. Derin göğüs dekoltesinde aksesuar kullanmayarak, bu iddialı tuvaletin içerisinde sade olmayı başaran Lively, moda eleştirmenlerinden tam not aldı.

GOSSIP GIRL’ÜN SARIŞIN STİL İKONU BLAKE LIVELY

Büyülü mavi

Bu kadar cici bir elbise nasıl bu kadar büyülü görünebilir? Karl Lagerfeld’in kendisi için söylediği gibi, Lively tam bir rüya kız. Gucci’nin göz alıcı mavi elbisesi, sade saç stili ve yüzünden eksik etmediği ışıltılı gülümsemesiyle yine çok güzel.

GOSSIP GIRL’ÜN SARIŞIN STİL İKONU BLAKE LIVELY

Blake Lively, Gucci, stil ikonu, Blake Lively stili, Blake Lively kıyafet, kırmızı halı ünlüleri, kırmızı halı, ünlü stil ikonları

Pastelden masallar

Blake Lively, vücudunu ve ten rengini iyi tanıyan nadir ünlülerden biri. Genellikle kendisini en iyi ifade edebildiği, tarzını ortaya koyabildiği en sade kıyafetleri tercih ediyor. Işıltıları sevdiği de muhakkak. Ancak kullanırken, tabiri caizse, bir moda kuklasına dönüşmeden bunu yapabiliyor. Bir çocuk filmi galasında karşımıza Burberry bir kıyafetle çıkan Lively, masallardaki kadar masum pastel renklerle adeta bir prenses gibi görünüyor.

GOSSIP GIRL’ÜN SARIŞIN STİL İKONU BLAKE LIVELY

Güneş gibi

Kendisinin de rol aldığı Savages adlı filmin galasına, sarı Gucci tuvaletiyle bir güneş gibi doğdu. Bir sarışın olarak, bu sarı tuvaleti hafif bronzlaşmış teni, mavi ve kahve tonlardaki takılarıyla oldukça başarılı bir kombine imza atan Lively, saçlarını da çok modern bir şekilde örgü yaparak doğru bir tercih yapmış gibi görünüyor.

GOSSIP GIRL’ÜN SARIŞIN STİL İKONU BLAKE LIVELY

Hamile şıklığı

Ünlü Kanadalı aktör Ryan Reynolds’la evliliğinin ardından, şu sıralar anne olmak için gün sayan Lively, başarılı moda tarzını hamileliğinde de korumaya devam ediyor. Gucci’den vazgeçemeyen ünlü oyuncu, Angel Ball’da karşımıza enfes bir tuvaletle çıktı. Hamileliğinde yakaladığı bu şık görüntüyle adeta tüm anne adaylarına örnek olan Lively, günlük kıyafetlerindeki tarzıyla da genç bir anne adayı olmanın avantajlarını oldukça başarılı bir şekilde kullanmış.

GOSSIP GIRL’ÜN SARIŞIN STİL İKONU BLAKE LIVELY

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK