Gözlük Kullanan Kadınlar Nasıl Makyaj Yapmalı?

Gözlük Kullanan Kadınlar Nasıl Makyaj Yapmalı?

GÖZLÜK KULLANAN KADINLAR NASIL MAKYAJ YAPMALI?

“Gözlerim bozuk, her şeyi bulanık görüyorum.Gözlüksüz yaşayamıyorum”, “Lens kullanamıyorum” ya da “Ben sadece yakıştığı için gözlük kullanıyorum” diyenler, nasıl makyaj yapıyorsunuz? Gözlük kullanmayanlarla aynı makyajı yapıyorsanız, büyük bir yanılgı içerisindesiniz. Hazırsanız sizi bu makyaj sıkıntısından kurtaracak birkaç önemli ayrıntıyı verelim ve makyaj konusunda biraz gözünüzü açalım istiyoruz…

Gözlük Kullanan Kadınlar Nasıl Makyaj Yapmalı?

Kalın çerçeveli gözlük kullananlar farlara dikkat!

Gözlükte kalın bir çerçeve tercih ediyorsanız kullanacağınız farlara dikkat etmelisiniz. Göz kalemi kullanmak göz makyajının kurtarıcısı gibi algılansa da farın yerini tutmuyor. Gözlük kullananlara pastel tonlardaki farlar çok yakışıyor. Koyu renk far ile kalın çerçeveli gözlük kullanmak yüzünüzde abartı duracağı gibi karşı tarafın odaklananamasına da neden olabilir. Bu çok renkliliği giyiminize yansıtsanız bizce hiç fena olmaz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

VG-gozluklu-kadin-makyaji-pembe-far GÖZLÜK KULLANAN KADINLAR NASIL MAKYAJ YAPMALI?

Üçe beşe bakmayın eyeliner kullanın

Çok koyu farların gözlüklerin altında renk karmaşına neden olması, gözlük kullananları farklı çözüm arayışlarına sürükledi. “Gözlerimizi ön plana çıkaran başka hangi makyaj malzemesi olabilir?” derken, imdadımıza eyeliner yetişti. Gözlük kullananmanız kalın, ince, kuyruklu, kuyruksuz her türlü eyeliner çekmenize engel değil. Şimdi gözleriniz eskisinden çok daha güzel. Teşekkürler eyeliner!

Alabildiğince ruj

Böyle söyleyince rujlara un muamelesi yapmışız gibi algılanmasın lütfen. Yani demek istiyoruz ki: Gözünüzde gözlük varken dudağınıza koyu renk bir ruj sürebilirsiniz. Örneğin kırmızı renkte bir ruj tercih ettiğinizde feminen bir hava yakalamanız mümkün.

VG-gozluklu-kadin-icin-kirmizi-ruj GÖZLÜK KULLANAN KADINLAR NASIL MAKYAJ YAPMALI?

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK