Gülben Ne Giysin?

Gülben Ne Giysin?

7’den 70’e bütün Türkiye’nin beğenisini kazanan ünlü şarkıcı Gülben Ergen, şimdi de hepsiburada.com kampanyasıyla karşımıza çıktı. Reklam filminde çeşit çeşit, desen desen birbirinden güzel ve şık kombinlerle gördüğümüz Gülben Ergen, kendisinin içinde olduğu bir yarışmanın duyurusunu yapıyor.

Yarışma, hepsiburada.com‘un e-ticarette uzun yıllara dayanan deneyimini moda alanına da taşımış olmasıyla başladı. Reklamıyla birlikte moda alanının da lansmanını yapan hepsiburada.com, sektörde önde gelen çoğu markayı bünyesinde barındırarak müşterisine sunuyor.

Lansman için özel olarak yapılan “Gülben Ne Giysin?” yarışması ile Gülben Ergen’e en kendi stillerine göre güzel kombini öneren adaylar arasından, en iyi kombini öneren kişiye seçtiği kombinler hediye edilecek.

gülben ne giysin 1 gülben ne giysin 2 gülben ne giysin 3

Yarışmaya katılmaya hazırsanız, şimdi birlikte başlayalım!

1. Adım: Kombinin oluşturma

Sayfada önünüze çıkan ilgili kategorilere stilinize uygun olan parçaları ekleyerek bir kombin oluşturmalısınız. Kombin oluştururken dikkat edeceğiniz tek şey, en az 3 parça birleştirmek. Ayrıca dilediğiniz zaman kombininiz üzerinde değişiklik yapma hakkına da sahipsiniz. Bu sebeple kombininizi tamamlamak için seçtiğiniz ürünlerde kararsızlık yaşarsanız anında başka bir ürünle değiştirebiliyorsunuz.

hepsiburada hepsi moda 1

 

2. Adım: Sosyal Medya Paylaşımı

Kombinin hazır. Peki, şimdi sırada ne var? Yarışmanı bir diğer kuralı da, hazıladığın kombini sosyal medya hesaplarında paylaşmak olduğundan, kombinini kaydettikten sonra #gulbennegiysin etiketiyle Facebook ve Twitter adreslerinde paylaşımını yaparak yarışmaya katılmış oluyorsun.

hepsiburada hepsi moda

İşte bu kadar kolay. 🙂

“Nedir bu yarışmanın detayları?” diye soruyorsan, tüm cevaplar burada!

Yarışma, 28 Mart 2016 ve 17 Nisan 2016 tarihleri arasında devam edecek. Hazırlanan kombinler jüri tarafından değerlendirilerek kazanan kişi belirlenecek ve hazırladığı kombinler kendisine hediye edilecek.

Yarışma haftalık olarak belirlenen konsept doğrultusunda devam edecek ve her haftanın birincisi hem hepsiburada.com hem de Hepsi Burada’nın sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.

Bir kullanıcı için en fazla katılım kombini 10’dur. Ayrıca, katılımcıların her hafta için yani her konsept için ayrı ayrı kombinler hazırlaması gerekmektedir.

Sen de şimdi hemen hepsiburada.com’a üye ol, kombinin hazırla ve kaydettikten sonra sosyal medyada (Facebook ve Twitter) #gulbennegiysin etiketiyle paylaşarak seçtiğin muhteşem parçaları kazanma fırsatını kaçırma!

Hepsi Moda hepsiburada 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK