Güneşli Havalara Sezon Trendleriyle Merhaba Deyin!

Güneşli Havalara Sezon Trendleriyle Merhaba Deyin!

İçimizi ısıtmaya başlayan güneşli havalar sonunda yüzünü göstermeye başladı. Baharın enerjisini üzerimizde hissetmeye başladığımız bu günlerde, sezon trendleriyle birlikte değişen rengarenk vitrinler içimizi kıpır kıpır yapıyor. Biz de İlkbahar sezonunda öne çıkan trendleri derledik ve kombin önerileriyle birlikte bir araya getirdik.

Renklerin Dansı

Bu sezon rengarenk koleksiyonlarla karşı karşıyayız. Sezonun öne çıkan renklerini sizlerle buluşturuyoruz.

Kırmızı bu sezon fazlasıyla ön planda. İddialı ve feminen renklerden biri olan kırmızı, farklı parçalarda kendini gösteriyor.

 

Kırmızı gibi iddialı ve canlı renklerden bir diğeri de turuncu. Baharın enerjisini üzerinizde hissetmenizi sağlayacak turuncu renkli parçaları mutlaka incelemelisiniz.

 

Baharın gelmesiyle içinizi açacak, moralinizi yerine getirecek pozitif renklerden biri de yeşil. Sezon trendi olmasının dışında yeşilin doğayla olan uyumu da sizi ön plana çıkaracak.

 

Tüm mevsimlerde kadınların severek giydiği renklerden olan pembe ve tonlarını bu ilkbahar ve yaz aylarında sıklıkla göreceğiz gibi görünüyor. Siz de bulunduğunuz ortamlara renk ve hareket katmak istiyorsanız, pembe parçalara kombininizde yer verebilirsiniz.

 

Parlak Detaylar

Geçen sezon oldukça fazla karşımıza çıkan parlak ve metalik detaylar, bu sezon da bizimle olacak gibi görünüyor. Makyaj trendlerinden ayakkabı modasına kadar her alanı etkisi altında bırakan metalik ve parlak ürünler fazlasıyla sevilmiş görünüyor.

 

Transparan ve Tül Detayların Gücü

Tül ve transparan detayları önceden sadece abiye ve gece kıyafetlerde görürken artık sokak stilinde de karşımıza çıktığını görüyoruz. Gerektiğinde şık, gerektiğinde de spor kombinlerde karşımıza çıkan bu detaylar stilinizi fazlasıyla güçlendiriyor.

 

Desenin Önlenemez Yükselişi

Metalik trendi gibi geçen sezondan bu sezona transfer olan bir diğer trend de desen oluyor. Desenli gömlekler, pantolonlar, ceketler, gömlekler ve daha birçok parça… Her parçaya ayrı bir tad ve şıklık katan bu desenleri kombinlerken de çok eğleneceksiniz. Bulunduğunuz ortamı hareketlendiren ve dikkat çekmenizi sağlayan desenli parçalarla fark yaratmak oldukça kolay.

 

Sokak Stilinde Spor Giyim

Son yıllarda sokak stilinde daha fazla karşımıza çıkan tayt, spor ayakkabı ve sweatshirtler artık her kıyafetle kominlenebiliyor! Sınırı olmayan bu parçaları siz de korkmadan stilinize dahil edin ve trendlere ayak uydurun. 🙂

 

Siz de yukarıdaki ürünleri ve çok daha fazla sezon trendi parçayı bir arada görmek, keşfetmek istiyorsanız, Morhipo‘yu ziyaret etmeyi unutmayın! 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK