Çocuk Güvenlik Ürünleri

Çocuk Güvenlik Ürünleri 6 farklı mağazada 227 ürün bulundu.
Marka
  • (14)
  • (21)
  • (11)
  • (27)
  • (12)
  • (21)
  • (18)
  • (14)
  • (10)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Milkway
Milkway Ultrasonik Sinek Kovucu 69,90 TL
Miny Baby
Miny Baby Çekmece Kilidi Çift Emniyetli- Mavi 9,99 TL
Hama HM.106966 Bebek Telsizi, Kameralı BM3000 549,90 TL 472,99 TL
%13 İNDİRİM
Miny Baby
Miny Baby Kauçuk Köşe Koruyucu 4' lü/Pembe 14,99 TL
Kraft
Kraft BM-163 Bebek Dinleme Telsizi 1300m 169,00 TL
MYCey
MyCey Baby on Board 4,99 TL
Miny Baby
Miny Baby German Style Güvenlik Kapısı/Otomotik Kapanır - Uzatma 29,99 TL
MYCey
Mycey Mini Çok Amaçlı Kilit 2'li 7,90 TL
Moje
Moje Köşe Koruyucu 4 Adet 5,90 TL
Weewell
Weewell Dijital Bebek İzleme Cihazı – Kablosuz 300m – Oto. Gece Gör. – 349,99 TL
Home Puzzle
Bebek Güvenlik Kelebek 2'li Parmak Koruyucu 4,99 TL
Dream Baby
F211 Bebek Güvenlik Araç İkazı 5,99 TL
Kujju
Kujju Kapak Kilidi 5,00 TL
Kraft
Kraft Lastik Köşe Kaplaması 11,00 TL
Baby Jem
Çekmece Kilidi 6,00 TL
Moje
Moje Emekleme Dizliği 8,90 TL
Switel
BCF 805 Kameralı Dijital Bebek Telsizi 369,00 TL
Home Puzzle
Bebek Güvenlik Sincap Parmak Koruyucu 7,99 TL
Weewell WMV860 Dijital Bebek İzleme Cihazı 649,90 TL 558,99 TL
%13 İNDİRİM
Baby Jem
BabyJem Raylı Dolap Kilidi 6,00 TL
Home Puzzle
Bebek Güvenlik Ördek 2'li Parmak Koruyucu 4,99 TL
360 Derece Aksiyon Kamera 1.799,00 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Hamile Karın Destek Yastığı 25,50 TL
Chicco
Chicco Video Digital Essential Bebek Telsizi 299,00 TL
Dream Baby
F144 Bebek Güvenlik Kapı Altı Stoperi 12,99 TL
Miny Baby
Miny Baby German Style Güvenlik Kapısı/Otomotik Kapanır / Kahverengi 39,99 TL
Baby Jem
BabyJem Çok Amaçlı Kilit 6,00 TL
MYCey
Mycey Ayarlı Pencere Kilidi 7,90 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Bel Koruyucu 12,90 TL
Miny Baby
MinyBaby - Kenar + köşe koruyucu 2m Kenar + 4 adet Köşe/Siyah 24,99 TL
Dream Baby
F168 Bebek Güvenlik Pencere Kilidi 7,90 TL
Sevi Bebe
Sevi Bebe Destekli Emekleme Dizliği 27,70 TL
Dream Baby
F107 Bebek Güvenlik Fırın Kapak Kilidi 11,99 TL
Miny Baby
Portakal Katlanabilir Yatak Bariyeri Gri 149,99 TL
Baby Jem
Babyjem Yükseltici Basamak Pembe 24,99 TL
Motorola
Motorola MBP 10s Dijital Bebek Telsizi 249,90 TL
Bebesi
Bebesi TayTay Yürüme Arkadaşım 29,90 TL 19,90 TL
%33 İNDİRİM
Miny Baby
Miny Baby Arabada Bebek Var İkazı 9,99 TL
Weewell
Weewell Dijital Bebek Telsizi 129,99 TL
Dream Baby
F163 Bebek Güvenlik Köşe Koruyucu 11,99 TL
Kraft
Kraft Plastik Köse Kaplaması 9,90 TL
MYCey
Mycey Kapı Durdurucu 4,90 TL
Motorola
TLKR T40 El Telsizi 119,00 TL
Dream Baby
F134 Bebek Güvenlik Cam Masa Köşe Koruyucu 6,99 TL
Dream Baby
F136 Bebek Güvenlik Topuzlu Kilit Emniyeti 10,90 TL
König
Konig BM40 IP Bebek Güvenlik Kamerası 299,00 TL
Motorola
Motorola MBP160 DECT Dijital Bebek Telsizi 159,90 TL
Loobex
Loobex Titreşimli Dijital Bebek Dinleme Telsizi (Mavi) 199,99 TL
Miny Baby
Miny Baby Buzdolabı - Dolap Çok Amaçlı Kilit - Gri 13,99 TL
MYCey
MYCey -priz kapağı - 6lı 5,99 TL
MYCey
MYCey -mini çok amaçlı kilit - 2li 7,99 TL
Motorola
MBP 40 2,4 GHz Dijital Kameralı Bebek Telsizi 539,00 TL
Motorola
Motorola MBP 40 Kameralı Bebek Telsizi 699,91 TL
Motorola
MBP 854 4.3 LCD Ekran Monitör + HD Wi-Fi Uzaktan Bağlantılı Kamera 1.099,99 TL 899,99 TL
%18 İNDİRİM
Switel
BCC 50 Bebek Telsizi 239,00 TL
MYCey
Mycey Çekmece Kilidi 2'li 7,90 TL
Switel
Switel BCE 27 Bebek Telsizi 219,89 TL
Switel
BCE 27 Bebek Telsizi 149,00 TL
Baby Jem
Babyjem Emniyet Kemeri Tutucu Kırmızı 16,99 TL
Motorola
MBP10 2.4 Ghz Dijital Bebek Telsizi 179,00 TL

Bebek Güvenlik Ürünleri Seçimi ve Kullanım Önerileri

Bebeğiniz doğduğu andan itibaren hayattaki en önemli varlığınız haline gelir. Üzerine titrediğiniz ve gözünüzden bile sakındığınız bebeğinizin güvenliği de bu nedenle çok önemlidir. Çocukların güvenliği için tasarlanmış ürünler arasında yer alan bebek telsizleri, güvenlik kapıları ve bariyerler de, anne babaların bu konudaki en büyük yardımcıları arasında yer alır.

Anne babaları olarak çocuğunuzun güvenliğini her şeyden daha çok önemsediğinizi biliyoruz ve bebeğinizin güvenliğini sağlayacak, en kaliteli ve emniyetli ürünleri sizler için bir araya getiriyoruz. Dilerseniz sitemizde yer alan çocuk ve bebek güvenlik ürünlerine birlikte göz atalım.

En Kullanışlı Bebek Güvenlik Ürünleri

Çocuk ve bebek güvenlik ürünleri denildiğinde akla önce bebek telsizleri, güvenlik kameraları, bariyerler, güvenlik kapıları geliyor. Ev ve otomobil için ayrı ayrı tasarlanan güvenlik ürünleri, çocuğunuzun her an güvende olmasını sağlıyor. Bebeğinizin güvenliğinin yanı sıra konforunu da düşünen bebek ve çocuk güvenlik ürünleri, bu sayede anne babaların da hayatını kolaylaştırıyor.

Bebek Telsizi/Kameralar 

Bebek telsizi ve kameralar en çok kullanılan güvenlik araç gereçleri arasında yer alıyor. Bebek telsizleri bebeğiniz farklı bir odada uyurken hareketlerini izlemenizi ve sesini dinlemenizi sağlayarak bebeğinizin güvenliğinden ve huzurundan emin olmanıza yardımcı oluyor. Bebek telsizleri görüntülü bebek telsizleri ve telsizler olarak farklı fonksiyonlarla karşımıza çıkabiliyor. Güvenlik kameraları ise bebeğinizi her an izlemenize yardımcı oluyor. Güvenle kullanabileceğiniz elektronik cihazlar arasında yer alan bebek telsizi ve bebek güvenlik kameraları, özelliklerine ve markalarına göre farklı fiyat seçenekleri ile karşımıza çıkabiliyor.

Loobex, Chicco, Kraft, Motorola, Weewell, Luvion gibi seçkin markaların bebek telsizi ve güvenlik kameralarını sitemizde bulabilir ve 24,99 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yatak Bariyeri/Kapılar 

Yatak bariyerleri ve kapılar, bebeğinizin yatağında güvenle uyumasına ve evin içerisinde güvenle vakit geçirmesine yardımcı olan diğer güvenlik araçlarındandır. Bebeğinizin yatağına monte edilerek güvenlik duvarı görevi gören yatak bariyerleri; bebeğinizin yatağını park yatak konforuna da kavuşturur. Yatak bariyerleri ya da yatak korkuluğu bebeğinizin yatak boyuna göre dizayn edilerek her yatağa uyumlu olacak şekilde üretilirler. Kolaylıkla çıkarılıp takılabilen yatak bariyerleri kimi zaman da katlanabilir olma fonksiyonuna da sahip olabilirler. File gibi hafif materyallerden üretilen yatak bariyerleri evinizin yanı sıra tatillerde ya da evinizden uzak olduğunuz zamanlarda da kullanılabilirler.

Güvenlik kapıları ise özellikle çok katlı evlerde merdivenlerin başında ya da sonunda veya çocuğunuzun girmesini istemediğiniz alanlarda kullanmanız için tasarlanmıştır. Duvara monte güvenlik kapılarının yanı sıra herhangi bir delme işlemi gerektirmeyen basınç sabitlemesi güvenlik kapısı seçenekleri de bulunmaktadır. Merdivenlerde kullanılmak için tek yönlü güvenlik kapıları bulunabileceği gibi kapılarda kullanmanız için çift yönlü açılıp kapatılabilen güvenlik kapıları da bulunmaktadır. Çocuk korkuluğu olarak da bilinen güvenlik kapıları ahşap, metal gibi materyallerden üretilebileceği gibi, geniş bir çerçeve şeklinde tasarlanarak ev için oyun parkı olarak da kullanılabilirler.

Sitemizde Lindam, Munckin, Rico gibi markaların güvenlik kapısı ve yatak bariyeri modellerini bulabilir, 38,99 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ev Ürünleri 

Çocuk Güvenlik – Ev Ürünleri kategorimizde alacağınız küçük önlemlerle evinizi bebekleriniz ve çocuklarınız için daha güvenli bir hale getirecek ürünler yer alıyor. Yaylı emniyet mandalı, buzdolabı kilidi, “baby on board” işareti, yuvarlak köşe kaplaması, parmak koruyucu, prizmatik, kapı ve duvar stoperi, kauçuk köşe koruyucusu, pencere kilidi, alarmlı emniyet mandalı, fırın kapak kilidi, kapı stoperi, genişleyebilen ocak bariyeri, emekleme dizliği, emniyet kilidi anahtarlı pvc pencre, kenar köşe bandı ve kapı stoperi gibi ürünler evinizi bebeğiniz için hem daha konforlu hem de daha güvenli bir hale getiriyor. Her biri aslında küçük önemlerden ve ufak değişikliklerden ibaret olan bu araçlarla yapılan düzenlemeler, minik prenses ve prenseslerin evinizin içerisinde daha güvenli bir şekilde dolaşmasına olanak sağlıyor.

Sitemizde Koçtaş, Elro, Kraft, Miny Baby, MyCey, Sevi Bebe, Diall gibi markaların ev güvenlik ürünlerini bulabilir, 2,95 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Otomobil Ürünleri 

Çocuğunuzun seyahat esnasında da daha konforlu olması ve emniyette olduğundan emin olmanız için geliştirilen ürünler otomobil güvenlik ürünleri başlığı altında toplanıyor. “Arabada bebek var” uyarısı, güneşlik, emniyet kemeri tutucu gibi ürünler; arabanızı çocuklarınız için daha güvenli bir hale getiriyor. Örneğin “arabada bebek var” uyarısı trafikte diğer sürücülerin de daha hassas olmasını sağlıyor. Güneşlikler bebeğinizi seyahat esnasında güneşten korurken, emniyet kemeri tutucular emniyet kemerinin çocuğunuzun vücudunu rahatsız etmesine engel olarak emniyet kemerinin daha konforlu ve güvenli şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor.

Sitemizde Baby Jem, Kraft, MyCey, Safety gibi markaların otomobil güvenlik ürünlerini bulabilir ve 3,49 TL’den başlayan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Çocuk ve Bebek Güvenlik Ürünleri ve Fiyatları

Çocuğunun emniyetini her şeyin üzerinde tutan anne babalar için, en güvenilir ve kaliteli çocuk güvenlik ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Çocuk Güvenlik kategorimizde ev güvenlik ürünlerinden otomobil güvenlik ürünlerine, yatak bariyerlerinden kapılara, bebek telsizlerinden kapılara pek çok kullanışlı ürünleri bulabilirsiniz. Bebek güvenlik ürünlerini kullanarak evinizi, otomobilinizi ve girdiğiniz tüm ortamları bebeğiniz için daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle hem çocuğunuz hem de kendiniz için daha konforlu ve emniyetli alanlar oluşturabilirsiniz.

Bebeğinizin güvenliği için özel bir ürün arıyorsanız, aradığınız ürünü sitemizde yer alan arama kutucuğuna yazdıktan sonra, listelenen ürünler arasından aradığınız ürünü seçebilirsiniz. Karşınıza çıkan tüm seçenekler arasından bütçenize en uygun seçimi yapabilmek için sayfanın sol tarafında yer alan fiyat filtrelerimizi kullanabilirsiniz. Web sitemizde Chicco, Motorola, Switel, Weewell, Munckin, Kraft, Bebe Confort, ION gibi markaların en kaliteli bebek güvenlik ürünlerine Civilim, Unnado, Media Markt, D&R, Hepsiburada, Joker gibi mağazaların güvencesiyle ulaşabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz markayı ya da mağazayı yine sayfamızın solunda yer alan filtreleri kullanarak seçebilirsiniz.

İndirimli fiyat seçenekleri ile sunulan tüm ürünleri görüntülemek için sayfanın sağ üst kısmında bulunan “İndirimli Satış” kutucuğunu işaretleyebilir; “Kuponlar” sayfamızda yer alan Vitringez Özel İndirim Kuponlarını kullanarak size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz…