Güzel Yaşa – 40 Yaş paneli

Güzel Yaşa – 40 Yaş paneli

Ben 40 yaşını heyecanla bekleyenlerdenim. Her yaşın tadını çıkarmak lazım. Ben 40 yaşın tadını çok farklı şekillerde çıkardım sanırım.

Kendi 40 yaş hazırlık yazılarımı vitringez blogda yazmaya başladım. “Hayat siz planlar yaparken başınıza gelenlerdir” demişler. Tam olarak planıma uyamasam da aksattıklarımı 41 yaş planlarıma dahil ettim. Geç yapmak hiç yapmamaktan iyidir.

FB_IMG_1429863376907

Sonra başka kadınların maceralarını merak ettim kendimi anlattıkça. Yine burada birbirinden değerli kadınların kendi özel hikayelerini paylaştım sizlerle.

Sonra fark ettim ki 40 yaş sandığımdan daha önemliymiş. Bazı kadınlarda gerçekten 40 yaş sendromu oluyormuş. Bazıları çok keyifle karşılıyormuş. Ama illaki bir dönüm noktasıymış.

40 yaş konusu beni sürekli içine çekti. Ve 40 yaştan yola çıkarak yaş almak konusunda bir panel düzenlemek istedim. Kişisel gelişim, ruhsal sağlık, spor, beslenme, güzellik konularında uzman kişilerle ve herkesi motive eden 40 yaş örnekleriyle dolu dolu bir panel hazırladım.

FB_IMG_1429863352710

İşte 40 yaş panelimin detayları:

Yaş alırken kendine özen göstermek isteyen, 30’lu yaşların başında olup kendini 40’lı yaşlara hazırlayan, 30’lu yaşların sonunda olup kırk yaş sendromunu hissetmeye başlayan, 40’lı yaşlarda olup kendi farkındalığını artırmak isteyen kadınlar bir araya gelip sohbet edeceğiz.

Deniz Pulaş, Armağan Portakal, Banu Tozluyurt, Elif Karakışla, Pınar Doğan ve benim konuşmacı olacağımız panelde güzel yaşama dair değerli tüyolar duyacağınızdan eminim.

Tasarı İletişim‘in desteği ile ailemizle.tv tarafından hazırlanan panelimize bekliyorum.

Tarih: 28.04.2015 Salı

Saat: 13.00 – 15.00

Yer: Kozyatağı Kültür Merkezi

#güzelyaşa #40yaş

 

PAYLAŞ
Üç çocuklu, 34 beden-XS bir anneyim :) 40 yaş hazırlıklarımı, değişimlerimi, yenilenmelerimi sizlerle paylaşacağım. 40 yaş sendromu da neymiş! Bakalım enerji dolu, pozitif, keyifli, taptaze, çıtır 40 yaş kadını olunuyor muymuş? Yeni nesil aile ekranı www.ailemizle.tv ‘de beni canlı canlı izleyebilirsiniz. Değişimlerim yanında vazgeçilmezlerim: ailem, aşkım, üç çocuğum, kameram, işim, özgürlüğüm. Hayat Ailemizle Güzel! https://twitter.com/bernakserdarli https://twitter.com/ailemizletv https://www.facebook.com/Ailemizletv

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK