Gelin Tacı ile Güzelliğinizi Taçlandırın!

Gelin Tacı ile Güzelliğinizi Taçlandırın!

Gelinliğinizin içinde prensesler gibi hissetmenizi sağlayan en önemli detay saçınıza veya duvağınıza takacağınız gelin tacı. Kır çiçekleriyle veya taşlarla süslü tacınız sayesinde gelinliğiniz hayallerinizinkinden daha güzel olsun.

Gelin tacı çeşitleri

Tacınız gelinliğinizi tamamlayan en güzel aksesuarınız olabilir. Hele bir de kır düğünü düşünüyorsanız kır çiçekleriyle yapılmış bir taç sayesinde peri kızı görüneceksiniz. Renk renk çiçeklerle güzelliğinize güzellik katın. Romantik bir gelin olmak isteyenler için çiçekli taçlar ideal.

Taçlar 4 Taçlar 1 Taçlar 2 Taçlar 3

Çocukluk çağlarından beri prenses olmaya özenenlerin tercihi parlak taşlı taçlar olacaktır. Gelin tacınızla beyaz prensinizi kolunuza takıp düğününüzde prensesler gibi salının.

Taçlar 8 Taçlar 5 Taçlar 6 Taçlar 7

Vintage gelin olmak isteyenler için de pek çok gelin tacı alternatifi var. Tüylü ya da dantelli gelin tacı takarak vintage bir gelin olabilirsiniz.

Taçlar 12 Taçlar 11 Taçlar 10 Taçlar 9

Eğer bohem modasını seviyorsanız ve bunu gelinliğinize de yansıtmak istiyorsanız bol zincirli taçlar tam size göre. Dantel den yapılmış gelinliğinizle takabileceğiniz bu taçlarla hipi bir gelin olabilirsiniz.

Taçlar 16 Taçlar 13 Taçlar 14 Taçlar 15

Duvağınızla veya duvaksız takabileceğiniz gelin tacı çeşitleri ile güzelliğinize güzellik katıp gelinliğinizi taçlandırın. Çocukluktan beri düşlediğiniz prenses olma hayali gerçek oluyor. Gerçek bir prenses olmanın tam zamanı 🙂

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK