Hafta Sonu Plan Değil, Alışveriş Yapılır

Hafta Sonu Plan Değil, Alışveriş Yapılır

HAFTA SONU PLAN DEĞİL, ALIŞVERİŞ YAPILIR

Biz çalışan kadınların günlerle ilgili bazı tespitleri vardır: Pazartesi, Salı geçmek bilmez; ofiste sıkılırız. Çarşamba hafta ortası olur, biraz umutlanırız. Perşembe Cuma’ya yaklaştığı için seviniriz. Cuma ise hafta sonunu anımsattığı için işe bile gitmek istemeyiz.

Pazar en sevdiğimiz gündür. Nedeni basit: İşe gitmiyoruz. Belki de bu yüzden, bütün planlarımızı hafta sonuna erteleriz. Hafta içi çalışırken doğum günü bile kutlamayız, çarşıya inmeye üşenir; ne alışveriş ne de temizlik yaparız. Ertesi gün işe gideceğimizi bildiğimizden, ağız tadıyla eğlenemeyiz bile. Şimdi soruyorum: Birçok planı hafta sonuna ertelediğimiz halde, hiçbir şey yapmayıp kendini alışveriş yaparken bulan kaç kişiyiz?

Hafta sonu alışveriş yapılır, plan değil!

Bu sessizlik, tatili fırsat bilip alışveriş yaptığımız anlamına mı geliyor? Madem hafta sonu başka bir planımız yok, en azından yaz yaklaşırken neler satın alabileceğimize bakabiliriz:

Bikinimiz yoksa vakit kaybetmeden mağazalara gidip, yeni gelen modelleri inceleyebiliriz. Hem artık, iki parçadan oluşan bikinileri aynı anda satın almak zorunda değiliz: Sadece bikini altı alarak kullandığımız bir bikini üstüyle kombinleyebiliriz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 HAFTA SONU PLAN DEĞİL, ALIŞVERİŞ YAPILIR 5360f7287d5f6-horz

Denize giderken birçok kadının favorisi, plaj elbisesi. Tatil yaparken de şık olmak istiyorsak, şimdiden yeni modellere bakmakta fayda var.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 HAFTA SONU PLAN DEĞİL, ALIŞVERİŞ YAPILIR 529dc38b3c9b9-tile

Mayo ve mayokinilerden vazgeçemiyoruz; her sezon değişen modelleriyle bizi şaşırtmaya devam ediyorlar. Bugün hafta sonu olmasına rağmen tatil değil alışveriş yaptıysak, neden bir de mayokini satın almayalım ki?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

 HAFTA SONU PLAN DEĞİL, ALIŞVERİŞ YAPILIR 529dc348498b0-tile

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK