Hamile Giyim Modelleri ile 9 Ay

Hamile Giyim Modelleri ile 9 Ay

Bebek heyecanı yaşayan anne adaylarının günlük yaşantılarında birçok değişiklik olduğu aşikar. Güzel haber ise; giyim stillerini değiştirmek zorunda olmamaları. Son yıllarda popüler hale gelen hamile giyim, hamileler için özel olarak tasarlanan kıyafetleri hamile kadınlara sunuyor ve onların günlük gezmelerinden haftasonu sinema keyiflerine kadar her türlü sosyal aktivitelerinde şık ve rahat olmalarını sağlıyor.

Hamile giyim ürünleri arasında anne adaylarının rahatlıkla kullanacağı hamile pantolonları, hamile kapri ve hamile tayt modelleri yer alıyor. Modern çizgi ile tasarlanmış modellerden hangisini seçeceğinize karar veremiyorsanız, her renkten birer tane seçebilebilirsiniz. Özel tasarımı sayesinde tüm gün boyunca rahatlık sağlayan bu modelleri kaçırmayın!

En Şık Hamile Giyim Modelleri

Defacto - Hamile Pantolon 1 - Vitringez Defacto - Hamile Pantolon 2 - Vitringez

Defacto - Hamile Pantolonu 4 - Vitringez Defacto - Hamile Pantolonu 3 - Vitringez

Hamile giyimde en az pantolon ve kapri kadar dikkat çeken diğer parçalar ise esprili hamile bodyleri ve mesajlı t-shirtler. Rahat kalıpları sayesinde hamileliğiniz boyunca kullanabileceğiniz bu bodyler, hamileliğinizi hem daha keyifli kılacak hem de stilinizle göz doldurmanızı sağlayacak. Hamile giyim modelleri arasında esprili bir stile sahip olan bu hamile bodyleri, hem oldukça sempatik hem de oldukça şık bir stilin yaratıcısı. Hamileliğinize renk katmak için esprili hamile body modellerine göz atabilir ve kendi durumunuzu en iyi anlatanını stiliniz için seçebilirsiniz.

 Defacto - Hamile Body 2 - Vitringez Defacto - Hamile Body 1 - Vitringez

Defacto - Hamile Body 3 - Vitringez Defacto - Hamile Body 4 - Vitringez

Hamileliğiniz boyunca hem rahat hem de şık olmak istiyorsanız, sizlere özel tasarlanmış renk renk çiçekli, desenli ve kareli hamile gömleklerine bir şans verebilirsiniz.

Defacto - Hamile Gömlek 1 - Vitringez Defacto - Hamile Gömlek 2 - Vitringez

Defacto - Hamile Gömlek 3 - Vitringez Defacto - Hamile Gömlek 4 - Vitringez

Sizlere önerdiğimiz hamile giyim koleksiyonu ile sezon trendlerini rahatlıkla yakalayacak ve bebeğinizin gelişini beklerken aynı zamanda stilinizi de koruyacaksınız. Anne adaylarına meraklı bir bekleyiş içinde geçen aylarda eşlik edecek hamile giyim kıyafetleri için hemen defacto.com.tr’yi ziyaret edin.

Ayrıca, online satın aldığınız ürünleri evde denedikten sonra bedeni konusunda problem yaşadığınız takdirde, herhangi bir DeFacto mağazasından değişimini yapabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK