Çiçeği Burnunda Anne Adayları Ne Giymeli?

Çiçeği Burnunda Anne Adayları Ne Giymeli?

ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNE ADAYLARI NE GİYMELİ?

Şimdiki hamileler çok şanslı. Neredeyse istedikleri her şeyi giyebiliyorlar. Hamilelik öncesi giyilen kıyafetleri aratmayan, istedikleri renk ve biçimde pantolonlar, elbiseler, ve birbirinden komik hamile tişörtleri var.

Ama aranızda vay efendim;

-Kilo aldım

-Eski kıyafetlerimin hiç biri olmuyor

-Vücudumun dengesi değişiyor

-Neden içimden sürekli ağlamak geliyor? diyenler varsa, üzülmesin. Çünkü hamileyken de şık giyinerek kendinizi daha iyi hissedeceğiniz kıyafetleri sizinle paylaşıyoruz.

Hamileler elbise giyemez diye bir  kural mı var? Hayır. Hatta çok yakıştığını söyleyebiliriz. Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri olan hamile elbiselerine bir göz atmak istemez misiniz?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Hamile elbiseleri

5388964405126-tile ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNE ADAYLARI NE GİYMELİ?

Günlük hayatınızda kullanacağınız hamile tişörtleri üzerindeki yazılarla belki bebeğinizin değil ama sizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürüyor. İşte birkaç örnek:

– Açılın ben geliyorum

– Bir sen bir ben bir de göbek

– Ben de seni seviyorum anne

– Ne baktınız?

– Ben böyle iyiyim

– Dikkat bebek var

– Ben uyuyor muyum?

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

En rahat hamile kıyafeti seçenekleri

538d79ba916f8-tile ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNE ADAYLARI NE GİYMELİ?

Çiçeği burnundaki anne adaylarına hamileliğin çok yakıştığını ve şık bir anne olmak için gereken tüm hamile kıyafeti seçenekleri için önce VitrinGez’e bakılabileceğini hatırlatmak isteriz…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK