Hande Doğandemir Set Dışında Neler Giyiyor?

Hande Doğandemir Set Dışında Neler Giyiyor?

HANDE DOĞANDEMİR SET DIŞINDA NELER GİYİYOR? AZ SONRA!!!

Binlerce hayranı olan ünlülerin gün içinde nasıl giyindiklerini merak ediyor musunuz? Hangi ünlü nerede, nasıl giyiniyor? Birazdan VitrinGez’de! Bu hafta, son zamanların en çok konuşulan kadınlarından biri olan Hande Doğandemir’in, set dışında neler giydiğine bir göz attık. “Güneşi Beklerken” dizisinde “Zeynep” karakteriyle daha da popüler olan sanatçının, giyim konusunda da hayranlarına ilham verdiği kesin.

Hande Doğandemir stili

HANDE DOĞANDEMİR SET DIŞINDA NELER GİYİYOR? AZ SONRA!!!hande-dogand-092127MU-tile 

Güzel oyuncu kot pantolonun üzerine giydiği ceketle, her an Nişantaşı’nda kahve içmeye gidecekmiş gibi rahat görünüyor. Diğer taraftan klasik kesim bir bluz ve pantolonla, Hande Doğandemir değme mankenlere taş çıkartıyor.

Dizide liseli bir genç kızı canlandıran oyuncu, okul formasını taşımakta da bir hayli başarılı. Ama biz okul formasından daha çok, set dışında neler giydiğini merak ediyoruz. Bakalım Hande hanım elbise giyerken hangi renkleri ve modelleri tercih ediyor?

03_KRY_1704-tile HANDE DOĞANDEMİR SET DIŞINDA NELER GİYİYOR? AZ SONRA!!!

Hande Doğandemir’in genç ve güzel bir kadın olarak giydiği bluzları ve gömlekleri çok iyi taşıdığını söylemeden edemeyeceğiz. Makyajını ve saçını bulduğu her fırsatta değiştiren sanatçı, “Kerem Bursin ile sevgili değil, sadece arkadaş.”

 41-tileHANDE DOĞANDEMİR SET DIŞINDA NELER GİYİYOR? AZ SONRA!!!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK