Hassas Kadınlara Özel Cilt Bakımı Önerileri

Hassas Kadınlara Özel Cilt Bakımı Önerileri

Kadınlar için oldukça önemli sektörlerden biri olan kozmetik sektörü, gelişen son teknolojiler ve yenilenen ürün içerikleri ile hem kadınlar hem de erkeklere sunduğu bakım vaatlerini daha da yukarıya taşıdı ve son zamanlarda cilt bakımına dair önemli ürünleri piyasaya sundu. Kaynağını doğadan alan ve bir insanın cildine en yumuşak ve en hassas dokunuşu yapan bu ürünleri biz de sizler için inceledik ve dikkatinizi çekecek en önemli 2 ürünü tüm detaylarıyla mercek altına aldık.

Eğer siz de cilt bakımına dair kesin sonuçlar veren ürünlerle tanışmak ve sizi rahatsız eden cilt problemlerini ortadan kaldırmak istiyorsanız, önerilerimize kulak vermeyi unutmayın. Hayal ettiğiniz görünüme en kısa sürede kavuşmanızı sağlayacak olan bu ürünler, içlerinde barındırdıkları maddelerle doğanın kapılarını aralıyor.

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz. 

Cilt Bakımı ve Güzelliğe Dair En Etkili Kremler

Secret Age 3’lü Beyaz Çay Cilt Maskesi Seti

Cildi canlandırma, ferahlatma ve serinletme özelliğine sahip olan Secret Age Beyaz Çay maskesi, hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş. Cildini pürüzsüzleştirmek isteyenlerin derdine derman olan bu maske, kuruluk hissini de ortadan kaldırıyor ve daha kusursuz bir görünüm yaratıyor. Ayrıca sivilceli ve siyah noktalı bir cildiniz varsa, Beyaz Çay maskesi ile bunlardan kurtulabilir ve kötü görünümü yok edebilirsiniz. Setin içinde bulunan maske öncesi ve sonrası kremleri de cildinizin nem dengesini sağlayacak ve maskenin kullanım süresini uzatacak. Uzun süreli bir ferahlık hissi ve kusursuz bir cilt için, Beyaz Çay mucizesi tam size göre!

Secret Age - Cilt Maskesi - Vitringez

Beyaz Çay Maskesinden Önce – Sonra 

Secret Age - Cilt Maskesi Önce Sonra - Vitringez

Secret Age Çil Cilt Lekesi Giderici Güneş Korumalı Lipozomlu Anti-aging Serum

Cildinizdeki ince çizgilerden, lekelerden ve kırışıklıklardan şikayetçiyseniz, sizlere sunduğumuz bu serumun organik yapısından faydalanabilir ve kısa sürede tüm şikayetlerinizi en az dereceye indirebilirsiniz. Cildi gençleştiren ve sıkılaştıran bu serum, cildin eski yoğunluğuna ve esnekliğine kavuşması için hücresel lifleri güçlendiriyor ve daha fresh bir görünüm yaratıyor.

Kırışıklık, sarkma, güneşten kaynaklanan yaşlanma etkileri ve gözle görülen yoğun cilt lekeler için adeta bir ilaç olan bu serum ile istediğiniz görünüme kavuşmanız an meselesi!

Secret Age - Cilt Maskesi Serum - Vitringez

Serumdan Önce – Sonra 

Secret Age - Cilt Maskesi Önce Sonra 2  - Vitringez Secret Age - Cilt Maskesi Önce Sonra 1  - Vitringez

Unutmadan söylemeliyiz ki sizlere sunduğumuz bu ürünler ECOCERT Sertifikası’na sahip. ECOCERT, uluslararası “Organik Sertifikalar” sağlayan en önemli organizasyondur, standart kuralları çok sıkıdır ve üretimin tamamını “her aşamada” denetler. Bu nedenle aldığınız kozmetik ürünlerin ECOCERT Sertifikası olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın ve cildinize hak ettiği değeri organik ürünlerle verin.

Güzelliğiniz için ihtiyacınız olan her şey secretage.com‘da!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK