Hayalinizdeki Kına Gecesi İçin İhtiyacınız Olan Ürünler

Hayalinizdeki Kına Gecesi İçin İhtiyacınız Olan Ürünler

İlk bakışma, ilk kıvılcım, ilk tanışma, onca zaman, unutulmaz anlar, anılar, paylaşımlar… Sonra mı? Sonrasında arzu edilen mutlu son: birlikte bir hayata ve daha mutlu, daha unutulmaz anlara birlikte şahit olmak adına yapılan evlilikler. Peki ya öncesi?

Evlenecek olan çiftlerin evlilik öncesinde büründüğü büyük telaş ve hazırlık evresi, dışarıdan zor görünse de, çoğu zaman oldukça keyifli bir dönem. Özellikle evlilik öncesi adımlardan olan kına gecesi; gelin adayının en güzel vakit geçirdiği unutulmaz anlarından biri.

Gelin adaylarına sesleniyoruz: Çok büyük masraflar yapmadan, kına gecenizi unutulmaz anlarınıza eklemek sizin elinizde. Çünkü aslında, eğlenmeniz için önemli olan yaptığınız büyük masraflar değil, hazırlık aşamasından keyif almanız.

Kına gecesi hazırlıkları esnasında yapmanız gereken ilk şey, kına gecesi organizasyonunda ihtiyacınız olacak şeyleri listelemek, gecenizin konseptine karar vermek ve adım adım ilerlemek.

Kına Gecesi İhtiyaç Listesi

Kına organizasyonlarında ihtiyaç listelerindeki akla gelen ilk madde şüphesiz ki kına sepeti. Otantik ve geleneksel dokunuşların hakim olduğu bir kına sepeti ile bu özel gecede yer alabilirsiniz.

müstakbel gelin-altınlı kına sepeti-vitringez müstakbel gelin-hint kına sepeti-vitringez
müstakbel gelin-kubbeli kına sepeti-vitringez müstakbel gelin-payetli lüks kına sepeti-vitringez

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Diğer yandan, küçük mumlar, misafirler için kına keseleri, hediyelik ayna ve tarak takımları, organizasyona minik ve lezzetli dokunuşlar yapmak adına çerez keseleri yer verilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor.

müstakbel gelin-hediyelik ayna tarak-vitringez müstakbel gelin-hayal mum-vitringez
müstakbel gelin-altın kınalı kese-vitringez müstakbel gelin-kalpli çuha çerez kesesi-vitringez

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Eğlenceyi daha keyifli kılmak adına ise tef, el davul, halay mendili, kına tacı gibi ürünler ile kına gecenizi dört dörtlük bir hale getirebilir, organizasyonunuzu mutluluğunuza şahit olan misafirlerinize de unutulmaz bir gece yaşatabilirsiniz.

müstakbel gelin-tef-vitringez müstakbel gelin-el davulu-vitringez
müstakbel gelin-çiçekli kına tacı-vitringez müstakbel gelin-halay mendili-vitringez

Görsellere tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Evlilik öncesi tatlı telaşınızı daha keyifli bir hale getirmek, kına gecesi organizasyonunuzu eğlenceli ve unutulmaz kılmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm özel tasarım ve konsept ürünler için MüstakbelGelin.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK