Hayaller Enfes Gerçekler Findeks!

Hayaller Enfes Gerçekler Findeks!

Günlük hayatın sıkıntısı ve derdi hepimizi yoruyor. Bizi yoran sebeplerden biri de kişisel ihtiyaçlarımızı karşılayabilmek ve zevklerimize bütçe ayırabilmek… Bu zevkler ve ihtiyaçlar bazen küçük şeyler olsa da sürekli kafamızı meşgul ediyor ve kendimizi düşünmekten alıkoyamıyoruz.

Kişisel zevklerimizin yanında daha rahat bir hayat sürdürebilmek için gerekli olan ihtiyaçlarımız da var; ev kiralamak-satın almak, elektronik eşya satın almak, araba almak, hatta iş kurup büyütmek gibi…

Bir yandan hayatımıza devam ederken, diğer yandan da hayatımıza en iyi şekilde devam edebilmemizde önemli bir yere sahip olan bu ihtiyaçlara sahip olup olamayacağımızı bilmemiz ve geleceğimize sağlam adımlar atmak için kendimize finansal bir yol çizmemiz konusunda bizlere yardımcı olacak bir hizmet var artık hayatımızda: Findeks!

findeks 6

 

Peki, nedir bu Findeks?

  • Findeks, gücünü Türkiye’nin ilk ve tek kredi bürosu olan KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş’den alan finansal yönetim platformudur. Findeks’i kullanarak finansal durumunu sürekli kontrol altında tutarken, aynı zamanda daha iyi finans yönetimi yapmak için de destek sağlayabilirsin.
  • Findeks, finans sektörünün seni nasıl gördüğünün bir aynasıdır. Findeks’i kullanarak borçlarını, limitlerini, kredi notlarını takip edebilir ve finansal kontrolünü sağlayabilirsin.
  • Findeks’le yalnızca finansal bilgilerini kontrol etmekle kalmazsın. Aynı zamanda Findeks üyelerine özel kimliğim güvende hizmeti ile kimlik bilgilerini sanal dünyada, kontrolün dışında kullanılmadığından da emin olursun.
  • Findeks’in sahip olduğu kimlik doğrulama yapısı, dünyanın en gelişmiş yapılarından biri olduğundan, kimlik bilgilerin hem İçişleri Bakanlığı Nüfus Vatandaşlık İdaresi verileri hem de bankacılık sistemi kimlik ve iletişim bilgileri aynı anda kullanılarak doğrulanır. Findeks’te kayıtlı bulunan tüm bilgilerin güvendedir. Üyelik ve ödeme için girmiş olduğun bilgiler de dahil olmak üzere tüm verilerin güvenle saklanır.
findeks 3 findeks 5 findeks 4

 

Findeks Kredi Notu:  Finansal, reel sektörler ve bireylerin referans aldıkları finansal bir karnedir. Findeks notu yüksek olan kişiler daha kolay krediye erişebileceği gibi daha uygun faiz oranlarıyla da kredi kullanabilirler.

Risk Raporu: Aktif ve son 5 yıl içerisinde kapanmış olan kredilerine ilişkin ödeme geçmişini gösteren rapordur. Bu rapor oluşturulurken ülkedeki tüm bankalar ve diğer finans kuruluşlarından aylık olarak alınan kredi kullanım ve ödeme performansı verileri kullanılır.

Çek Raporu: Geçmişte kullanılmış ve halihazırda keşide edilmiş ancak ödenmemiş tüm çeklere ilişkin olarak pozitif ve negatif bilgileri aynı anda bünyesinde bulunduran rapordur. Bu rapor, Risk Raporu’ndan farklı olarak kişinin ya da kurumun finans sektörü dışındaki piyasaya yönelik olarak borçlarını ödeme alışkanlıklarını gösterir.

Çek Endeksi: Çek Raporunun özeti niteliğindeki bir sıralama notudur. Sadece Çek Endeksi’ne bakılarak kişi ya da kurumun çeklerini ödeme alışkanlıkları hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Çek Endeksi, bir tahmin modeli değil, bir sıralama notudur. Yani geleceği tahmin etmez, sadece geçmişte ödenen ve ödenmeyen bilgilerine göre kişinin ya da kurumun konumunu belirler.

Bu kadar çok getirisi olan Findeks’i hala kullanmaya başlamadıysan, BKM Express ile kullanmaya başlamanın tam zamanı. BKM Express’le Findeks Kredi Notu ve Risk Raporunuz sadece 1 TL!

Bunun yanında, yapacağınız ilk Findeks Kredi Notu, Risk Raporu, Çek Endeksi ve Çek Raporu alımlarınıza %50 indirim fırsatı da BKM Express’te.

Findeks ile ilgili ayrıntılı bilgiyi findeks.com’dan öğrenebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK