İş Hayatında Vazgeçilmez Ofis Atıştırmalıkları

İş Hayatında Vazgeçilmez Ofis Atıştırmalıkları

Eğitim-öğretim hayatımız bitip profesyonel iş hayatına atıldıktan sonra, her günümüzün en az 8-9 saatini ofiste geçiriyor ve yoğun bir iş temposu içinde hayatımızı sürdürüyoruz. Uyku vaktimizi çıkardıktan sonra günümüzün neredeyse yarısını kaplayan iş yaşantımız, bütün fiziksel ve mental yapımızı da etkiliyor.

Aslında kendimiz için yaratacağımız kaliteli bir ofis ortamıyla, yoğun ve yorucu iş hayatının olumsuz etkilerini en aza indirebilir, küçük motivasyon kaynaklarıyla fiziksel ve zihinsel rahatlığımızı sağlayabiliriz. Buradaki en önemli nokta, ofiste yeme içme alışkanlıklarımızı en kaliteli ve en sağlıklı besinlerle rutine dönüştürmek ve öğle yemeklerine çıktığımızda ağır yemeklerden uzak durmak. Bunu da ofise aldığımız sağlıklı ofis atıştırmalıkları ile sağlayabilir ve hem ofisi kendimiz için daha eğlenceli hem de daha verimli bir hale dönüştürebiliriz.

Sizlere sunduğumuz organik ve glutensiz gıdalarla, yeme alışkanlıklarınızı en faydalı bir şekilde yaşam biçimine dönüştürecek ve bu ofis atıştırmalıkları ile daha sağlıklı ve daha fit bir bedene kavuşacaksınız!

En Lezzetli Ofis Atıştırmalıkları

Yulaf Ezmesi – Müsli 

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Kahvaltı sayesinde vücut güne daha enerjik başlar ve gün içerisindeki yoğunluğun etkilerini en aza indirir. Eğer işe giderken kahvaltı yapmadan evden çıkıyorsanız, ofiste mutlaka hafif bir şekilde öğününüzü tamamlamaya ve öğle yemeğine kadar aç kalmamaya dikkat etmelisiniz. Özellikle hem karnınızı tok tutacak hem de formunuzu koruyacak yulaf ezmesi ya da müsli gibi ofis atıştırmalıkları bu noktada sizler için en pratik ve en verimli tercih olacaktır.

Safköy - Raya Organik Yulaf Ezmesi - VitringezSafköy - Schar Müsli Meyveli - Vitringez Safköy - BeyOrganik Yulaf Ezmesi - Vitringez  

Organik Kuruyemiş

Ofis atıştırmalıkları tercihimizi yaparken aşırıya kaçmamak, aşırı yağlı ve tuzlu ürünlerden uzak durmak oldukça önemlidir. Çünkü ancak bu şekilde sağlıklı atıştırmalıklar tercih edebilir ve formumuzu koruyabiliriz. Kuruyemişler her zaman için en iyi atıştırmalıklardan biridir. Ofiste çalışırken, masanızın bir kenarında mutlaka organik kuruyemiş bulundurun. Kendinizi yorgun hissetmeye başladığınız anda bir kaç tane organik kuruyemiş yiyerek hem enerjinizi toplayın hem de formunuzu koruyun.

Safköy - Organik Kuru Elma - Vitringez Safköy - Organik Kayısı Çekirdeği - Vitringez Safköy - Organik Antep Fıstığı - Vitringez

Atıştırmalık Büsküvi – Çikolata

Lezzetli bir bisküvi ve çikolataya kim hayır diyebilir ki? Eğer ofiste tatlı krizine giriyor ve akşamı zor ediyorsanız, organik bisküvi ve çikolatalarla tatlı krizinizi fırsata dönüştürebilir ve vücudunuzun ihtiyaçlarını formunuzu koruyacak şekilde sağlayabilirsiniz.

Safköy - Organik Buğdaylı Bisküvi - Vitringez Safköy - Organik Bitter Çikolata - Vitringez Safköy - Organik Doğal Bisküvi - Vitringez

Glutensiz Gıdalar

Özellikle arpa, buğday, yulaf ve türevlerine karşı alerjisi olan kişiler için üretilen glutensiz gıdalar, kalorisiz ve sağlıklı beslenmek isteyenlerin de öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Eğer ofiste, iş yoğunluğundan sıyrılıp biraz olsun rahatlamak isityorsanız, glutensiz gıdalar ve şekersiz içeceklerle küçük molalar verebilirsiniz.

Safköy - Glutensiz Tuzlu Kraker - Vitringez Safköy - Glutensiz Kakaolu Mini Kek - Vitringez Safköy - Glutensiz Kıtır Dilimler - Vitringez

Doğa herkesin hakkıdır misyonuyla yola çıkan SafKöy‘ün diğer organik ve glutensiz gıdalarına göz atmayı unutmayın! En sağlıklı ofis atıştırmalıkları ile fit ve sağlıklı bir bedenin tadını çıkarın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK