Hayatınızı Kolaylaştıran Gardırop Modelleri

Hayatınızı Kolaylaştıran Gardırop Modelleri

Ev içindeki yaşam kalitenizi arttıran en önemli ev eşyalarından olan gardıroplar, kullanışlı modellerinin yanı sıra tasarımlarıyla da ilgi odağımız oluyor. Tarzınıza uygun döşediğiniz evinizde yatak odanız neden sizin tarzınıza uygun olmasın ki? 🙂 Her yeni güne gözlerimizi açtığımız odamızda huzurlu uyanmak günün geri kalan kısmının güzel geçmesi için oldukça önemli bir detay. Tasarımın şıklığının yanında kullanışlı olması da hayatımızın kolaylaşması için fazlasıyla önemli oluyor. Kıyafetleriniz, ayakkabılarınız, aksesuar ve daha birçok eşyanızın düzen içinde olması hazırlanma işinizi daha hızlı bitirmenize yardımcı olur.

Farklı boyutlarda odalara özel olarak tasarlanan gardıroplar işinizi kolaylaştırıyor. Küçük bir yatak odanız varsa daha minimal modellere ya da fazla bölmeli dolaplara sahip olarak odanızı kullanışlı hale getirebilirsiniz. Geniş odalar için gardırop bulmak ise tamamen sizin tarzınıza kalıyor. Farklı tarzlarda gardırop modelini mercek altına aldığımız bu yazımızı çok seveceksiniz.

Ahşap Gardırop Modelleri

Son zamanlarda trendi yükselen ahşap, sadece yatak odasında değil evin birçok alanında kendini gösteriyor. İşlevselliğiyle öne çıkan ahşap, sıra dışı tasarımlarıyla ve göze hitap eden görüntüsüyle de herkesi mutlu etmeyi başarıyor. Modern ve klasik mobilyayı bir araya getirmek isterseniz tercihiniz kesinlikle ahşaptan yana olmalı. Yatak odasında diğer eşyalara da kolayca uyum sağlayan ahşap gardıroplar oldukça kullanışlı.

Ahşap Gardırop

Ahşap Köşe Gardırop

 

Minimal Gardırop Modelleri

Sadece yatak odaları için değil küçük odaların hepsi için kullanışlı mobilya çeşitlerinden olan gömme dolaplar, farklı tasarım ve boyutlarda karşımıza çıkıyor. Evinize uygun boyutlarda ve istediğiniz mobilya tarzıyla gömme dolap tasarlayabilirsiniz. Yerden kazanmanızı sağlayan bu gardıroplarla hem tasarım bir yatak odası hem de düzenli bir alan yaratmış olursunuz.

Minimal Gardırop Modelleri

En Şık Minimal Gardırop Modelleri

 

Çatı Katı Evler İçin Gardırop Modelleri

Hazır olarak gardırop ve mobilya satın almanın en zor olduğu evlerden olan çatı katı evler için farklı birçok tasarım gardırop önerileri bulunuyor. Hazır gardırop bulamadığı için üzülen okuyucalarımız varsa üzülmesin. Çünkü kendi yaratıcılığınızla tasarladığınız ve evinizin ölçülerine uygun harika ve kullanışlı bir gardıroba sahip olabilirsiniz. Hem küçük hem de çatı katı bir yatak odanız varsa, açık renkler kullanarak daha ferah bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Çatı Katları için Gardırop Modelleri

Çatı Katları için Beyaz Gardırop Modelleri

 

Küçük Alanları Genişleten Gardırop Çözümleri

Fazlasıyla küçük bir yatak odanız mı var? Hiç sorun değil. 🙂 Işık oyunları, açık dolap ve açık raf sistemleriyle harika bir yatak odası / giyinme odası tasarlamanız mümkün. Bu tarz gardırop çözümleri için Koçtaş Mağazası’na bakmanızı tavsiye ederiz. Kendi ihtiyacınıza uygun alanları, giysi ve eşyalarınızın yer belirlemesini yaptıktan sonra odanızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK