Temposu Hiç Düşmeyenler İçin Spor Outdoor Ürünler

Temposu Hiç Düşmeyenler İçin Spor Outdoor Ürünler

HAYATLARININ TEMPOSU HİÇ DÜŞMEYENLER İÇİN SPOR OUTDOOR ÜRÜNLER

Hareketi seven, vücuduna gereken özeni gösteren kadınlar spor/outdoor ürünlerden yararlanarak hem daima fit kalıyor, hem de sağlıklı yaşama giden yolda emin adımlarla ilerliyor.

Spor/outdoor ürünler, spor faaliyetlerinizde destek sağlarken, şık tasarımları, kaliteleri ve ürün çeşitliliğiyle aradığınız tarz ve yapıya sahip ürünleri bulmanızı kolaylaştırıyor. Spor malzemeleri alırken her şeyden önce yapmayı düşündüğünüz spora en uygun olanlarını seçmeye çalışırsınız, ama bu tasarımı ve şıklığını da göz ardı edeceğiniz anlamına gelmiyor. Çünkü kadınlar, spor yaparken de uyumdan ve estetikten vazgeçmezler.

Bayramlarda asla, “…ama bu ev baklavası” diyerek kandırılamayacak, “…e bi tadına baksaydın bari” gibi atakları başarıyla karşılayacak spor/outdoor ürünlerin müdavimi bu fit kadınlar, kalorili yiyecekler yemenin sporla telafi edilebildiğini gösteriyor.

Siz de düzenli spor yapan bu fit kadınlardansanız,  VitrinGez’in spor/outdoor ürünlerinde hangi spor dallarıyla hangi ürünleri seçebileceğinize birlikte bakalım.

Temponuza Uygun Spor Outdoor Ürünler

Son dönemlerin moda sporu pilates

Pilates, yirminci yüzyılın başlarında geliştirilmiş, ancak ülkemizde son birkaç senedir, özellikle ünlü simalar arasında yaygınlaştıkça popülerliğe ulaşmış bir fiziksel fitness yöntemi. Kadınların kaslarını uzatan ve vücutlarına daha zarif bir görünüm kazandıran pilateste, pilates bantları aracılığıyla esneme hareketleri yapabilir, vücudunuza esneklik kazandırabilirsiniz. Salon aktivitelerinin daha yoğun olduğu bu sonbahar/kış sezonundan başlayarak, yaz aylarına yatırım yapmanız için tercih edebileceğiniz en iyi fitness yöntemlerinden biri pilates olabilir.

HAYATLARININ TEMPOSU HİÇ DÜŞMEYENLER İÇİN SPOR OUTDOOR ÜRÜNLER
Delta S4 Ultra-Deluxe Turkuaz Pilates Seti
HAYATLARININ TEMPOSU HİÇ DÜŞMEYENLER İÇİN SPOR OUTDOOR ÜRÜNLER
INTER SPOR KONDİSYON AKSESUARI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sıkı kollar için ağırlık kaldırın

Yalnızca erkeklerin ağırlık kaldırdığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Kadınlar da kollarının daha fit olması ve sarkmaması için ağırlık kaldırırlar. Kondisyon tutmak için gerekli olan ağırlık kaldırma, kaslarınızı biçimlendirir ve kollardaki sarkmalara karşı kollarınızı güçlendirir. Askılı, straplez, kolsuz kıyafetlerde daha şık ve kusursuz görünmenizi sağlayacak olan ağırlık barları ile, kollarınız güçlendikçe, günlük hayattaki aktivitelerinizin de sizi daha az yoracağını göreceksiniz.

Boksu denemeye ne dersiniz?

Madem ağırlık kaldırmaya başladınız, biraz daha ileri gidip, bütün vücudunuzda kaslarınızı güçlendirmek ve sarkmalara karşı vücudunuzu korumak istiyorsanız, boksu deneyebilirsiniz. Bu spor, düşündüğünüz gibi size dev kaslar olarak geri dönmez. Size daha çabuk ve etkili sıkılaşma sağlayabilecek olan boksta da öyle dövüşmek zorunda da değilsiniz. Antrenmanlarda sıkılaşmaya hareketler yapabilir, kum torbası üzerinde çalışabilirsiniz.

HAYATLARININ TEMPOSU HİÇ DÜŞMEYENLER İÇİN SPOR OUTDOOR ÜRÜNLER
Dunlop Z7 I-phone Uyumlu, Otomatik Eğimli 2,5 HP Motorlu Geniş Alanlı Koşu Bandı
HAYATLARININ TEMPOSU HİÇ DÜŞMEYENLER İÇİN SPOR OUTDOOR ÜRÜNLER
Adidas ROOKIE-II Boks Eldiveni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evde koşuya çıkmak mı? Evet mümkün!

Her kadının kolaylıkla yapabileceği koşu, sonbahar/kış aylarında iklim koşulları nedeniyle size sürekli yapamayacağınız bir çalışma olarak görünebilir. Dışarı çıkamayacağınız zamanlarda, koşu bandıyla günün istediğiniz saatinde sporunuzu yapabilir, mesaiden sonra evde ter atabilirsiniz. Özellikle masa başı çalışan kadınlardansanız günün masa başında geçen hareketsiz saatlerini, evde koşu bandı aracılığıyla telafi edebilirsiniz. Ayrıca koşu yeni bir spor denemeden önce vücudunu ısıtmak ve kardiyo ile ritmini yakalamasını sağladığı için oldukça tavsiye edilen bir spor. Ayrıca eğer evde yeriniz müsait ise koşu bandınızın karşısına bir TV yerleştirebilir, sporunuzu daha keyifli bir hale de getirebilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK