Erkek Hediyelik

Erkek Hediyelik 9 farklı mağazada 4342 ürün bulundu.
Marka
 • (36)
 • (98)
 • (143)
 • (54)
 • (56)
 • (69)
 • (36)
 • (49)
 • (120)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat
Ödeme

Armalı İsme Özel Anahtarlık 29,90 TL
Pembe Ayıcık Anahtarlık 14,90 TL
Yıl Dönümü Hediyesi Premium Viski Seti 429,00 TL
Erkek İçin Özel Çift Renkli Cüzdan 84,90 TL
Karbon Kutulu İkili Kalem 49,90 TL
İmza Tasarımlı Çift Renkli Kredi Kartlık 49,90 TL
İsme Özel Anahtarlık 29,90 TL
FOTO ŞERİTLER 29,00 TL
 • Ücretsiz Kargo
Asker Hediyesi Çakı 29,90 TL
Çift Renkli Erkek Deri Cüzdan 84,90 TL
Erkek İçin Hediyelik Kutulu Set 109,90 TL
Silah Mermisi Görünümlü Kol Düğmesi 39,90 TL
Babalar Günü Hediyesi İsimli Çakmak 29,90 TL
Babalar Günü Özel Aksesuar Hediye Seti 104,90 TL
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Deri Cüzdan 69,90 TL
Kişiye Özel Ahşap Gitar Penası 59,90 TL
Erkeğe Doğum Günü Hediyesi Kredi Kartlık 39,90 TL
Donkey
Archie Grand Defter 45,00 TL 29,99 TL
%33 İNDİRİM
Kişiye Özel Hakim Tokmağı 59,90 TL
Sudoku Tuvalet Kağıdı 19,90 TL
Peluş Kalpli Emoji Terlik 34,90 TL
Kurumsal Hediyelik - Personel Ödülü 39,90 TL
Doktorlara Özel Ahşap Kalem Seti 69,90 TL
Anneye Hediye Örgü Çantası 24,90 TL
Metal Kutulu Kalem 34,90 TL
Baş Harf ve Tarihli Deri Kredi Kartlık 59,90 TL
Mesajlı Plaket Öğretmene Hediye 39,90 TL
Yıl Dönümü Hediyesi Kredi Kartlık 59,90 TL
Baş Harf ve Tarihli Çift Renkli Deri Cüzdan 84,90 TL
Sarı Lacivert İsimli Yazılı Taraftar Anahtarlık 24,90 TL
Kalem USB Bellek ve Powerbank Seti 109,90 TL
İmza Tasarımlı Çek Cüzdanı 139,90 TL
KALPLİ MANDAL SET 14,00 TL
 • Ücretsiz Kargo
Zen Doodle Art Fantastik Portreler Boyama Kitabı 19,90 TL
Erkeğe Hediye Çift Renk Deri Cüzdan 84,90 TL
Babalar Günü Özel İlaç Kutusu 34,90 TL
Quechua
C400 PUSULA - Haki QUECHUA 54,99 TL
Arma Desenli Kredi Kartlık 59,90 TL
İmza Tasarımlı Erkeğe Hediye Çift Renk Deri Cüzdan 84,90 TL
Sevgiliye Hediye Deri Cüzdan 84,90 TL
Renk Değiştiren Işıklı Eğlenceli Kavanoz 49,90 TL
Sevgiliye Hediye Aşk Bahçesi 139,90 TL
Kamp Çatal-Bıçak-Kaşık Seti 49,90 TL
Film Şeridi Fotoğraflı Kitap Ayracı 24,90 TL
Dekoratif Beyaz Renk Ahşap Klaket 24,90 TL
Nostaljik Gemi Çanı 119,90 TL
Bisküvi Görünümlü Not Defteri 19,90 TL
Fatih Sultan Mehmet Tuğralı Not Defteri 34,90 TL
Sevgilinizi Şaşırtacak Mutlu Aşk Kavanozu 49,90 TL
KARE PRİZMA 49,00 TL
 • Ücretsiz Kargo
100 Dilde Seni Seviyorum Mesaj Kartları 24,90 TL
Canım Babam Deri Anahtarlık 29,90 TL
Kurumsal Hediyelik Metal Kartvizitlik 34,90 TL
Kişiye Özel Aşk Plaketi 39,90 TL
Atatürk İmzalı Kartlık 34,90 TL
Tuğra Motifli Kalem Anahtarlık Set 57,50 TL
isimli Deri Cüzdan 69,90 TL
Minyatür Taksim Tramvay Biblosu 59,90 TL
Sonsuz Aşkıma Deri Anahtarlık 29,90 TL
Babanıza Özel Saatli Ödül 54,90 TL

Kadınlar için büyük paradoks: Erkekler için hediye fikirleri

Merhaba. Bu yazımız önemli bir sorunsalın üzerine parmak basmak üzere hazırlandı. Erkek sevgiliye hediye ya da erkekler için hediye yazımızın konusu. Malum, hediyelik söz konusu olduğunda hediye alacağınız kişi erkekse bu konuda fikir bulmak biraz zorlaşıyor. Hele ki hediyelik alacağınız erkek uzun zamandır hediye aldığınız ve seçenekleri tükettiğiniz biriyse o zaman mesele daha da büyük demektir.

Ama dert etmeyin. Çünkü yılbaşı da olsa, doğum günü de, sevgililer günü de, erkeğe alınacak hediyelikler konusunda hem sitemizdeki seçeneklerle hem de yazımızda sunacağımız öneriler ile size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.

Hadi gelin, erkekler için hediye başlığımız altında ne tür alternatifler sunabiliyormuşuz, birlikte bakalım. Buyurun, başlayalım.

Uzaktan Kumandalı Araçlar:

Erkekler için hediye bakarken, ya da bununla ilgili hediye fikirleri düşünürken, erkeklerin içinde hiç büyümeyen bir çocuk olduğunu unutmamak gerek. Aslına bakarsanız, çocuğunun içindeki çocuğu yaşattığı oranda mutlu olduklarını söylesek, pek de yanılmış sayılmayız. Erkekler yaşları kaç olursa olsun, oyuncakları severler. Yalnız bazıları bunu pek itiraf etmez, ya da göstermez. Uzaktan kumandalı araçlarda tekerlekleri üzerinde ilerleyen, suda ilerleyen ya da havada uçan seçeneklerimiz mevcut. Eğer hediyelik alacağınız erkek içindeki çocuğu canlı tutarak mutlu oluyorsa ona bir uzaktan kumandalı araç alabilirsiniz.

Yılbaşı süslemeleri:

Erkekler bir şeyleri kurmaya bayılırlar. Dolayısı ile yılbaşı için yılbaşı ağacı kurmak ve süslemek onun için keyifli bir aktivite olabilir. Eğer zaten daha önce milyon tane hediye almışsanız, ona kapsamlı bir yılbaşı süsleme seti alabilir, onun bununla eğlenmesini keyifle izleyebilirsiniz. Malum, erkekler kimsenin yapamadığı şeyleri yapabilmiş olmakla mutlu olurlar, o yüzden size tavsiyemiz, bu süsleme sırasında kendisine yardımcı olun ama bırakın asıl işi o yapsın. Hem zaten o olmasaydı siz o yılbaşı ağacını asla süsleyemezdiniz.

Maketler:

Erkeklerin çocuk tarafına oynamaya devam. Hediye fikirlerinde sıra maketlerde. Bilirsiniz bunların hem parçalar halinde olanları hem de –ki burada yapılmışları – var. Maket uçaklar, arabalar, gemiler, hatta uçak gemileri erkek sevgiliye hediye alırken değerlendirilecek seçenekler arasında yer alıyor. Erkek hediyelik ürünlerin biraz da erkeğin kendinden bir şeyler katmasıyla heyecan veren türden hediyelere dönüşmesinden hareketle maketler size hem önerdiğimiz, hem de sitemizde pek çok çeşidini bir arada sunabildiğimiz seçenekler arasında yer alıyor.

Buhar Makineleri:

Erkeklerin kadınlara göre buhar makinelerine daha fazla ilgisi var. Yoğun bir günün ve şehrin tüm zehirli gazlarının ardından eve gelindiğinden rahatlamak için önerilir.

Hediye Kartı:

Bazen aldığınız erkek hediyelik ürünün yanına ekleyeceğiniz bir hediye kartı, aldığınız hediyeyi unutulmaz kılmanıza yardımcı olabilir. Güzel bir tasarım, sizin için anlamı olan bir renk, bir desen ve anlamlı bir mesajla sunacağınız bir hediye kartı uzun yıllar saklanacak, her zaman o günü hatırlamaya yardımcı olacak hediyelik olacaktır. Hatta belki yanında aldığınız hediye kırılsa, eskise, artık kullanılmasa bile hediye kartı anılarını uzun yıllar yaşatmaya yetecektir.

Defter / Ajanda:

Eğer her şeyi organize etmeyi seven, organize yaşamaktan yana olan, ya da işi gereği çok not tutması gereken erkekler için hediye bakıyorsanız, çok şık defter / ajanda seçenekleri bulabilirsiniz. Hatta bunların kişiye özel tasarımlılarını da bulabileceğiniz gibi, şık tasarımlı ya da değişik fonksiyonlu defter / ajanda alternatifleri sizin için de iyi bir alternatif olabilir.

Figür / Koleksiyon:

Malum, erkekler ilgi alanlarını biriktirmeye bayılırlar. Bize sorarsanız bu da çocukluklarından bugüne taşıdıkları bir alışkanlık. Figür / koleksiyon seçenekleri arasında nesli tükenmiş hayvanları, çizgi film karakterlerini, süper kahramanları bulmanız mümkün. Artık size düşen bunlar arasından hediye alacağınız erkeğin ilgi alanına uygun olanları seçmek olacak.

Kalem:

Aslına bakarsanız bir dönemin en çok tercih edilen ve prestijli hediyelerinden biriydi kalem. Sonra hayatımıza bilgisayar klavyeleri girdi. Ama bize sorarsanız güzel ve şık bir kalem hala çok değerli bir hediye. Üstelik karalamayı seven birine alınıyorsa. Güzel bir kutuda, belki yazılmış güzel bir notla, son derece kalıcı bir hediye vermeniz mümkün.

Kitap:

Aslında bütün dünya birbirine kitap alsa herhalde üzerinde yaşadığımız gezgen şu an baş etmek zorunda kaldığı bir çok problemi ya geride bırakmış ya da hiç karşılaşmamış olurdu. Neyse, belki bütün dünyaya kitap alamayız ama değer verdiğimiz erkeğe alabiliriz. Genellikle böyle zamanlarda ama okumayı pek sevmiyor zaten gibi mazeretlerimiz olabiliyor. Ama belki de ona okuyacağı bir kitap bulmak tam da bize düşüyor.

Model Araçlar:

Erkeklerin araba tutkusu malum. Aslında arabayla da sınırlamamak lazım, bunun içine bir çok taşıt giriyor. Onlara doğum gününde ilginç hediyelikler arayıp  bulamamaktaysanız, kendisine beğendiği arabayı ya da motorsikleti alamıyorsanız, belki siz de modelini alabilirsiniz. Model araçlar size pek çok seçenek sunuyor ve üstelik bazıları gerçeklerinden de etkileyici olabiliyor. Üstelik genellikle hediye ettiğiniz insan da onu daima göz önünde tutuyor. Ve onu gören bir başkası da mutlaka “aa bu ne güzelmiş” diyerek sizi hazırlatıyor. Yani bir hediye alternatifi daha başka ne yapabilir?

Pusula:

Sevdiğiniz erkek hayatta yolunu kaybetmişse.. Haha. Yok yok, öyle demiyoruz. Yani her şeye de derin anlamlar yüklemeye gerek yok. İşine yarayacağını ya da ilginç hediyelik sınıfına girebileceğini düşünürseniz, pusula bizim size erkek hediyelik konusunda bir diğer tavsiyemiz. Bu alanda çok şık tasarımlar bulabileceğinizden kuşkunuz olmasın. İnanmıyorsanız, web sitemizde sunduğumuz alternatiflere bir bakın.

Puzzle:

Gerçek bir ilgi alanı hediyesi. Yalnız unutmayın, bugüne kadar denenmemiş olması, denenmeyeceği anlamına gelmez. Hediye fikirleri arasında bir diğer önerimiz de puzzle. Üstelik yaratıcılığa da çok açık. Spesifize edilebilecek, aynı zamanda da insana sabrı, özveriyi ve azmi aşılayacak bir erkek hediyelik olabilir. Hatta bu sizin hediyeyi verdiğiniz erkeği tabi tuttuğunuz bir sınav bile olabilir. Artık bilemiyoruz. Önermek ve o önerilerin karşılıklarını sitemizde hazır bulundurmak bizim görevimiz.

Evet bayanlar, baylar. Erkekler için hediye seçmenin zorluklarını aşmak üzere hazırladığımız yazımızda sizlere bir takım öneriler sunduk. Bu önerilerin dışında ayrıca erkek başlığı altında daha nice başka ürün bulabilir, bunları hediye olarak sunabilirsiniz. Kazaklar, gömlekler, ayakkabılar, bakım ürünleri, spor ürünleri, kozmetik ürünleri, tişörtler, şortlar, yazlıklar, baharlıklar, kışlıklar, sonbaharlıklar... Özetle 4 mevsim beğendiğiniz herhangi bir şeyi hediyeye çevirmeniz için biz buradayız.

Erkekler Hediyelik Modelleri ve Fiyatları:

Size bu konuda elimizden geldiğince fikir vermeye gayret ettik. Web sitemizde de alışverişinize yardımcı olmak isteriz. Sitemizde Beymen Club, Creamy Gifts, Toyzz Shop, Sosyopix, Boyner, Coquet, D&R, Joker, 365İst, Avansas ve Koçtaş mağazalarında satışa sunulan A. G. Spalding, Aim Gifts, Huch! And friends, The Choice by Mert Vidinli, ZF Design, TK Collection, Sea Club, Sd Toys, Rifle Paper Co. Pf Concept ve Double Horse gibi markaların son derece şık ya da eğlenceli, ya da karizmatik, ya da zeki, ya da sportmen hediyelerini bir arada bulabilirsiniz. Artık sevgiliniz bunlardan hangisiyse...