Erkek Hediyelik Kitap

Erkek Hediyelik Kitap 3 farklı mağazada 1840 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
 • (4)
 • (2)
 • (27)
 • (1)
 • (10)
 • (10)
 • (1)
 • (2)
 • (1)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı 29,90 TL
Kardeşim Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı 29,90 TL
Beymen Club
Assouline Kitap 260,00 TL
Beymen Club
Assouline Kitap 525,00 TL
Beymen Club
Assouline Kitap 635,00 TL
Beymen Club
Assouline Kitap 275,00 TL
Beymen Club
Assouline Kitap 1.050,00 TL
Beymen Club
Assouline Kitap 320,00 TL
Beymen Club
Baccarat Kitap 294,00 TL
Beymen Club
Assouline Kitap 400,00 TL
Beymen Club
Assouline Kitap 530,00 TL
Beymen Club
Assouline Kitap 400,00 TL
Challenging Children 55,00 TL
İnteraktif Eğitim Cd-Rom Excel 10,00 TL
Dünyanın Çevresinde Yolculuk Öyküleri 27,00 TL
Sanat - (Başvuru Kitapları) 49,95 TL
Prydaın Günlükleri Kitap -2 Kara Kazan 12,50 TL
Hiç 25,00 TL
Korkuyu Beklerken Gelenler - (Oğuz Atay Öyküleri Üzerine Yazılar) 24,00 TL
Kömür Tutuşunca 1965 Madenci Direnişinin Öyküsü 14,00 TL
Ali Kemal “belki De Bir Günah Keçisi…” 14,95 TL
Office 2013 - Eğitim Kitabı 45,00 TL
Binbir Gece Masalları 1/1 28,00 TL
En acción 3 Libro del alumno (Ders Kitabı +Audio descargable) İspanyolca Orta-üst Seviye 188,08 TL
Kıyamet Kitabı 10,00 TL
Photoshop Uygulamaları 22,00 TL
Cep Boy Kitaplar Seti (5 Kitap) 49,53 TL
9. Sınıf Matematik - soru bankası – Mavi Kitap 32,50 TL
Köpek Sahibinin El Kitabı 35,00 TL
Ayrıntı Yayınları
Zanaatkar 28,00 TL
Ayrıntı Yayınları
Fırtınalı Denizin Yolcuları (Sedat Göçmen Kitabı) 28,00 TL
Mükemmel Yemek Kitabı 30,00 TL
Cevaplar Kitabı 35,00 TL
Bir Kitaptan Bin Kitaba 10,00 TL
İnsancıklar 18,50 TL
Tanrının Kırbacı Attila - 2.Kitap 31,00 TL
Yenidendoğan Ejder - 3. Kitap (Ciltli) 56,00 TL
Radyonun Sihirli Kapısı 34,00 TL
Alt İşverenlik El Kitabı 34,89 TL
Korku Kulübü (5. Kitap) - (Vampir Tabutu) 9,00 TL
Kırda Bayırda Gezginin Cep Kitabı 10,00 TL
Kahin Nostradamus'un Romanı - Uçurum (3. Kitap) 26,00 TL
İkinci Şans 15,50 TL
Doğal Güzelliğin Sırrı 28,00 TL
Hayal Kırıklıkları Kitabı 14,00 TL
Selahaddin'in Kitabı 25,00 TL
Amon Ra - Uzaylı Bir Prensin Yaşam Öyküsü 22,89 TL
Mesaj Sizsiniz 20,00 TL
Z- Zelda Fıtzgerald’ın Romanı 25,00 TL
Manevi Ufuklar 2 Kitabü'l-Hitap) 12,96 TL
Eğitim Bilimine Giriş (Mustafa Sarıtaş) 26,86 TL
Mutfak Tanrısı (1+2 Kitap Armağanlı) 21,00 TL
Bora’nın Kitabı 19,00 TL
Bataklık Ülke - Perg Efsaneleri (3. Kitap) 20,00 TL
Planlı Yıllar / Anılarla Dptnin Öyküsü 35,00 TL
Lise 9. Sınıf İngilizce Görüntülü Eğitim Seti + Rehberlik Kitabı 55,32 TL
İki Şair İki Dünya 13,00 TL
Ayrıntı Yayınları
İlk Kitap: Sarı 8,98 TL
Aydınlık Kapı 15,99 TL
Memaliki Osmaniye'den Avrupa Birliği'ne 22,50 TL

Seçenekler ne kadar artarsa artsın, kitap hala en güzel hediye...

İster tarihi öğrenmek isteyelim, ister düşünceleri...

İster hayal dünyasına dalmak isteyelim, ister bilim dünyasına...

Kitaplar bunları gerçekleştirmenin en iyi yolu.

Bazılarımızın hayatının en vazgeçilmez parçasıdır kitaplar... Yanlarında kimlik taşır gibi kitap taşırlar. Sorsanız o ara kim olduklarını size biraz da okudukları kitabın yazarından konuşurlar.

Bazılarımız da sıkça zaman bulamamaktan yakınır. Boş zamanlarında kitap okurlar. Onlar da candır. Çünkü en azından okurlar. “Hiç okuyanla okumayan bir olur mu?” sözü hiç de boş bir söz değildir.

Bazılarımızsa, ne yazık ki, ellerine hayat boyu kitap almazlar. Kimseyi yargılamak bizim haddimiz değil. İnsan okumamayı da bilinçli olarak seçebilir. Ancak okumanın insanlara kazandırdıklarından mahrum yaşamak, ne kadar yaşamak sayılabilir?

Bizim size tavsiyemiz, ne bulursanız okumanız, ne zaman, nerede olursa olsun okumanız.

Bir alışkanlık olarak okumak...

Kitap çeşitleri size zengin seçenekler sunar. Her konuda yazılmış kitap çeşitleri bulmanız mümkündür. Üstelik artık kitap alışverişinizi sokak sokak gezerek yapmanız da gerekmiyor. Online kitap diye bir şey var ya da kitap siteleri ve bizim web sitemiz gibi sitelerde aradığınız eserleri kolayca bulabilir, rahatlıkla kitap satın alabilirsiniz.

Özetle birbirinden güzel milyonlarca esere ulaşmanız bu kadar kolaydır. Ancak okumayı bir alışkanlık haline getirmek önemli bir gerekliliktir. Ayrıca okumanın sizi ne kadar kurtaracağını da unutmamak gerekir.

Toplu taşıma araçlarında okumak...

Mesela, diyelim ki toplu taşıma kullanıyorsunuz. Bu harika bir fırsattır. Çünkü toplu taşıma, özellikle uzun mesafeler gidiyorsanız, ya da İstanbul gibi trafiği yoğun bir şehirde yaşıyorsanız, okumak sizin için harika bir seçenektir. Bu sayede hem trafikte harcadığınız zaman sayesinde ‘okumaya zaman bulamıyorum’ gibi bir bahaneyi ortadan kaldırmış olursunuz, hem de yolun nasıl bittiğini anlamadan varmak istediğiniz yere varmış olursunuz.

Açık havada okumak...

Açık havada zaman geçirmek gibi bir alışkanlığınız var mı? Yoksa da olmalı. Mutlaka yaşadığınız şehirde bir deniz kenarı, ya da bir park vardır. Parklar hepimizindir, parklarda vakit geçirmek, doğada olmaya çok yakındır. Alın örtünüzü ya da şezlongunuzu, veya yerleşin bir banka. Alın yanınıza, yeni çıkan kitaplardan, en çok okunan kitaplardan, çok satan kitaplardan ya da indirimli kitaplardan birini, hem temiz havaya hem de okumaya doyun.

Uykudan önce okumak...

Modern şehir insanlarının en önemli problemlerinden biri de uyku sorunu. Bir türlü uykuya dalamama sorunları yaşıyoruz. Peki okumanın bunun için iyi bir çözüm olduğunu niye düşünemiyoruz. Yata girerken elinize bir kitap almanız, ya da online kitaplardan birini açmanız, hem okumayı bir alışkanlık haline getirmenizi sağlayacak, hem de gelmeyen uykunuzu getirecektir.

En çok okunan kitaplar...

Çok satan kitaplar olarak da bildiğimiz bu kitaplar genel olarak okuma alışkanlığı kazanmak için iyidir. Çünkü genellikle çok satan kitaplar aynı zamanda en çok okunan kitaplar demek olduğu için, hemen herkesin ilgisini çeken konulara, olay örgülerine ya da bilgilere sahip olurlar. Ağırlıklı olarak ya o ülkenin gündemine dair önemli bilgileri içerirler ya da sürükleyici bir roman olurlar. Eğer elinizden bırakmayacağınız bir eser arıyorsanız, en çok okunan kitaplara bir göz atabilirsiniz.

Yeni çıkan kitaplar...

Bazen bazı eserleri herkesten önce okumak istersiniz. İşte böle durumlarda yeni çıkan kitaplara bir göz atmakta yarar olabilir. Kitapçılarda ve online kitap sitelerinde bu kategori özel olarak belirtilir. İçlerinde ilgi alanınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Bizimki gibi gündemi yoğun ülkelerde genellikle yeni çıkan kitaplarda güncel olaylara dair bilgiler içeren eserler de yoğunlukta oluyor. Yaşadığınız döneme tanıklık etmek ve olayları daha bilinçli bir şekilde izlemek için bu eserleri tercih edebilirsiniz.

İndirimli kitaplar...

Bu başlıktaki eserler genellikle evinizde hep bulunmasına istediğiniz ama bir türlü alamamış ya da almamış olduğunuz eserleri kütüphanenize katmak için idealdir. İndirimli kitaplarda karşınıza daha çok klasikler çıkacaktır, ki klasikler hep kütüphanemizde bulundurmak istediğimiz eserler olur. Böylece hep okumak gerektiğini düşündüğünüz eserleri indirimli kitaplar bölümünden edinerek hem kütüphanenizdeki hem de zihninizdeki eksiklikleri tamamlayabilirsiniz.

Kitap satın alırken...

Evet, her alışverişte olduğu gibi kitap alışverişinde de dikkat edebileceğimiz bazı noktalar var. İsterseniz, hem okuması hem de akılda tutması kolay olsun diye madde madde yazalım. Buyurun başlayalım.

 • Kitap satın alırken öncelikle indirimli kitaplar bölümünü ziyaret etmenizi öneririz. Bu sayede kitap alırken avantajları eve fırsatları da yakalamış olursunuz ve belki de aynı paraya daha çok eser satın alabilirsiniz. Hep dolu dolu bir kütüphaneniz olmasını istemişsinizdir zaten, öyle değil mi?
 • En çok okunan kitaplar size ne okuyacağınızı bilemediğiniz dönemlerde iyi bir seçenek sunabilir. Çok satan kitaplar olarak da değerlendirebileceğimiz bu eserler genel olarak herkesin çok severek okuduğu eserler olduğu için, sizin de bu kitapları seve olasılığınız yükselir.
 • Yeni çıkan kitaplar bölümünden yararlanmak sizlere bu eserleri pek çok insandan çok daha önce okuma imkanını sunacaktır. Bu eserler arasında ilgi alanlarınıza uygun bir tanesini mutlaka bulabilirsiniz. Kitap çeşitleri arasında kaybolmadan önce ne tarz bir kitap okumak istediğinize karar vermekte her zaman yarar vardır. Ancak bu sürprizlere kapalı olmak anlamına da gelmemeli. Çünkü bazen hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkan bir eser, sizi yepyeni bilgilerle tanıştırabilir, size yepyeni dünyaların, ilgi alanlarının, bilgi kaynaklarının kapılarını açabilir. Bizden söylemesi.
 • Kitap siteleri tüm eserleri oturduğunuz yerden incelemek, merak ettiğiniz bir eser hakkındaki yorumları online bir şekilde okumak, eserleri karşılaştırmak ve tavsiyeleri almak için uygun adreslerdir. Ancak kitapçıların da bilgilerini ve deneyimlerini yabana atmamak lazım. Özellikle sahafların engin bilgisi size yeni dünyalar açmak, yeni eserlerle tanışmak için elverişli ortamı sağlayacaktır.

Alışveriş için gerekli tüyoların önemli bir kısmını sıralamış bulunuyoruz. Bizim sitemiz gibi sitelerdeki avantajlı fiyatlardan yararlanmayı da ihmal etmemenizi öneriyoruz. Kitaplar insanlara öyle çok şey kazandırır ki, bir eserin arkasından aynı insan olarak kalmanız mümkün değildir. Çünkü her eser ardında size bir şey katacak izler bırakır.

Okuma alışkanlığı kazanmak erken yaşlarda olursa daha kalıcı bir alışkanlık olur. Bu bakımdan çocuklarınıza bu alışkanlığı kazandırmaya bakmalısınız. Biliyorsunuz, çocuklarınız sizi taklit ederek büyürler. Bu yüzden kendiniz de sık sık okuyarak ona örnek olmaya çalışmalısınız. Çünkü tüm alışkanlıklar gibi okuma alışkanlığını da en iyi ona örnek olarak kazandırabilirsiniz. Çocuklar için hazırlanan binlerce harika eser var. Kütüphanenize eklemenizi tavsiye ederiz.

Kitap Çeşitleri ve Kitap Fiyatları

Okumanın insanlara kazandıracakları anlatmakla bitmez bu bakımdan kitap çeşitlerinin hepsinden öğreneceğimiz şeyler vardır. Öğrenmek bitmek bilmeyen bir yolculuktur ve her yaşta sürdürülmesi gerekir. Kitap fiyatları bazen pahalı da bulunabilir ancak indirim dönemleri ve kampanyalar size avantajlar sunar.

Web sitemizde Beymen, Beymen Club, Boyner, D&R, Hepsiburada, Joker, Morhipo ve Toyzz Shop mağazalarında satışa sunulan Babiali Kültür Yayıncılığı, Boyner Yayınları, Akçağ Yayınları, Ayrıntı Yayınları, Altın Kitaplar, Polo Racouet Club, Zf Design, AVEC, Ceylan ve Confeti yayınlarının kitaplarını bir arada bulabilirsiniz.