Üzgünüz,

aradığınız kriterlerde ürün tükenmiştir.

Aşağıdaki ilgili kategorilerden aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

En Keyifli Hobi Ürünleri ve Erkek Hediyeliklerden: Maketler

Maket yapmak en keyifli boş zaman aktivitelerinden biri olmakla beraber, maketler üzerinde çalışılarak geçirilen zaman arttıkça keyifli ve bir o kadar da bağlayıcı bir hobiye dönüşür. Maketler, diğer yandan,  genç, yaşlı, çocuk tüm erkekler için de en şık ve en eğlenceli hediye alternatiflerinden biridir. Eğer yakınlarda sevdikleriniz için hediye alacağınız bir özel gün varsa ve erkek hediyelikler arasında aradığınız yaratıcı, kullanışlı, eğlenceli hediye seçeneklerini bulamadıysanız, size önerimiz: maket çeşitleri. Çünkü bina formlarından ünlü binalara, uçaklardan gemilere, helikopterlerden ikonik otomobillere kadar pek çok farklı modelin bulunduğu maket çeşitleri arasından sevdiklerinizin ilgisini çekecek bir maket bulmanız pek ala mümkün.

Maket çeşitleri, hem sevdikleriniz için keyifli bir hediye alternatifi oluyor, hem de kendiniz için boş zaman aktivitesi arıyorsanız eğlenceli bir hobiye dönüşme fırsatı sunuyor. Hayvan maketlerinden araç maketlerine, ikonik binalardan heykellere pek çok farklı maket çeşidini Erkek – Hediyelik – Maket kategorimizde bulabilirsiniz. Özellikle maket meraklıları için bir hediye arayışındaysanız, hem maket yapmaktan hem de yaptığı maketleri sergilemekten keyif alan sevdikleriniz için hali hazırda yapmış oldukları maket serilerinden özel bir parça seçebilirsiniz. Örneğin hava araçları kategorisinde yer alan uçakları yapmaktan keyif alan bir yakınınıza helikopter maketleri hediye ederek gönlünü kazanabilirsiniz.

Maketler sizin ya da sevdikleriniz için ister bir boş zaman aktivitesi, isterse de ciddi bir hobi olsun; maketler üzerine söylenecek çok şey var. Dilerseniz lafı fazla uzatmayalım; farklı maket çeşitlerine, maket markalarına ve maket fiyatlarına birlikte göz atalım.

En Yaratıcı Maket Modelleri

Maketler, farklı kişilikteki hobi severlerin keyif alabileceği hayvan maketleri, motorlu araç maketleri, otomobil maketleri, uçak maketleri, gemi maketleri, yelkenli maketleri gibi pek çok farklı tarzda ve tasarımda karşımıza çıkıyor. Siz de sevdikleriniz için hediye satın almadan önce, karakterine en uygun kategoride bir maket seçebilir; hem yaratıcı, hem de eğlenceli bir hediye vermenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Maket modellerine şöyle bir göz attığımızda, dikkatimizi öncelikle bina maketleri çekiyor. Türk mimarisi, Safranbolu evleri, Çin tapınakları, İtalyan evleri gibi farklı mimari tarzlarda tasarlanmış ahşap ve taş maketler çekiyor. Maketin yansıttığı mimari tarza uygun şekilde farklı renkler, taş ve ahşap gibi farklı materyaller ve farklı büyüklükte tasarlanan bina maketleri, oldukça hoş bir dekoratif aksesuar olma özelliği de taşıyor.

Bina ve mimari maketlerin bir diğer kolunu da dünyaca ünlü binaların maket modelleri oluşturuyor. Puerta De Alcala, Eyfel Kulesi maketi, Pisa Kulesi maketi, Mevlana Müzesi maketi, İzmir Saat Kulesi, Anıtkabir maketi gibi dünyaca ünlü binaların yanı sıra ülkemizde de hem turistik hem de tarihi anlamı olan binaların maketleri Erkek – Hediyelik – Maketler kategorimizde sizleri ve sevdiklerinizi bekliyor.

Erkek – Hediyelik – Maketler kategorimizde tasarımlarıyla dikkat çeken bir diğer kategori araçlar. Gemilerden helikopterlere, uçaklardan otomobillere pek çok farklı aracın yer aldığı Erkek – Hediyelik – Maketler - Araçlar kategorimize göz atmadan maket seçiminizi yapmayın. Gemi maketi seçenekleri arasında Ships U-Boot IIB, Revell Gemi Maket Battleship, Revell Harbour Tug Ships, Revell H:M:S: King Ships gibi gemi modellerini bulabilirsiniz. İkonik Otomobiller söz konusu olduğunda pek çok seçenek sunan maket kategorimizde Mini Cooper maket, Italeri Prosche maket, Ferrari maket, Revell M. Set Mini Cooper maket, Volkswagen Beetle maket, Corvette Roadster maket, Trabant 601 Universe maket, Shelby Maket gibi seçenekleri bir arada görüntüleyebilirsiniz.

Maket kategorimizin bir diğer alt başlığı olan Uçak & Helikopterler kategorisinde de pek çok seçenek mevcut. Özellikle Revell Planes kategorisinde yer alan P-39D Airacopter, H Transport Helicopter, Italeri 1:48 Spitfite, Revell Eurofighter Typhoon, Revell Hawker Hunter, Revell Panavia Tornado, Revell Messerschmitt, Revell Handley Page gibi pek çok farklı uçak, helikopter ve askeri hava aracı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Eğer tercihiniz hayvan maketlerinden yana ise; en çok dikkat çeken dinozor maketi, fil, balina gibi büyük hayvanların maketleri ve kuş maketlerini de bu kategorimizde görüntüleyebilirsiniz.

Hediyelik & Hobi Maket Fiyatları ve Maket Markaları

Maket çeşitlerine şöyle bir göz attığımızda, fiyatların maketin modeline, kaç parça olduğuna, boyutuna ve hangi kategoride yer aldığına göre değiştiğini görüyoruz. Diğer yandan marka seçimi de maketler söz konusu olduğunda oldukça önemli ve fiyatı da bir o kadar etkileyen bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Erkek – Hediyelik – Maket kategorimizde yer alan maket çeşitleri 3,99 TL’den 295 TL’ye kadar uzanan geniş bir fiyat aralığında beğeninize sunuluyor.

Erkek – Hediyelik – Maket kategorimizde maket konusunda kalitesi va tasarımlarıyla öne plana çıkan Domenech maket, Türkmodel maket, Alexander Newsky maket, Hape maket, Learning Toys maket, Mamoli maket, Pal, Italeri maket, Metal Earth maket ve Revell maket çeşitleri yer alıyor. Motorlu araçlardan ikonik otomobillere, ünlü binalardan mimari çeşitlerine, hayvanlardan gemilere pek çok farklı maket çeşidinin yer aldığı kategorimizde kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun maket modelini bulabilmek için, sayfamızın sol tarafında yer alan fiyat, marka, mağaza ve renk filtrelerini kullanabilirsiniz. İndirimli fiyat fırsatı ile sunulan maket modellerini keşfetmek için sayfamızın sağ üst kısmında yer alan “İndirimli Satış” kutucuğunu işaretleyebilir; “Kuponlar” sayfamızda yer alan Vitringez özel indirim kupon kodları ile ödeme esnasında %50’ye varan özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Sevdikleriniz için hediye seçiminizi yapmadan önce Erkek – Hediyelik – Maket kategorimizde yer alan yaratıcı, renkli tasarımlara sahip, kaliteli ve uygun fiyatlı maket modellerine göz atmayı unutmayın :)

Vitringez ailesi olarak şimdiden keyifli alışverişler dileriz…