Kadın Hediyelik Hediye Kartı Çeki

Kadın Hediyelik Hediye Kartı Çeki 3 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (3)
Daha Fazla
Mağaza
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu

Beymen Club
Rossi Tebrik Karti 90,00 TL 45,00 TL
%50 İNDİRİM
Beymen Club
Rossi Tebrik Karti 90,00 TL 45,00 TL
%50 İNDİRİM
Beymen Club
Rossi Tebrik Karti 90,00 TL 45,00 TL
%50 İNDİRİM

Hediye Seçmekte Zorlananlar İçin En Etkili Çözüm: Hediye Kartı & Hediye Çeki

Hediye seçmek zor zanaat. Özellikle hediye alacağınız kişiyi çok yakından tanımıyor, tanıyor ama zevklerini bilmiyorsanız, hediye seçmek siz zorluyor olabilir. Ya da çok iyi tanıdığınız, beğenilerini ve zevklerini yakından bildiğiniz ancak onu en çok mutlu edecek seçimi yapmakta zorlandığınız bir yakınıza hediye almak da sizi aynı derecede zorluyor olabilir. Özellikle kadınlar söz konusu olduğunda adeta çok bilinmeyenli bir denkleme dönüşen hediye seçimi sizin de en büyük kabuslarınızdan biriyse, size çok pratik, bir o kadar da fonksiyonel ve keyifli bir hediye önerimiz var: hediye çekleri.

Hediye çekleri, kimi zaman önceden belirlenmiş tutarlarda hazırlanan, kimi zaman da ilgili mağazaya ödemeyi yaparak istediğiniz tutarda satın alabildiğiniz ve sevdiklerinize kart olarak hediye edebileceğiniz hediye seçeneklerindendir. Hediye alacağınız kişilere kendi hediyesini seçme olanağı veren hediye çeki seçenekleri, kararsızlığa düştüğünüz anlarda da en büyük kurtarıcılarınızdan biri olur. Hediye çekleri aynı zamanda hoş tasarımlarıyla, sevdiklerinize zarif bir şekilde vermenize olanak sağlar. Pek çok farklı markanın farklı tutardaki hediye çekleri ile, sevdiklerinize seçme olanağı sağlarken, hediye aldığınız kişinin kullanmayacağı bir hediye almak yükünden de kurtulabilirsiniz.

Hediye çekleri ile:

  • Hediye seçiminde zorlandığınızda pratik, kullanışlı ve zarif bir çözümdür.
  • Sevdiklerinize kullanmayacakları hediyeler almaktansa, istedikleri şekilde değerlendirebilecekleri bir seçenek sunmuş olursunuz.
  • Birden fazla hediye seçeneği arasında kararsızlık yaşadığınız anlarda seçimi hediye aldığınız kişiye bırakabilirsiniz.
  • Hediye çekleri hoş tasarımları ile hem sizden yaşça büyük, hem de sizden yaşça küçük kişiler için belirlediğiniz tutarı en hoş şekilde vermenizi sağlar.
  • Hediye çekleri uzun kullanım süreleri ile hediye alışverişini aceleye getirmektense ihtiyaç anında da kullanılabilme olanağı sağlar.
  • Hediye çekleri ile sevdiklerinizi sadece özel günlerde değil her gün sevindirebilirsiniz.

Özel Günlerin Vazgeçilmezi En Renkli Hediye Kartı Modelleri

Hediye kartları, özel günlerde sevdikleriniz için seçtiğiniz hediyelerin üzerine iliştirebileceğiniz, rengarenk tasarımları ile hediye paketine renk katan, çoğu zaman içine kendi el yazınızla notunuzu yazabileceğiniz kartlardır. Kartpostallardan farklı olarak genellikle açılıp kapanabilen, iki yaprak olarak tasarlanan hediye kartları; doğum günü, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, yıldönümü, geçmiş olsun dileği, tebrik kartı gibi farklı konseptlerde tasarlanırken, hediye alacağınız özel güne uygun şekilde mesajınızı da iletmenizi sağlarlar. Diğer yandan hediye kartının içerisine kendi el yazınızla ekleyeceğiniz bir not, hediye kartını oldukça samimi bir havaya büründürerek özel bir anlam katar.

Önceleri kartpostal şeklindeki tasarımlarıyla karşımıza çıkan hediye kartları, artık pek çok farklı desen ve boyutta, farklı şekillerde tasarlanabiliyor. Hatta ve hatta küçük düzenekler ve piller yardımıyla hediye kartlarına ışıklı, sesli, müzikli efektler de eklenebiliyor. Hediye kartları bu özellikleriyle de artık tüm hediyelerin ve hediye paketlerinin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarıyor.

Siz de yılbaşı, Sevgililer Günü, doğum günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize hediyeler vermekten keyif alıyorsanız, hediye paketine en eğlenceli mesajlarla süslü hediye kartlarını eklemeyi ihmal etmeyin.

Hediye kartları arasında seçim yaparken isterseniz rengarenk tasarımların yanı sıra ışık ve ses efektleriyle süslenmiş bir hediye kartına yönelebilir; örneğin sevdiğiniz kişi için seçtiğiniz doğum günü hediyesini verirken “happy birthday to you” şarkısını hediye kartınızla çalabilirsiniz. Ya da Anneler Günü, Babalar Günü için seçtiğiniz hediyelerin yanına iliştireceğiniz “canım annem”, “babaların en tatlısı”, “dünyanın en iyi annesi” gibi mesajlarınızı kartlar aracılığıyla da iletebilirsiniz. Seçtiğiniz hediye kartını kişiselleştirmek içinse kendi el yazınızla duygularınızı ifade ettiğiniz bir mesaj yazarak, kartı içten bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Hediye Çeki ve Hediye Kartı Seçenekleri Hangi Markalarda Var?

Sevdikleriniz için seçtiğiniz ve özenle paketlediğiniz hediyelerle birlikte verebileceğiniz hediye kartları, tasarımlarına, sesli, ışıklı, müzikli ya da hareketli olma özelliklerine göre farklı fiyatlarda karşımıza çıkıyor. Hediye çeki seçenekleri ise hediye çekini almak istediğiniz markaya göre önceden belirlenmiş tutarlarda satın alabilmenize olanak sağladığı gibi, kimi zaman da dilediğiniz tutarı ilgili hediye çekine yüklemenize fırsat sunuyor. Siz de sevdikleriniz için satın aldığınız hediyelere sevginizi ve mesajınızı ileten bir hediye kartı sunmak ya da hediye seçimini kendilerine bırakacak bir hediye çeki satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Onlarca markanın yüzlerce farklı hediye kartı ve hediye çeki seçeneğini Kadın – Hediyelik – Hediye Kartı / Hediye Çeki kategorimizde bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

3,49 TL’den başlayan hediye kartı ve hediye çeki seçeneklerini incelemek ve tek tıkla satın almak için tıklayın.

Kadın – Hediyelik – Hediye Kartı / Hediye Çeki kategorimizde Ban.do tebrik kartı, Gucci hediye çeki, Armani Jeans hediye seti, Fruitflowers hediye seti, Beymen Gift Card hediye çeki, Rossi tebrik kartı, Beymen Club hediye çeki, Beymen K hediye çeki ve Toyzz Shop hediye kart seçeneklerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. 50 TL hediye çeki, 75 TL hediye çeki,100 TL hediye çeki, 150 TL hediye çeki, 200 TL hediye çeki, 250 TL hediye çeki ve 500 TL hediye çeki seçenekleri arasından sevdiğiniz için dilediğiniz tutardaki hediye çekini seçerek; uygun gördüğünüz ve özel günün anlamını en iyi şekilde yansıtan hediye kartları ile birlikte sunabilirsiniz.

Hediye seçiminin en kolay yolu olan hediye kartı ve hediye çeki seçenekleri için Kadın – Hediyelik – Hediye Çeki / Hediye Kartı kategorimizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Unutmayın, sevdiklerinize kullanmayacakları bir hediye almaktansa, hediye seçimini kendilerine bırakmak zarif ve keyifli bir hediye verme yoludur. Kim bilir, belki de hediyesini seçmek için birlikte alışveriş yaparsınız :)

Şimdiden keyifli alışverişler dileriz.