Kadın Hediyelik Kitap

Kadın Hediyelik Kitap 9 farklı mağazada 4349 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (23)
  • (46)
  • (40)
  • (15)
  • (10)
  • (10)
  • (29)
  • (6)
  • (11)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Teslimat

Boyner
Boyner Holding Kitap 27,50 TL
Assouline
Assouline Kitap 485,00 TL
Boyner Yayınları
BOYNER YAYINLARI DÜNYADAKİ EN BÜYÜK SATICI KİTAP 19,00 TL
Assouline
Assouline Kitap 295,00 TL
Boyner
Boyner Holding Kitap 27,50 TL
Pratik OKT El Kitabı 250,00 TL
Tak Koluna Sepeti Bodrum Pazarından Tatlar, Renkler, Potreler 22,00 TL
Assouline
Assouline Kitap 195,00 TL
Adalet Öyküleri 9,00 TL
Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı 24,90 TL
Boyner
Boyner Holding Kitap 29,50 TL
Cinsiyet Ve Millet 21,50 TL
Direniş Öyküleri 10,00 TL
Bal Köpüğü 22,00 TL 16,06 TL
%27 İNDİRİM
Mirdad’ın Kitabı 19,19 TL
Assouline
Assouline Kitap 325,00 TL
Değirmenlere Karşı 22,00 TL 17,16 TL
%22 İNDİRİM
Bir Tutkunun Öyküsü 25,00 TL
Jangada 9,90 TL
Ummü'l-Kitab 26,39 TL
Net
Net Dikkat Bebek Var Pembe 35,99 TL
Bir Kadın Düşmanı 21,00 TL
Vahşi Yaşam 2 - Güneşlenenler ve Yıkananlar (Kitap + Dvd) 14,90 TL
Soğuk Takvim 6,00 TL
Perese - Karakter Okulu Öğretmen Kitabı Yardımseverlik 2 14,00 TL
İnsanca, Pek İnsanca 2. Kitap 10,00 TL
Office 2013 (Oku,İzle,Dinle,Öğren) 33,06 TL 23,14 TL
%30 İNDİRİM
Galata Cep Kitaplığı Seti 2 (4 Kitap) 30,01 TL
Çağdaş Arap Öyküleri 13,00 TL
Marx’ın Kriz Teorisi (2. Kitap) 36,00 TL
Fono Son Gülen İyi Güler (Derece 1-A) 14,00 TL
Kitap Okumada Yeni Teknikler 11,02 TL
Mañana 3 Libro del Alumno B1 +CD (İspanyolca orta Seviye Ders Kitabı +CD) 92,01 TL
İzmir/Çılgın Gezginin El Kitabı 9,50 TL
Kur'an'ın Eleştirisi 2 Semavi Dinlerin "Kutsal" Bilinen Kitapları: 3 25,00 TL
İmgeler Kitabı 10,00 TL
Ümit Kaftancıoğlu Öykü Ödülleri 2005 10,00 TL
Bolluk Ve Savaş / Çatalhöyük Öyküleri 3 11,49 TL
Esrarengiz Kadın 32,00 TL
Tehlikeli İlişkiler 20,02 TL 14,01 TL
%30 İNDİRİM
IELTS Preparation Kit –IELTS Hazırlık Seti (4 Kitap+3 MP3CD+CDROM) 203,99 TL
Her Yönüyle Kitapları Seti (6 Kitap) 91,00 TL
Bir İhtilalcinin Serüvenleri 15,00 TL
Elif'in Öyküsü 15,00 TL 12,00 TL
%20 İNDİRİM
Göğüs Hastalıkları Klinik Problemler El Kitabı 65,01 TL
Kahramanlar Kitabı 14,00 TL
Büyük Deneme 10,00 TL
Dune Atreides Hanedanı 30,00 TL
Aşk Sıraya Girmez 17,00 TL 14,45 TL
%15 İNDİRİM
Nesimî Usûlî Rûhî - Abdülbaki Gölpınarlı Kitaplığı 12,50 TL
Akışkanlar Mekaniğine Giriş (Üçüncü Kitap) (Mühendislik Yaklaşımı) 32,00 TL
Fitness & Pilates 11 Kitap + 11 Dvd 218,00 TL
Türk Kitap Medeniyeti - Turkish Book Civilization 50,00 TL
Güzeltmek 10,00 TL
Hüznün Gölgesinde Aşk 22,00 TL 15,40 TL
%30 İNDİRİM
Tanyeri Horozları / Bir Ada Hikayesi -3 27,00 TL
Cumhuriyet Ekonomisinin Öyküsü III. Cilt 32,00 TL
Gazi'nin Hayatı - Türk'ün Altın Kitabı 14,00 TL 11,90 TL
%15 İNDİRİM
Bir Aşk Masalı – Miss Potter 11,01 TL 8,25 TL
%25 İNDİRİM
Pembe ve Yusuf 18,00 TL
  • Ücretsiz Kargo

En Güzel Hediyelik: Kitap

Sevdiklerimize hediye alırken kafamızda bir sürü fikir dolaşır ve genellikle hiçbir hediyeye tam olarak güvenemeyiz. Karşımızdaki kişiyi manevi yönden tatmin eden bir hediye seçmeye çalışırken günlerimiz hatta bazen haftalarımız gidiyor. En zorunu düşünmeye çalışırken sürekli gözümüzün önünde olan değerleri kaçırdığımızı çoğu zaman fark etmiyoruz. İşte bu değerlerden biri de kitap...

Kitap çocukluğumuzdan beri bize öğretilen "En iyi dost" cümlesinin içini fazlasıyla dolduruyor. Hayatın karmaşasından çıkıp farklı bir dünyaya yolculuk yapmak kitaplar ile hiç de zor değil. Her ne kadar dijitalleşen dünyada kitabın önemini yitirdiğinden bahsedilse de, hiçbir şey duyguları ifade etmek konusunda kitap kadar etkili olmuyor.

Kitapçıları gezip binlerce kitap arasından sevdiğiniz kişinin tarzına uygun bir kitabı bulmaya çalışmak ya da bir değişiklik yapıp "Bunu okumalısın" diyeceğiniz bir kitabı seçip götürmek harika bir hediye değil mi? :) Duygularınızı dile getirmek yerine, iletişimde bir araç gördüğünüz kitap hediyesiyle karşınızdaki kişiyi dünyanın en mutlu insanlarından biri yapabilirsiniz.

Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, yıl dönümleri, doğum günleri ve daha birçok farklı özel günlerde standart her yıl aynı hediyelerin kampanyaları yapılıyor ve sürekli aynı hediyeler satın alınıyor. Tüm bu hediyelerin önüne geçen kitap hem en iyi dostunuz olmaya devam ediyor hem de anlamlı hediyeler arasında yerini alıyor.

Kitap başlı başına farklı bir dünya ve binlerce çeşidi var. Biz de bu çeşitlerin içerisinden 'en güzel ve en anlamlı hediyelik' olmaya aday olan kitapları sizler için derledik.

Sevgiliye Hediye Edilecek Kitaplar

Sevgilinize ve eşinize yani hayatınızdaki kadına bir kitap hediye ederek, ona verdiğiniz değeri kitap ile bir kez daha gösterebilirsiniz. Bu duruma yardımcı olabilmek adına, en sevilen kitapları sizin için listeledik.

Kürk Mantolu Madonna – Sabahattin Ali: Yazılmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala en çok satılanlar listesinin ilk sıralarından yer alan Kürk Mantolu Madonna, hayatınızdaki kadın için harika bir kitap seçeneği olabilir.

Göğe Bakma Durağı – Turgut Uyar: Romantikliği zirveye taşımak istiyorsanız Turgut Uyar'ın harika eseri tam size göre bir kitap tercihi. Kitaba isim olan göğe bakma durağından birkaç dizeyi de not olarak kitabın üzerine not alabilirsiniz. :)

"Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım. Tuttukça güçleniyorum kalabalık oluyorum..." 

Masumiyet Müzesi – Orhan Pamuk: Hem tasarım hem de içerik olarak harika kitaplardan biri olan Masumiyet Müzesi ile küçük ayrıntılara derin anlamlar yükleyen dolu dolu bir kitap.

Sevda Sözleri – Cemal Süreya: Sanıyoruz ki Cemal Süreya'sız bir aşk düşünülemez. :) Sokak duvarlarında bile her daim varlığını sürdüren Cemal Süreya, herkesin hayatına dokunuyor. Hayatınızdaki kişiye hediye edeceğiniz Sevda Sözleri kitabı fazlasıyla anlamlı bir hediye olacak.

Küçük Prens - Antoine de Saint: Klasikleşen kitaplar serisinde yerini alan Küçük Prens, herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir kitap. Herkesin baş ucu kitapları arasına girmeyi başaran Küçük Prens'i sevgilinize hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

Atilla İlhan – Ben Sana Mecburum Bilemezsin, Kürşat Başar – Başucumda Müzik, Yusuf Atılgan – Aylak Adam, Özdemir Asaf – Çiçek Senfonisi ve daha niceleri...

Yukarıda saydıklarımızın dışında, daha binlerce farklı türlerde hediyelik kitap seçeneğiniz var. Sonuçta hayatınızdaki kadının neyi sevdiğini en iyi siz biliyorsunuz. :)

Yeni Çıkan Kitaplar

Kendinize ya da sevdiğiniz birine alacağınız hediye kitap seçeneklerinde bir değişiklik yaparak yeni kitaplara şans verebilirsiniz. Sürekli değişen yeni çıkan kitaplar listesindeki kitaplardan satın alarak belki de hayatınız boyunca sizinle olacak bir kitabı daha kitaplığınıza eklemiş olacaksınız. Kim bilir? :)

Şu sıralar yeni çıkan kitaplar listesinde Gökhan Taş – Çekilin Ben Doktor Değilim!, Kasım Taşdan – Kimlik, Sedef Kabaş – Muazzam Muazzez, Tanya Muratoğlu – İnce Kapak, Nehir Erdem – Aşkın Adı Yahya, Didem Duygu Demir – Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum, Deniz Yılmaz – Çömezin Mutfağı, Dilan Şahin – Esaret Parmağı, Susanna Tamaro – Düşünen Bir Yürek ve Kimberley Freeman – Zümrüt Şelaleri bulunuyor.

Çok Satılan Kitaplar

Kitapların çok satanlar listesinde demirbaşlar bulunsa da sürekli olarak yenilenebiliyor. Yeni çıkan kitaplarla birlikte değişen bu listeler her geçen gün değişiyor. Kendinize hediye olarak çok satanlar listesinden bir kitap seçerek gününüze anlam katabilirsiniz. Bir yakınınız için kitap seçiyorsanız, çok satanlar listesi size hem ilham olabilir hem de işinizi kolaylaştırabilir.

Şu sıralar en çok satılan kitaplar listesinde Elif Şafak – Havva'nın Üç Kızı, Adam Fawer – Oz, Nejat İşler – Gerçek Hesap Bu!, Ahmet Ümit – Elveda Güzel Vatanım, Orhan Pamuk – Kırmızı Saçlı Kadın, Antoine de Saint – Küçük Prens, Sabahattin Ali – Kürk Mantolu Madonna, Sabahattin Ali – İçimizdeki Şeytan, Harper Lee – Bülbülü Öldürmek, George Orwell – 1984, Jose Mauro de Vasconcelos – Şeker Portakalı, George Orwell – Hayvan Çiftliği gibi daha birçok farklı türlerde kitap bulunuyor.ayvanSDFSDF

Kitap Mağazaları ve Kitap Fiyatları

Alacağınız kitaba karar verdikten sonra geriye bütçenizi ayarlamak ve kitabı satın almak kalıyor. Hediyelik seçeneklerinin arasında en uygun fiyatlar genellikle kitaplar oluyor. Bütçe açısından düşünüldüğünde de en çok tercih edilenler arasına girmeyi başarıyor kitap.

İstediğiniz kitabı satın alacağınız yüzlerce mağaza bulabilirsiniz. Kitap satın alırken orjinal baskı olmasına ve bandrollü olmasına çok dikkat etmeniz gerekir. Korsan kitaplar hem emek hırsızlığıyla hem de eksik ve kopuk sayfalarıyla sizin özenerek aldığınız kitabın değerini düşürüyor.

Kitap alma işlemini gezerek değil de internet üzerinden yapmak isteyenler için birbirinden kaliteli mağazalarımızla size hizmet veriyoruz. Beymen, Beymen Club, Boyner, D&R, Hepsiburada, Joker, Toyzz Shop ve Trendyol gibi daha birçok farklı mağazadan dilediğiniz kitabı online olarak satın alabilirsiniz.

Kitap fiyatları genellikle satın alacağınız kitabın türüne göre değişiklik gösteriyor. Fakat her bütçeye uygun kitap bulmak mümkün. Sitemizde 1,50 TL'den başlayarak 1.000,00 TL'lere kadar çıkan fiyatlarda farkı türde kitaplar bulunuyor.

1,50 TL'den başlayan kitap çeşitleri için tıklayın.

Sitemizde bulunan Kadın – Hediyelik – Kitap kategorisinden kitap satın almadan önce kampanya ya da indirim fırsatı olan ürünleri görmek isterseniz, sayfanın sağ üst kısmında bulunan "İndirimli Satış" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İndirimli satış fırsatlarıyla birçok farklı türde kitabı olduğundan uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Tüm bu avantajların dışında sitemizde bulunan indirimleri ve fırsatları takip etmek için "Kuponlar" sayfamızı ziyaret ederek size özel fırsatları keşfedebilirsiniz.

Keyifli alışverişler diliyoruz.