Kadın Hediyelik Kitap

Kadın Hediyelik Kitap 7 farklı mağazada 3155 ürün bulundu.
Kategoriler
Marka
  • (20)
  • (46)
  • (33)
  • (8)
  • (10)
  • (20)
  • (4)
  • (6)
  • (9)
Daha Fazla
Mağaza
Renk
Fiyat Aralığı

-

İndirimli Satış Sadece İndirim Kuponlu
Ödeme

Doğan Kitap Canan Tan - İz-Cep 10,00 TL 7,99 TL
%20 İNDİRİM
Assouline
KİTAP 365,00 TL
Assouline
KİTAP 325,00 TL
Can Yayınları Dorian Gray’in Portresi 20,00 TL 16,99 TL
%15 İNDİRİM
Can Yayınları Gabriel Garcia Marquez-Doğu Avrupa'da Yolculuk 15,00 TL 10,99 TL
%26 İNDİRİM
Assouline
KİTAP 295,00 TL
Ren Yayınları Neval Yercik - Arsız Kedi 9,00 TL 7,99 TL
%11 İNDİRİM
Yapı Kredi Yayınları İnce Memed - 1 25,00 TL 20,99 TL
%16 İNDİRİM
Olimpos Yayınları
Olimpos Yayınları Müjde Aklanoğlu - Bana Bir Masal Anlatsana 28,00 TL 9,99 TL
%64 İNDİRİM
Doğan Kitap İz - Canan Tan 25,00 TL 19,99 TL
%20 İNDİRİM
Doğan Kitap Sahilde Kafka - Harukı Murakamı 9786051113869 40,00 TL 32,99 TL
%17 İNDİRİM
Beymen Club
Assouline Kitap 400,00 TL
İletişim Yayınları Fehim Taştekin-Suriye 35,00 TL 29,99 TL
%14 İNDİRİM
Boyner
KİTAP 29,50 TL
Altın Kitaplar
Çatının Sırları ( Secrets Of The Morning ) 22,00 TL
Sinan’ın Kitabı 15,99 TL
Kaos Lordu / Zaman Çarkı Serisi 6.Cilt 2.Kitap 26,00 TL
Ren Yayınları Zeynep Sahra - Ayçöreği 25,00 TL 10,99 TL
%56 İNDİRİM
Göksel Dinlerde İnsan 5,00 TL
Koridor Yayınları Jane Austen - Aşk ve Gurur 20,00 TL 11,99 TL
%40 İNDİRİM
Peri Savaşları ( Faerie Wars ) 22,00 TL
Yalınayak Gen Ertesi Gün 2. Kitap 15,60 TL
Sözlü ve Yazılı Kültür 23,00 TL
Akçağ Yayınları
Türk Halk Edebiyatı El Kitabı 27,00 TL
Gümüş Damacana / Bütün Öyküleri 20,00 TL
Büyük Dua Kitabı Mecmuatü’l Ahzab (Ciltli) 48,60 TL
Zor Yokuşu - Seçme Öyküler 6,00 TL
Aradığım Kitap İşte Bu 18,00 TL
Doğan Kitap Uyku - Harukı Murakamı 35,00 TL 29,99 TL
%14 İNDİRİM
Dolgun Nabızlı Kitap 10,00 TL
Altın Kitaplar
Altın Kitaplar Cehennem 35,00 TL 29,99 TL
%14 İNDİRİM
Süper Star’ın Kolyesi 10,00 TL
Lise 11. Sınıf Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti + Rehberlik Kitabı 43,17 TL
Türk Edebiyatı Öğretmen El Kitabı 30,00 TL
Denes Agaydan Piyano Çalmayı Öğrenelim 1. Kitap Haydi Başlayalım 33,20 TL
Turnesol Olayı 20,00 TL
Yapı Kredi Yayınları Filler Sultanı ile Kırmızı Sakallı Topal Karınca 15,00 TL 12,99 TL
%13 İNDİRİM
Delta Resimli İngilizce Dil Kartları (4. Sınıf) 8,50 TL
Bilimin Öyküsü 60,00 TL
Palme LYS Edebiyat Soru Kitabı 45,00 TL
Sorularlar Peygamberimi Öğreniyorum - Siyer-i Nebi ve Sahabe Kitaplığı 22,00 TL
The Mighty Avengers İntikamcılar (Cilt 3) Gizli İstila (1. Kitap) 25,00 TL
Assouline
KİTAP 110,00 TL
Piyasayı Altüst Eden Küçük Kitap 15,00 TL
Psikoterapide Bütünleşme - Vaka Kitabı 43,20 TL
Büyük Atatürk’ten Küçük Öyküler - 1 13,00 TL
Halk Türküleri 3.Kitap 12,50 TL
Olimpos Yayınları
Olimpos Yayınları Raziye Bal - Bereketli Soframız 30,00 TL 22,99 TL
%23 İNDİRİM
Vahşi Yaşam - İki Yaşamlılar (Kitap + Dvd) 14,90 TL
Bu Aşk Öykü Tutmaz 10,00 TL
Hakani Mehmet Bey - Hilye-i Saadet 12,00 TL
Aleister Crowley Toplu Öyküler 12,89 TL
Kitabu'-l İ'tibar - İbretler Kitabı 6,24 TL
Cehennem Huzur Evi ve Diğer Öyküler 10,00 TL
Doğan Kitap Ziyan - Hakan Günday 25,00 TL 22,99 TL
%8 İNDİRİM
Ruhlar Çağırıyor 15,00 TL
Yakışıklılar 12,50 TL
Nar Kitabı 11,50 TL
Toplu Öyküler 1 - Bay Uzay Gemisi (Ciltli) 35,00 TL
Kayıp Hayaller Kitabı 24,00 TL

En Güzel Hediyelik: Kitap

Sevdiklerimize hediye alırken kafamızda bir sürü fikir dolaşır ve genellikle hiçbir hediyeye tam olarak güvenemeyiz. Karşımızdaki kişiyi manevi yönden tatmin eden bir hediye seçmeye çalışırken günlerimiz hatta bazen haftalarımız gidiyor. En zorunu düşünmeye çalışırken sürekli gözümüzün önünde olan değerleri kaçırdığımızı çoğu zaman fark etmiyoruz. İşte bu değerlerden biri de kitap...

Kitap çocukluğumuzdan beri bize öğretilen "En iyi dost" cümlesinin içini fazlasıyla dolduruyor. Hayatın karmaşasından çıkıp farklı bir dünyaya yolculuk yapmak kitaplar ile hiç de zor değil. Her ne kadar dijitalleşen dünyada kitabın önemini yitirdiğinden bahsedilse de, hiçbir şey duyguları ifade etmek konusunda kitap kadar etkili olmuyor.

Kitapçıları gezip binlerce kitap arasından sevdiğiniz kişinin tarzına uygun bir kitabı bulmaya çalışmak ya da bir değişiklik yapıp "Bunu okumalısın" diyeceğiniz bir kitabı seçip götürmek harika bir hediye değil mi? :) Duygularınızı dile getirmek yerine, iletişimde bir araç gördüğünüz kitap hediyesiyle karşınızdaki kişiyi dünyanın en mutlu insanlarından biri yapabilirsiniz.

Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, yıl dönümleri, doğum günleri ve daha birçok farklı özel günlerde standart her yıl aynı hediyelerin kampanyaları yapılıyor ve sürekli aynı hediyeler satın alınıyor. Tüm bu hediyelerin önüne geçen kitap hem en iyi dostunuz olmaya devam ediyor hem de anlamlı hediyeler arasında yerini alıyor.

Kitap başlı başına farklı bir dünya ve binlerce çeşidi var. Biz de bu çeşitlerin içerisinden 'en güzel ve en anlamlı hediyelik' olmaya aday olan kitapları sizler için derledik.

Sevgiliye Hediye Edilecek Kitaplar

Sevgilinize ve eşinize yani hayatınızdaki kadına bir kitap hediye ederek, ona verdiğiniz değeri kitap ile bir kez daha gösterebilirsiniz. Bu duruma yardımcı olabilmek adına, en sevilen kitapları sizin için listeledik.

Kürk Mantolu Madonna – Sabahattin Ali: Yazılmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala en çok satılanlar listesinin ilk sıralarından yer alan Kürk Mantolu Madonna, hayatınızdaki kadın için harika bir kitap seçeneği olabilir.

Göğe Bakma Durağı – Turgut Uyar: Romantikliği zirveye taşımak istiyorsanız Turgut Uyar'ın harika eseri tam size göre bir kitap tercihi. Kitaba isim olan göğe bakma durağından birkaç dizeyi de not olarak kitabın üzerine not alabilirsiniz. :)

"Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum göğe bakalım. Tuttukça güçleniyorum kalabalık oluyorum..." 

Masumiyet Müzesi – Orhan Pamuk: Hem tasarım hem de içerik olarak harika kitaplardan biri olan Masumiyet Müzesi ile küçük ayrıntılara derin anlamlar yükleyen dolu dolu bir kitap.

Sevda Sözleri – Cemal Süreya: Sanıyoruz ki Cemal Süreya'sız bir aşk düşünülemez. :) Sokak duvarlarında bile her daim varlığını sürdüren Cemal Süreya, herkesin hayatına dokunuyor. Hayatınızdaki kişiye hediye edeceğiniz Sevda Sözleri kitabı fazlasıyla anlamlı bir hediye olacak.

Küçük Prens - Antoine de Saint: Klasikleşen kitaplar serisinde yerini alan Küçük Prens, herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir kitap. Herkesin baş ucu kitapları arasına girmeyi başaran Küçük Prens'i sevgilinize hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.

Atilla İlhan – Ben Sana Mecburum Bilemezsin, Kürşat Başar – Başucumda Müzik, Yusuf Atılgan – Aylak Adam, Özdemir Asaf – Çiçek Senfonisi ve daha niceleri...

Yukarıda saydıklarımızın dışında, daha binlerce farklı türlerde hediyelik kitap seçeneğiniz var. Sonuçta hayatınızdaki kadının neyi sevdiğini en iyi siz biliyorsunuz. :)

Yeni Çıkan Kitaplar

Kendinize ya da sevdiğiniz birine alacağınız hediye kitap seçeneklerinde bir değişiklik yaparak yeni kitaplara şans verebilirsiniz. Sürekli değişen yeni çıkan kitaplar listesindeki kitaplardan satın alarak belki de hayatınız boyunca sizinle olacak bir kitabı daha kitaplığınıza eklemiş olacaksınız. Kim bilir? :)

Şu sıralar yeni çıkan kitaplar listesinde Gökhan Taş – Çekilin Ben Doktor Değilim!, Kasım Taşdan – Kimlik, Sedef Kabaş – Muazzam Muazzez, Tanya Muratoğlu – İnce Kapak, Nehir Erdem – Aşkın Adı Yahya, Didem Duygu Demir – Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum, Deniz Yılmaz – Çömezin Mutfağı, Dilan Şahin – Esaret Parmağı, Susanna Tamaro – Düşünen Bir Yürek ve Kimberley Freeman – Zümrüt Şelaleri bulunuyor.

Çok Satılan Kitaplar

Kitapların çok satanlar listesinde demirbaşlar bulunsa da sürekli olarak yenilenebiliyor. Yeni çıkan kitaplarla birlikte değişen bu listeler her geçen gün değişiyor. Kendinize hediye olarak çok satanlar listesinden bir kitap seçerek gününüze anlam katabilirsiniz. Bir yakınınız için kitap seçiyorsanız, çok satanlar listesi size hem ilham olabilir hem de işinizi kolaylaştırabilir.

Şu sıralar en çok satılan kitaplar listesinde Elif Şafak – Havva'nın Üç Kızı, Adam Fawer – Oz, Nejat İşler – Gerçek Hesap Bu!, Ahmet Ümit – Elveda Güzel Vatanım, Orhan Pamuk – Kırmızı Saçlı Kadın, Antoine de Saint – Küçük Prens, Sabahattin Ali – Kürk Mantolu Madonna, Sabahattin Ali – İçimizdeki Şeytan, Harper Lee – Bülbülü Öldürmek, George Orwell – 1984, Jose Mauro de Vasconcelos – Şeker Portakalı, George Orwell – Hayvan Çiftliği gibi daha birçok farklı türlerde kitap bulunuyor.ayvanSDFSDF

Kitap Mağazaları ve Kitap Fiyatları

Alacağınız kitaba karar verdikten sonra geriye bütçenizi ayarlamak ve kitabı satın almak kalıyor. Hediyelik seçeneklerinin arasında en uygun fiyatlar genellikle kitaplar oluyor. Bütçe açısından düşünüldüğünde de en çok tercih edilenler arasına girmeyi başarıyor kitap.

İstediğiniz kitabı satın alacağınız yüzlerce mağaza bulabilirsiniz. Kitap satın alırken orjinal baskı olmasına ve bandrollü olmasına çok dikkat etmeniz gerekir. Korsan kitaplar hem emek hırsızlığıyla hem de eksik ve kopuk sayfalarıyla sizin özenerek aldığınız kitabın değerini düşürüyor.

Kitap alma işlemini gezerek değil de internet üzerinden yapmak isteyenler için birbirinden kaliteli mağazalarımızla size hizmet veriyoruz. Beymen, Beymen Club, Boyner, D&R, Hepsiburada, Joker, Toyzz Shop ve Trendyol gibi daha birçok farklı mağazadan dilediğiniz kitabı online olarak satın alabilirsiniz.

Kitap fiyatları genellikle satın alacağınız kitabın türüne göre değişiklik gösteriyor. Fakat her bütçeye uygun kitap bulmak mümkün. Sitemizde 1,50 TL'den başlayarak 1.000,00 TL'lere kadar çıkan fiyatlarda farkı türde kitaplar bulunuyor.

1,50 TL'den başlayan kitap çeşitleri için tıklayın.

Sitemizde bulunan Kadın – Hediyelik – Kitap kategorisinden kitap satın almadan önce kampanya ya da indirim fırsatı olan ürünleri görmek isterseniz, sayfanın sağ üst kısmında bulunan "İndirimli Satış" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İndirimli satış fırsatlarıyla birçok farklı türde kitabı olduğundan uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Tüm bu avantajların dışında sitemizde bulunan indirimleri ve fırsatları takip etmek için "Kuponlar" sayfamızı ziyaret ederek size özel fırsatları keşfedebilirsiniz.

Keyifli alışverişler diliyoruz.