Hem Alışveriş Hem Sosyal Sorumluluk

Hem Alışveriş Hem Sosyal Sorumluluk

Alışveriş yapmak, hem kadınlar hem de erkekler için çoğu zaman keyifli zamanlar geçirmenin de en güzel yollarından biridir ve adeta terapi etkisi yapar. Cocteyl.com; alışveriş yapmanın stilimizi yenilemek, gardırobumuza yeni parçalar eklemek ve kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlamak gibi özelliklerinin yanına bir yenisini daha ekledi; o da bir sosyal sorumluluk projesine imza atmak!

Alışveriş ve sosyal sorumluluk projesi arasında nasıl bir bağ var?

Kendimiz için alışveriş yaparken üzerimize yakışan ve stilimizi yansıtan en çok beğendiğimiz parçaları satın alır ve hemen aklımızın bir köşesinde kombinler oluşturmaya başlarız. Şimdi, bir yandan kombinlerimizi düşünürken bir yandan da barınaktaki dostlarımızı düşünecek ve yaptığımız alışverişin sosyal sorumluluk çerçevesinde kendimize olduğu kadar onlara da olan faydasını göreceğiz.

firsatlar

Cocteyl.com, 02 Nisan-02 Mayıs tarihleri arasında fırsatlar kategorisinden yapılan her alışverişin %10’unu Yedikule Hayvan Barınağı’ndaki dostlarımıza gönderiyor ve böylece yapılan her alışverişi çok daha anlamlı bir hale getiriyor.

Siz de hem stilinizi yenilemek hem de yaptığınız alışverişle barınaktaki dostlarımızın daha sağlıklı, daha güvenli ve daha mutlu yaşamasına destek olmak isterseniz, sizlere sunduğumuz parçalardan ilham alabilir ve oldukça önemli bir sosyal sorumluluk projesine katkı sağlayabilirsiniz.

Cocteyl.com’dan neler alalım?

Sosyal sorumluluk projesiyle gönlümüzü kazanan Cocteyl.com’un Fırsatlar kategorisinde neler var?

50 TL Altı Elbiseler

Her yaş grubunda ve her tarzdaki kadın için gardıropların vazgeçilmezi olan elbiseler, oldukça göz alıcı modelleri ve cazip fiyatlarıyla sizleri bekliyor. Gece kombininden sokak modasına kadar her ortamda, stilinizi en doğru şekilde yansıtmanıza yardımcı olacak elbise modelleri ile şıklığı ve rahatlığı bir arada sağlayabilirsiniz.

Cocteyl - Jus De Pommes Çizgili Elbise - Vitringez Cocteyl - Jus De Pommes Kaz Ayağı Elbise - Vitringez

Cocteyl - Jus De Pommes Kiremit Elbise - Vitringez Cocteyl - Jus De Pommes Yeşil Elbise - Vitringez

50 TL Altı Pantolonlar

Kadınlar için günlük yaşamda rahatlığın ön koşullarından biri olan pantolonlar, son yıllarda daha cool ve daha şık bir stille buluştu ve ortaya tayt görünümlü, dar paçalı, skinny pantolonlar çıktı. Hem ofise, hem okula ya da özel bir yemeğe giderken giyebileceğiniz bu pantolonları, farklı modellerdeki ayakkabılarla kombinleyebilir ve gittiğiniz yere uygun stiller yaratabilirsiniz.

Cocteyl - İronı Dar Paça Pantolon Pembe - Vitringez Cocteyl - İronı Dar Paça Pantolon Haki - Vitringez

Cocteyl - İronı Dar Paça Pantolon Beyaz - Vitringez Cocteyl - İronı Dar Paça Pantolon - Vitringez

Birbirinden farklı parçaları bir araya getirerek her hafta farklı kombinlere imza atan cocteyl.com, alışveriş deneyiminizi daha keyifli bir hale getirecek ve yeni stilleri keşfetmenizi sağlayacak. Hem alışveriş hem de sosyal sorumluluk için cocteyl.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK