Hem Bilgisayar Hem Tablet

Hem Bilgisayar Hem Tablet

Sosyal medyanın hayatımızı işgal etmesi ile başlayan yüksel bilgisayar ve cep telefonu kullanımı her geçen gün biraz daha artmaya devam ediyor. İşimizi, eğlencemizi kısacası hayatımızı içine taşıdığımız ve yanımızdan ayıramadığımız bu ürünler sanki bedenimizin bir parçası olmuşlar.

Hem Bilgisayar Hem Tablet kendi aralarında yarışa dursunlar iş yerlerine Bilgisayar veya Notebook’lar hakimken yolda geçen zamanda Akıllı telefonlar eve geldiğimizde ise Tabletler bizi sanal dünyaya bağlıyor.

ACER P3 TABLET TARZINIZI DEĞİŞTİRECEK

İşte tam bu noktada Acer tarafından geliştirilen, ofisinizi ve eğlencenizi tam anlamıyla yanınızda özgürce taşıyabileceğiniz, istediğiniz zaman tablet istediğiniz zaman bilgisayara dönüşebilen P3 geliştirildi.

aspire-p3-2

Acer Aspire P3 intel Core i3 işlemcisi, Windows 8 işletim sistemi ve klavyesi ile dikkat çekmeye başladı. Ürünün en önemli özelliği ise Ultrabook sınıfında konumlandırılıyor olması.P3 normal tabletlerden biraz daha kalın bir yapıya sahip olsada hafif olduğu için taşmak konusunda bir sıkıntınız olmuyor. Ayrıca tam boy usb girişleri sayesinde telefonunuzun şarjı biterse hemen kablosunu takıp şarj etmeye de başlayabilirsiniz.

Aspire P3’ün alt kısmında Dolby Home Theater destekli hoparlörler ve üst kısmında Windows 8 den dolayı ısınan ürünü soğutmak için sessiz sedasız işini yapan fanlar ile yapılandırılmış.  Chicklet olarak tabir edilen ayrık tuş takımına sahip olan klavye ünitesi, micro-USB bağlantısı üzerinden şarj ediliyor.  Klavyeli kılıf, tableti koruduğu gibi fonksiyonellik de sağlıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

İşletim Sistemi :  Windows 8
İşlemci / Grafik İşlemci : Çift çekirdekli 1,5 GHz Intel Core i5-3339Y / Intel HD Graphics 4000
Bellek / Depolama : 4 GB RAM / 120 GB SSD
Ekran : 11,6 inç IPS / 1366×768 piksel
Kamera : 5 megapiksel / arka kamera : 1 megapiksel
Ön kamera : 1080p @30fps video kayıt
Bağlantılar : Wi-Fi, Bluetooth, micro-HDMI, USB 3.0
Pil : 5280 mAh Lityum iyon
Boyutlar / Ağırlık :  295 x 19 x 10,1 mm / 790 gram

Tarzınızı Değiştirebileceğiniz farklı Tablet seçenekleri için tıklayın 

 

PAYLAŞ
1982 Kütahya doğumlu olan Bozokluoğlu, Anadolu Üniversitesi Elektronik Haberleşme mezunu. 2004 yılından bu yana Türkiye’de Elektronik Ticaret yöneticiliği yaptı. 2013 yılında kurduğu kaclitreyakar.com sitesi ile yazar hayatına başladı.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK