Erkekler ve Kadınlar için Doğal ve Organik Bakım

Erkekler ve Kadınlar için Doğal ve Organik Bakım

Ömür boyu bir bakıma ihtiyaç duyan ve daima hassas bir yapıya sahip olan cildimiz, hava ve mevsim koşulları değiştikçe daha fazla bakıma ihtiyaç duymakta ve sahip olduğumuz cilt tipine göre farklı bakım türlerinin uygulanmasını gerektirmektedir.

Özellikle kış mevsiminin gelmesiyle birlikte soğuk havalardan etkilenen cildimiz kurumaya başlar ve hem sağlığımız açısından hem de görüntümüz açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkarır. Tam da bu noktada sizlere sunduğumuz Absolution cilt bakımı ürünleriyle, cildinizin ihtiyaç duyduğu nem dengesini ve doğal bakımı yakalayacak ve organik bakımın cildinize olan olumlu etkilerini kısa sürede fark edeceksiniz.

%99 ve üzeri oranda doğal bir içeriğe sahip olan ve içeriğinde yer alan bitkileri organik tarımla elde eden Absolution, cildinizin değişen ihtiyaçlarına göre farklı bakım ürünlerini sizlere sunuyor ve güzellik anlayışına farklı bir bakışaçısı getirerek hem ekolojik bilinçliliği hem de karmaşık şehir yaşantısını bir araya getiriyor. Ayrıca sizlere sunduğumuz Absolution La Creme du Teint dışındaki diğer ürünlerin tamamı, erkeklerin de kullanımına uygun ve sadece kadınlar için değil, erkekler için de doğal ve organik bakım ürünlerinin kapılarını açıyor.

Organik Bakım için Sahip Olmanız Gerekenler

Hem Makyaj Hem Cilt Bakım Ürünü: Absolution La Creme du Teint

En hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun olan Absolution La Creme du Teint, cilt bakımı ve makyajı bir arada sunan benzersiz bir içeriğe sahip. La Creme du Teint ile hem cilt tonunuzu düzenleyeceksiniz hem de cildinizi güneşe ve diğer çevre koşullarına karşı koruyacaksınız.

Yaşam Dükkanı - Absolution La Creme Du Teint 1 - Vitringez Yaşam Dükkanı - Absolution La Creme Du Teint - Vitringez

 

Göz Çevresi Kremi: Absolution Le Soin Regard

Cildin sıkılaşmasına ve hücresel dengesinin kurulmasına yardımcı olan Absolution Le Soin Regard, cildi düzleştirir, yeniden yapılandırır ve göz altında meydana gelen şişlikleri giderir. Le Soin Regard, yaşlanma etkileri ile savaşırken diğer bir yandan cildi güzelleştirir ve gözlerin ışıltısını ortaya çıkarır. Hem kırışıklarla savaşmak hem de gözlerinizin güzelliğini en saf şekilde ortaya çıkarmak istiyorsanız, Le Soin Regard ile organik ve etkili bakımın tadını çıkarın!

Yaşam Dükkanı - Absolution Le Soin Regard - Vitringez Yaşam Dükkanı - Absolution Le Soin Regard 1 - Vitringez

Leke Giderici ve Arındıcı Cilt Serumu: Absolution La Solution+ Controle

Fransa’da yağlı, lekeli ve kombine cilt tipleri için yüz serumları ve yağları kategorisinde en iyi iki üründen birisi olarak gösterilen La Solution Controle, sahip olduğu cildi dezenfekte etme ve yenileme özelliğiyle cilt lekeleriyle savaşır ve kısa sürede gözle görülür bir etki yaratır. Eğer cilt lekeleriyle nasıl savaşacağınızı bilmiyorsanız, işi uzmanına bırakın. La Solution Controle, kısa sürede tüm lekelerinizi yok edecek!

Yaşam Dükkanı - Absolution La Solution - Vitringez Yaşam Dükkanı - Absolution La Solution 1 - Vitringez

Çevreye ve Güneşe Karşı Koruyucu Cilt Serumu: Absolution La Solution+ Energie

Mevsim ne olursa olsun her gün maruz kaldığımız hava kirliliği ve UV ışınlarına karşı cildi koruma özelliğine sahip olan Absolution La Solution Energie, şehir hayatının sebep olduğu streslere karşı cildi savunur ve cildin doğal savunma mekanizmalarını harekete geçirir. Yorucu ve yoğun günlerin sonunda cildinize ferahlık verecek La Solution Energie ile kendinizi şımartın!

Yaşam Dükkanı - Absolution La Solution Energie 1 - Vitringez Yaşam Dükkanı - Absolution La Solution Energie - Vitringez

Nemlendirici ve Antioksidan Serum: Absolution Le Serum Anti-Soif

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan Aloe Vera özlü Le Serum Anti-Soif, cildin kaybettiği nem dengesinin yeniden kurulmasına yardımcı olur ve sahip olduğu formülle cilde ferahlık ve temizlik hissi kazandırır. Cilt kusurlarını giderme, gözenekleri sıkılaştırma ve parlamayı kontrol altına alma özelliğine sahip olan Le Serum Anti-Soif’i her sabah temiz cildinize uygulayarak kullanabilirsiniz.

Yaşam Dükkanı - Absolution Le Serum - Vitringez

Çevreye hassasiyet göstererek üretilmiş doğal ve organik bakım ürünlerini sizlere sunan yasamdukkani.com.tr‘nin diğer ürünlerine göz atmayı unutmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK