Yılbaşı ve Doğum Günü için Hediyelik Lazım

Yılbaşı ve Doğum Günü için Hediyelik Lazım

HEM YILBAŞI HEM DE DOĞUMGÜNÜ İÇİN ACİL HEDİYELİK LAZIM!

Yavaş yavaş yeni yıl planı yaparken, birden hatırladınız; hayatınızdaki en önemli kadının – bu sevgili, eş, anne, en yakın arkadaş, kardeş olabilir – doğum günü de bu ay değil miydi?! Acilen hediyelik bir şeyler bakmanız lazım! Peki, nasıl bir hediyelik olabilir bu? Çok da aceleye geldi. Çünkü, ne yazık ki yılbaşı planına dalıp, bu önemli kadının doğum gününün yaklaştığını unuttunuz.

Bu anlamda Yay ve Oğlak burçları biraz şanssız olabiliyor. Özellikle, Oğlak burçları, ne yazık ki doğum günleri yılbaşına çok yakın olduğu için, bazen doğum günleri yılbaşıyla beraber kutlanabiliyor ve onlara özel bir doğum günü partisi organize edilmiyor. Aralık ayına girince, yılbaşı için nereye gitsek? Rezervasyon yaptırmak lazım, hazırlık yapalım derken doğum günleri, herkesin aklından çıkıp gidiyor.

Sizin doğum gününüz böyle telaşlı bir döneme denk gelse siz de üzülürdünüz. Bu yüzden Yay ve Oğlak burçlarını üzmeyin, unutmayın… O zaman hemen hediye seçmeye başlayalım!

İşte hediyelik fikirleri!

“Beni affet! Ne istiyorsan onu alabilirsin…”

Elbette, alacağınız bir hediyeye, güzel bir not yazarak da bu kadının gönlünü alabilmeniz mümkün. Bu bir diğer seçenek olarak cepte dursun. Ancak, malum hata büyük. Evet, aceleye geldi ve uzun uzun hediyelik bakacak, karşılaştırma yapacak zamanınız kalmadı. Böyle durumlarda, hanımefendiye bir hediye kartı takdim ederek, gönlünce alışveriş yapmasını ve ihtiyacı olan ürünleri almasını sağlayabilirsiniz. Bu hem çok işine yarar, hem de sizi hediye seçimi derdinden kurtarır.

İstediğiniz tutarda birçok hediye kartı alternatifi bulabilir, kişinin önemine ve size olan yakınlığına uygun bir tutarda seçim yapabilirsiniz.

HEM YILBAŞI HEM DE DOĞUMGÜNÜ İÇİN ACİL HEDİYELİK LAZIM!
Hediye Kartı 250 TL
HEM YILBAŞI HEM DE DOĞUMGÜNÜ İÇİN ACİL HEDİYELİK LAZIM!
Hediye Kartı 1000 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İyilerin dostu, cehaletin düşmanı kitap

Kitap, okumayı öğrendiğiniz günden itibaren sizi bırakmayan, sürekli size yeni hikayeler ve bilgiler sunan, zihninizi olumsuz düşüncelerden uzak tutmak isteyen en iyi dostunuz haline gelir. Bu nedenle, bizlere sürekli yeni ufuklar açan, farklı bakış açılarıyla dünyamızı aydınlatan kitaplar, sevdiklerimize hediye edebileceğimiz en güzel hediyelerden biri.

Örneğin, sadece ülkemizi değil, yayınlandığı ülkelerde de izlenme rekorları kıran, her hafta merakla beklediğimiz Muhteşem Yüzyıl’ın, hırs ve entrikalar sultanı Hürrem’in gerçek hayatını konu alan Bir Hürrem Masalı, bu kitaplardan biri olabilir. Colin Falconer’in kaleme aldığı bu merak uyandıran bu kitap, özellikle Muhteşem Yüzyıl’ı soluksuz izleyenler için iyi bir hediye olabilir.

Bir diğer alternatif ise, alacağınız kitapla, en yakın zamanda birlikte seyahat etmeyi düşündüğünüz yer hakkında mesaj verebilir hatta rezervasyonları gerçekleştirdiyseniz, kitabın arasına uçak biletlerinizi de koyabilirsiniz.

HEM YILBAŞI HEM DE DOĞUMGÜNÜ İÇİN ACİL HEDİYELİK LAZIM!
Viyana Pratik Kent Rehberi
HEM YILBAŞI HEM DE DOĞUMGÜNÜ İÇİN ACİL HEDİYELİK LAZIM!
Bir Hürrem Masalı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Hayır hayır, bana daha ilginç bir fikir lazım…”

Daha ilginç hediyelikler peşindeyseniz, onun için de size sunacağımız alternatifler var. Siz yeter ki ne kadar ilginç bir şey aradığınıza karar verin. Hediyeyi alacağınız kadının yaşam tarzına, ruhuna neyin hitap edeceğini düşünerek, onun bu renkli kişiliğine uygun hediyenin ne olabileceğini hayal etmeye çalışın.

Örneğin, “O bir plazada, kurumsal bir şirkette bile çalışsa orada çıkan yemeği yemez, yemeğini evden sefer tasında falan götürür. Böyle ilginç bir insandır” diyorsanız, evden saklama kaplarını, içeceğini, çatal kaşığını toparlayıp götürebileceği, sefer tasının bir üst modeli bir çanta hediye edebilirsiniz.

Ya da diyorsanız ki, “Ne zaman ne yapacağı belli olmaz. Siz onu sakin zannederken, biri için hain planlar kuruyordur” O zaman sakin sakin kahvesini içerken, yanındakilere silah çekiyor gibi görünebileceği, kabzalı kupa tam ona göre!

HEM YILBAŞI HEM DE DOĞUMGÜNÜ İÇİN ACİL HEDİYELİK LAZIM!
Silah Kupa Bardak
HEM YILBAŞI HEM DE DOĞUMGÜNÜ İÇİN ACİL HEDİYELİK LAZIM!
2’li Yemek Kabı ve Çantası

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de tercihinizi yapın ve hem yılbaşı hem de doğum günü için hediyeleri bir an önce hazırlayın…

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK