Her Dolabın Olmazsa Olmaz 5 Parçası

Her Dolabın Olmazsa Olmaz 5 Parçası

5 dakikada hazırlanıp çıkmak isteyen kadınlar için…

Havanın ve günün başımıza neler getireceğini kestirmek her zaman mümkün değil. Dolaplarımız yazlıklar kışlıklar derken çok karışık. Aniden çıkmak zorunda kaldığınız, karar veremediğiniz veya işin içinden çıkamadığınız durumlar için dolabınıza altın birkaç tavsiye yerleştiriyoruz. Sadece birkaç parça ile her durumu kurtaracak kıyafet ipuçları VitrinGez ile sizinle.

İşte dolabınızda olmazsa olmaz olan 5 parça…

1. Mavi Dar Paça Kot Pantolon

Dönem ve moda ne olursa olsun mavi renk dar paça kot pantolonlar her ortama ve her ayakkabıya rahatlıkla uyum sağlar. Üzerine dileğiniz bluz veya gömleği kolaylıkla uydurursunuz. Günün stresinde rahat hissederken dilediğiniz ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. VitrinGez’deki birbirinden şık jean modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

pantolon

2. Baskısız Beyaz Tişört

Eğer düz beyaz tişörtünüz yoksa dolabınız dolap sayılmaz. Hatta mümkünse farklı yaka modelleriyle birden fazla baskısız beyaz tişörtünüz olsun gerisi çok kolay. Şort, pantolon, etek, klasik, spor nasıl giyinmek isterseniz beyaz tişörtünüzle hepsini kolayca kombin edebilirsiniz. Çoğu kolye ve küpe beyaz tişörtle oldukça uyumlu gözükür. VitrinGez’deki birbirinden şık tişört  modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

beyaz tişört

3. Dolgu Topuk Ayakkabı ya da…

Krem, mavi veya beyaz tonlarında dolgu topuklu ayakkabınız varsa işiniz çok kolay. Topuklular size göre değilse düz beyaz bir spor ayakkabı dolabınızda mutlaka bulunmalı. Modeli ve tarzı tamamen zevkinize kalmış fakat, mevsim yazken bez olanlar muhteşem şık gözüküyor. VitrinGez’deki birbirinden şık ayakkabı modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

ayakkabı 1

4. Siyah Ceket ya da..

Dar kesim tek düğmeli siyah ceket bir diğer altın parça. Boyunuz ve kilonuza göre uzun veya bol olabilir hiç fark etmez. Yeter ki ceket olsun siyah olsun ve dolabınızda olsun. Ceket tarzınız değilse ve klasik kaldığını düşünüyorsanız onun yerine beyaz sweat kullanabilirsiniz. VitrinGez’deki birbirinden şık ceket modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

ceket

5. Aksesuar

İşin olmazsa olmaz yanı fakat öyle dünyaları kutulara sığdırmaya, her kıyafet için farklı bir sürü takı almaya gerek yok. İnce altın sarısı zincir kolye veya küçük boncuklardan yapılmıs bir kolye hemen hemen her kıyafetinize kolaylıkla uyum sağlar. Günlük çok rahat kullanırsınız. Hiç bir yerde fazlalık ve abartı gözükmez, eksik hissettirmez. VitrinGez’deki birbirinden şık kolye modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kolye

Özetlemek gerekirse; kotunuzu çekip beyaz tişörtünüzü giyip dolgu topukları ayağınıza geçirdiğiniz anda 5 dakikada hazırsınız ve gittiğiniz her yere rahatlıkla uyum sağlarsınız. Ha tabi açık hava konser, festival tadında bir etkinlikle ceketinizi ve dolgu topuklarınızı bi’ kenara koyun beyaz spor ayakkabılarınıza ve sweatinize merhaba deyin. Çantaya gelecek olursa bu kombine evdeki her çantanız rahatlıkla uyar, takın birini ve çıkın.

Her daim şık gözükmeniz dileğiyle…

 

PAYLAŞ
Hep güler, çok güler. Eski radyocu, yeni medyacı. Dijital işler peşinde koşar. Kalbi futbol diye atar, modaya göz kırpar. Daha fazlasını duymak istersen; https://twitter.com/sinemcoskunn ya da https://instagram.com/sinemcoskunn/

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK