İnanılmaz! Her Fotoğrafta Şahane Çıkmanın 6 Sırrı Açığa Çıktı!

İnanılmaz! Her Fotoğrafta Şahane Çıkmanın 6 Sırrı Açığa Çıktı!

Fotoğraflarda harika çıkmak istiyorsunuz, ama yıllardır çektirdiğiniz sert görünümlü vesikalık pasaport fotoğraflarından sonra nasıl gülümseyeceğinizi bile unuttunuz. Korkmayın! Ohio’lı fotoğrafçı Jodee Ball, fotoğraflarınızı karakolda çekilmiş polis kaydı fotoğraflarından, şık dergi kapağı fotoğraflarına dönüştürecek bu altı ipucunu öneriyor.

İlk olarak kaygısızca poz verin. Şu suçluluk duygusunu omuzlarınızdan bir atın! İkinci olarak vücudunuzun dörtte üçünü kameraya dönün, böylece polis kayıtlarında tanınmanız zorlaşır. J Üçüncü öneri, ellerinizi indirin; soyulmuyorsunuz nihayetinde. J Omuzlarınızı düşürün ve dizinizi kırın. Son olarak biraz başınızı eğin, işte, siz de bir modelsiniz!

Kaygısızca poz verin.

six-secrets-pose-photograph-perfect-jodee-ball-11


Vücudunuzun dörtte üçünü kameraya çevirin.

six-secrets-pose-photograph-perfect-jodee-ball-12

 

Ellerinize dikkat edin.

six-secrets-pose-photograph-perfect-jodee-ball-13

 

Omuzlarınızı düşürün.

six-secrets-pose-photograph-perfect-jodee-ball-14

 

Dizinizi kırın.

six-secrets-pose-photograph-perfect-jodee-ball-15

 

Başınızı hafifçe eğin.

six-secrets-pose-photograph-perfect-jodee-ball-16

 

Kaynak: BoredPanda

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK