Her Gelinlik Beyaz mı Olur?

Her Gelinlik Beyaz mı Olur?

Düğün gibi hayatınızın en önemli gününde en özel olmak istersiniz. Bu sefer filmin ana kahramanı sizsiniz ve tüm davetliler sizi izliyor. Hem çok güzel olmak istiyorsunuz hem de sıradanlıktan çıkıp gelinliğinizin farklı olmasını istiyorsunuz. Bu en güzel günde saf ve temiz duygularınızı şüphesiz ki en iyi anlatan beyaz renkli gelinliğiniz. Ama siz farklı olmak istiyorsunuz ve gelinliğiniz farklı renkte olsun istiyorsunuz. Beyaz dışında gelinlik hangi renk olur diyorsanız tasarımcıların modellerine birlikte bakalım.

Genellikte beyazdan sonra tercih edilen diğer bir renk pembedir. Pembe renk her zaman biz kadınların rengi olmuştur. Pembenin cıvıl cıvıl enerjisiyle düğününüzde de bu rengi tercih etmek isterseniz işte pembe gelinlik önerilerimiz.

her 3 her 1 her 2

Beyaz renkten sonra gelinlikle en çok tercih edilen diğer renk ise mavidir. Bebek mavisi dantelli, taşlı, işlemeli gelinliğinizle düğününüzde gökyüzünden daha parlak olacaksınız.

her 6 her 4 her 5

Tuğba Ünsal’da gelinliğinde mavi rengi seçenlerden.

her 7

Son dönemlerde moda olan en önemli renklerden birisi nude. Gelinlik rengini seçerken de beyaza en yakın renk olması nedeniyle en çok rağbet gören gelinlik rengi. Nude rengi gelinliğinizi dantellerle, tüllerle süslendiğinizde peri masalından çıkıp düğüne gelmişsiniz gibi hissedeceksiniz.

her 10 her 8 her 9

“Ben gelinliğimin beyaz olmasını istiyorum ama gelin çiçeğimle uyumlu renkler de olmalı gelinliğimin üzerinde.” diyorsanız, renkli çiçek detayları olan gelinlikler tam size göre.

her 13 her 11 her 12

Her renk gelinlik olur da peki siyah gelinlik olur mu sizce? Olur tabiki. Özellikle son zamanlarda, Vera Wang’ın gelinlik koleksiyonunda siyah renkli gelinliklere yer vermesiyle yakında siyah renkli gelinlikler de çok trend olacak gibi görünüyor. Hatta  Vera Wang imzalı bu siyah gelinliklerden Shenae Grimes düğününde giymiş ve düğün töreninden çok gelinliği konuşulmuştu. Shenae Grimes bilinen klasik tarzlarda gelinlik tercih etmeyerek kendi tarzını oluşturmuş.

her 16 her 14 her 15

Vera Wang bu ezber bozan gelinlik modeliyle pek çok gelin adayına örnek olabilecek türden bir tasarıma imza atmış. Ben bu kadar cesur değilim düğünümde simsiyah giyinemem diyorsanız, siyah detaylı gelinliklere de bir göz atabilirsiniz.

her 19 her 17 her 18
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK