Herkes İçin Teknoloji Zamanı

Herkes İçin Teknoloji Zamanı

HERKES İÇİN TEKNOLOJİ ZAMANI!

Teknoloji, hayatımızı kolaylaştırarak, kendimize ve sevdiklerimize daha fazla vakit ayırabilmemizi sağlayan en yakın dostumuz gibi. Onun sayesinde hayat daha kolay, uzaklar daha yakın ve hayal gücü sınır tanımıyor. Bu nedenle her geçen gün daha fazla teknolojik ürüne ve daha kolay bir hayata kavuşuyoruz.

Gittiğimiz her yere taşıyabildiğimiz eğlence ve iletişim araçlarıyla, sevdiklerimize de bu kolaylığı ve neşeyi götürüyor, yakaladığımız mutluluğu paylaşarak çoğaltma imkanı buluyoruz. Böylece, teknolojinin aslında sosyal hayatı olumsuz etkilemesinin aksine birleştirici gücünü de görmüş oluyoruz. Herkesi bir araya getirebilen ve daha fazla iletişim olanağı sağlayan teknoloji, geliştikçe yaygınlaşıyor ve herkesin erişebileceği fiyatlarla karşımıza çıkıyor. Örneğin, Teknosa ile pek çok farklı, eğlenceli ve kullanışlı teknoloji ürününe kolayca ulaşmanız mümkün. Son teknolojiye sahip, her bütçeye uygun cihazları Teknosa güvencesiyle elde etme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Peki, gittiğiniz her yere götürebileceğiniz bu eğlenceli teknoloji ürünlerini tanımaya ne dersiniz? Bir arada olmanın keyfini çıkarırken, eğlenceyi de gittiğiniz her yere taşıyarak mutluluk dağıtabilirsiniz. İletişim kurmak, hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Bir arada olmanın keyfi oyunla çıkar

Arkadaşlarınızla ya da ailenizle eğlenceli bir ortamda bir araya geldiğinizde, kahkahaların sonu gelmez. Bir araya geldiğinizde bu eğlenceyi uzatmanın ve beslemenin bir başka yolu da elbette oyun oynamak! Kapın bir oyun konsolu, alın gamemaster’ları elinize ve oyun başlasın. Birbirinden farklı temalarda, saatlerce temponuzu düşürmeden doyasıya eğlenin.

Dilerseniz, wireless direksiyonlarla adrenalin dolu bir araba yarışına katılabilirsiniz. Hız felakettir; ancak evde olunca eğlencenin ta kendisi!

 

HERKES İÇİN TEKNOLOJİ ZAMANI!
Wireless Direksiyon

HERKES İÇİN TEKNOLOJİ ZAMANI!
Dual Shock

Teknoloji, iletişim ve eğlence bir arada

Birbirinden şık ve kullanışlı tabletlerle, sevdiklerinizle birlikte pek çok aktivite oluşturmanız mümkün. Dilerseniz, uzaktaki sevdiklerinizle görüntülü konuşma yaparak, uzaktan da olsa bir arada olmanın keyfini çıkarabilir, özlem giderebilirsiniz. Ayrıca, yine çevrimiçi olduğunuz sürece, indireceğiniz uygulamalar aracılığıyla fotoğraf, ses ve görüntü kaydı göndermeniz ve almanız da mümkün.

Peki, tablet oyunlarına ne dersiniz? Bir araya gelip aynı ortamda veya uzaktan birlikte oyun oynayabilir, aynı zamanda yazışabilirsiniz. Bu anlamda tabletler, diz üstü cihazlara oranla daha kolay taşınabilmesi, gittiğiniz her yere götürebilmeniz açısından son derece avantajlı. Siz de bu ayrıcalığın keyfini sürebilirsiniz.

HERKES İÇİN TEKNOLOJİ ZAMANI!
Ipad

HERKES İÇİN TEKNOLOJİ ZAMANI!
Beyaz Tablet

 

Özlem “duydukça” azalır

Yanınızda taşıdığınız tablet veya dizüstü bilgisayarla, gittiğiniz yerlerde müzik dinleyebilir, film veya dizi seyredebilirsiniz. Kulaklık yardımıyla bunu tek kişilik bir aktiviteye dönüştürmeniz de elbette mümkün. Birbirinden farklı renklerdeki şık tasarımlarıyla göz dolduran kulaklık modelleri sayesinde, sevdiklerinizin sesini de daha net ve tek başınıza duyabilir, böylece özlemi bir nebze olsun dindirme fırsatı elde edebilirsiniz.

Aynı şekilde, sesinizi daha net iletebilecek mikrofon özelliği de bulunan kulaklıkları, boynunuzda şık bir şekilde taşımanız da mümkün. Genellikle gençler, bu kulaklıkları kullanmadıkları zamanlarda, boyunlarında tutarak, cazip renklerdeki bu tasarımları aksesuar gibi kullanabiliyorlar. Kısacası kulaklık deyip geçmemek gerekiyor, artık hepsi bir tasarım harikası.

 

HERKES İÇİN TEKNOLOJİ ZAMANI!
Beyaz Kafa Bantlı Kulaklık

HERKES İÇİN TEKNOLOJİ ZAMANI!
Turuncu Kafa Bantlı Kulaklık

Siz de eğlenceli, özlemleri dindiren, mutluluğu çoğaltan bu teknolojik ürünlerle, hayatı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Şimdi herkes için teknoloji zamanı!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK