Herkese Bir Ayakkabıcı Lazım

Herkese Bir Ayakkabıcı Lazım

HERKESE BİR AYAKKABICI LAZIM

Çocuklar, küçük yaşlardan itibaren tarzlarını bulma konusunda çok iddialı ve istekliler. Özellikle ebeveynler bilirler ki bazı çocuklara istemediği herhangi bir şeyi giydirmek mümkün olmaz. Neyse ki artık ayakkabı konusunda içler rahat. Daha önceden su alacak, ısıtmayacak diye endişe ettiğimiz kışlık ayakkabılar, kenarı kopacak, ayağını yara yapacak diye telaşlandığımız yazlık ayakkabılar maziye karışıyor. Bu anlamda Flo bulabileceğiniz en geniş ürün skalasına ile anne babaların en büyük yardımcısı. Flo, kadın ve erkek ayakkabılarının yanı sıra kız ve erkek çocuklar için de çok fazla alternatif sunuyor.

Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

Tarzları hızla oluşan bu küçük yaramazlar için her tarza uygun renk ve modelde ayakkabılar bulmak, anneler için yorucu olsa da, herkesin ayakkabıcısı olan Flo ile tek bir adresten tüm seçeneklere ulaşabilmek artık çok kolay. Annelere artık yalnızca çocuklarının giyim tarzına uygun ayakkabıyı seçmek kalıyor. Peki, sizin afacanınız hangi tarzı beğeniyor? Hangi renkleri tercih ediyor? Gelin birlikte küçük bir prensese ya da korkusuz süper kahramanınıza ayakkabı seçelim…

O bir süper kahraman!

Küçük ama etkili süper kahramanınız, sizi kötülüklerden korurken elbette rahat hareket etmek isteyecek. Çünkü, bir süper kahraman olmak kolay değil! Onun enerjisine uyum sağlayabilecek ve elbette süper güçlerinin ona tanıdığı ayrıcalıkla tarzını yansıtabileceği türden ayakkabı modellerini seçmenizde fayda var.

Değişik formlarda tasarlanan ve her süper kahramanın günlük temposunu karşılayabilecek, dayanıklı ayakkabı modellerinde renk seçenekleri de oldukça fazla. Ayrıca, sizi korumaya çalışırken sık sık bağcıkları çözülen cesur küçük bir adamla başa çıkmaya çalışıyorsanız, bağcıksız modellerle bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz.

HERKESE BİR AYAKKABICI LAZIM
Gri Erkek Çocuk Botu
HERKESE BİR AYAKKABICI LAZIM
Mavi Erkek Çocuk Botu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O bir prenses!

Masallar ülkesindeki şatosunun bahçesinde bebeklerini gezdiren, onlara oyunlar öğreten küçük bir prensesin annesiyseniz, siz de bir kraliçenin sorumluluğuyla, kızınızın tarzına uyum sağlayabilecek kraliyet ayakkabısını bulmak zorundasınız. Asi prensesler için daha salaş, kokoş prensesler içinse süslü modellere göz gezdirebilirsiniz. Çünkü o koskoca bir oyun krallığıyla ilgileniyor, ayakkabı seçmek için vakti olmayabilir.

Dünyanın yükü omuzlarında bir küçük kız annesi olarak, onun küçük ayaklarını rahat ettirecek, halkın arasına karıştığında onun prenses şıklığını koruyacak ideal ayakkabı için fazla dolaşmanıza gerek yok. Süper kahramanların anneleriyle aynı istikamete gitmeniz yeterli, yani Flo’ya…

HERKESE BİR AYAKKABICI LAZIM
Pembe Kız Çocuk Botu
HERKESE BİR AYAKKABICI LAZIM
Gri Kız Çocuk Botu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biraz da spor

Küçük afacanların; düzenli şekilde, ciddi olarak sporla ilgilenmeleri, onların vücut gelişimi için oldukça önemli. Dolayısıyla, çocukların yatkınlığı ya da ilgisi olduğu sporlara yönelmeleri, onların ilerleyen dönemlerde daha sağlıklı bireyler olmalarına katkı sağlar.

Elbette, bir sporla ilgilenirken şıklıklarından ve tarzlarından da ödün vermeyecekler. Bu anlamda, küçük kızlar ve erkekler için farklı ve en kullanışlı olacak modellerde spor ayakkabıları seçip, onlar için daha sağlıklı ve başarılı yarınlar hazırlamak adına ilk adımı atabilirsiniz.

HERKESE BİR AYAKKABICI LAZIM
Kız Çocuk Ayakkabısı
HERKESE BİR AYAKKABICI LAZIM
Erkek Çocuk Yürüyüş Ayakkabısı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK