Heyecanlıyız, Gururluyuz, Silikon Vadisi Yolcusuyuz!

Heyecanlıyız, Gururluyuz, Silikon Vadisi Yolcusuyuz!

Türk Telekom’un girişimcilik ekosistemini geliştirmek ve yenilikçi fikirleri Türkiye’ye katma değer sunacak işlere dönüştürmeyi amaçlayan PİLOTT Programı kapsamında düzenlenen PİLOTT Girişimcilik Zirvesi’nde ödül kazandık! 🙂

PİLOTT Girişim Hızlandırma Programı süresince keyifli bir yıl geçirdik ve sürecin sonunda gerçekleşen zirvede Vitringez.com’u sunduk.

Natali Yeşilbahar Vitringez.com - PİLOTT Zirve Natali Yeşilbahar Vitringez.com - PİLOTT Zirve Sunum

PİLOTT programının kazanan projelerden olarak sermaye desteğinin yanı sıra ABD’de Silikon Vadisi ziyareti kazandık.

Vitringez.com-PİLOTT-Ödül-Natali-Yeşilbahar.jpg

 

Jüri değerlendirmesi sonucu, Vitringez.com ikinci oldu. Türkiye’den farklı kategorilerden girişimlerin yer aldığı böyle büyük bir organizasyon ve girişimcilik programında ödül kazanmaktan dolayı gururluyuz.

Girişiminiz varsa, Duygu Öktem yöneticiliğinde, Damla Kılıçarslan, Fatih Akşener, tarafından yürütülen bu programa başvurmanızı öneririm.

Natali Yeşilbahar - PİLOTT Ekibi

Bu programa seçildiğimiz ilk günden beri en değerli mentörler sayesinde iş modelimizi doğruladık. PİLOTT programı, girişimlere birçok fayda sunuyor ve yenilikçi fikirleri destekliyor.

Natali Yeşilbahar - Leyla Alaton - PİLOTT Zirve

Türk Telekom ile işbirliği gerçekleştirme olanağı bulduk, ekibimizin de katıldığı eğitimlerde birçok fikir edindik. Bu süreçte pazarlamamızdan finansallarımıza değerli mentörlerle farklı konularda çalıştık.

Ödül kapsamında Slikon Vadisi’ne gidiyoruz, en son yenilikleri öğrenme ve platformumuzu geliştirme şansı elde edeceğiz. Platformumuzu kullanan aylık 2 milyon ziyaretçimize, bizle işbirliği gerçekleştiren 107 e-ticaret sitesine sonsuz teşekkürler! 🙂

Heyecanlıyız, gururluyuz, Silikon Vadisi yolcusu olarak uçuşa geçmek üzereyiz. 🙂

PAYLAŞ
Vitringez.com kurucu ortağı, ödüllü global blogger, moda aşığı.... Tüm hayalleri gerçekleştirmek mümkün, sadece inanın ve tutkuyla çalışın :)

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK