Hobi ve Eğlence İçin Hesaplı Bir Adres Olsa…

Hobi ve Eğlence İçin Hesaplı Bir Adres Olsa…

HOBİ VE EĞLENCE İÇİN HESAPLI BİR ADRES OLSA...

Günlük hayatın stresi ve yoğunluğundan eğlenceye, hele ki hobilere pek fırsat kalmıyor. Bu nedenle, yeni ilgi alanları bulmak bir yana, yapmaktan keyif alınan uğraşlara yeterince vakit ayıramıyoruz. Oysa ki kendimize yeterince alan yaratabilsek ve gündelik yorgunlukları bir kenara bırakarak, bahaneler bulmaktan vazgeçsek hayat çok daha güzel ve keyifli olacak. Ancak, ne yazık ki bugün bile belki birileri, bu yazıyı okuduktan sonra, iş çıkışı yine bir an evvel eve gidip dinlenmek, bu arada uyuyakalmak suretiyle bir sonraki güne aynı mutsuzlukla uyanmayı seçecek.

Aslında, kazın ayağı öyle değil. Şimdi her şey elimizin altında. Eskiden uğraşlarımız için çarşı, pazar, mağaza, olmadı şehrin kim bilir neresinde olan hobi ve eğlence dükkanlarını gezmek zorunda kalırdık. Oysa ki aradığımız malzemeler, koleksiyonlar için farklı konseptlerde ürünler ve çok daha fazlası için bu kadar yorulmaya gerek yok. Üstelik çok uygun ödeme koşulları ve indirimler de cabası. Siz yeter ki kendinize ve hobilerinize biraz vakit ayırmak isteyin. Örneğin, aradığınız pek çok hobi malzemesine, BizdeHesaplı ile ulaşabilirsiniz. Ürün çeşitliliği ve her bütçeye göre farklı alternatifleri BizdeHesaplı kategorileri arasında bulabilirsiniz.

Hobi ve Eğlence Dünyası

Peki, kafanızı boşaltmak için gerçekten bir ilgi alanına ihtiyacınız var ve bunun ne olduğuna hala karar veremediniz mi? İşte size birkaç seçenek…

Uzaktan kumandalı araçlar

Ne kadınlar kendilerine göre olmadığını düşünsün, ne erkekler çocuk olmadıklarını… Uzaktan kumandalı ve gerçeğinin birebir ölçüsüne göre küçük modelleri olarak tasarlanan uzaktan kumandalı araçlar, aklınızı kurcalayan bütün olumsuz düşünceleri geride bırakmanıza yardımcı olacak. Üstelik gerçeklerinin aksine çok güvenliler!

Bazı insanlar, özellikle adrenalin tutkunları, ne yazık ki kafaları günlük streslerden yorgun düştüğünde, arabayla cadde ve sokaklarda hız denemeleri yapmayı tercih ediyorlar. Ancak, burada kendilerinin olduğu kadar başkalarının da hayatını tehlikeye attıklarını düşünmüyorlar. Oysa ki uzaktan kumandalı araçlarla, hem daha güvenli hem de çok daha eğlenceli bir uğraş kazanmış olacaksınız. Üstelik tek başınıza kullanmak zorunda da değilsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yarış yapabilir, bunu bir hafta sonu eğlencesine hatta turnuvasına bile dönüştürebilirsiniz.

 

HOBİ VE EĞLENCE İÇİN HESAPLI BİR ADRES OLSA...
Subaru Impreza
HOBİ VE EĞLENCE İÇİN HESAPLI BİR ADRES OLSA...
2.4 GHZ Radio System

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maketler

Bütün olumsuzlukları geride bırakıp, atlasanız bir tekneye, huzurlu engin maviliklere doğru açılsanız… Öyle değil mi? Zihninizi o kadar boşaltabilmeyi ve yalnızca o havayı soluyup, o manzarayı görmeyi belki de çok isterdiniz. Zaten genellikle iş hayatında stresli işlerle uğraşan veya mutsuz olan kişilerin en büyük hayallerinden biri de denize açılmak, deniz kıyısında bir yerlere kaçmak olarak duyarız hep. Kimisi o denize yakın küçük kasabada organik tarım yapar ve arada işe ara verip denize atlamayı hayal eder. Kimisi ise aynı bu şekilde teknesiyle dünyanın tüm denizleri dolaşmayı, yeni yerler görmeyi ve keşfetmeyi…

Elbette bunlar biraz masraflı ve yerleşik düzeninizde ciddi ve radikal kararlar almanızı gerektiren bir hayaller. En iyisi siz biraz daha az değişikliğe maruz kalacağınız, ancak yine de zihninizi olumsuzluklara kapatacak, maketler ile hayatınıza devam edin. Birbirinden güzel modeller ve ciddi işçilik gerektiren tasarımlarla tekne maketleri gerçekten göz alıcı. Gerçeği kadar detaylı ve emek isteyen bu maketlerle, işten eve gelir gelmez siniri stresi vestiyere bırakabilirsiniz.

HOBİ VE EĞLENCE İÇİN HESAPLI BİR ADRES OLSA...
Ahşap Tekne Kiti
HOBİ VE EĞLENCE İÇİN HESAPLI BİR ADRES OLSA...
America Ahşap Tekne Kiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buhar makineleri

Viktorya döneminde insanoğlunun hayatına giren buhar makineleri, dünya üzerindeki en büyük devrimlerden biri olarak tarihteki yerini aldı. Günümüzde hala bu makinelerin dönemini andıran ve o zamanın teknolojisine işaret eden parçalarla oluşturulan kostümler, dekorasyon malzemeleri ve aksesuarlarla “steampunk” (buhar çılgınlığı) akımı bile oluşturuldu.

İnsanların bu döneme ve buhar makinelerine olan ilgisi, elbette bununla sınırlı değil. Bu makinelerin çalışma prensibine duyulan hayranlık, çalıştıkça çıkardıkları ses ve sonucu izlemek de muazzam. Elbette çocuklu ailelerde de bu prensibi anlatarak, onların hayal dünyalarına ve bilgi dağarcıklarına da çok şey katacağınız kesin.

HOBİ VE EĞLENCE İÇİN HESAPLI BİR ADRES OLSA...
Buhar Motoru
HOBİ VE EĞLENCE İÇİN HESAPLI BİR ADRES OLSA...
Buhar Motorlu Traktör

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dolayısıyla ilgi alanlarınıza gereken zamanı ayırabilirseniz, hayatınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Masraflar, gözünüzü korkutmasın. Çünkü, daha önce de söylediğimiz gibi, aradığınız her şey, BizdeHesaplı

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK