Holografik Modasına Merhaba

Holografik Modasına Merhaba

hologram modası

Holografik tasarımlar modanın en yeni oyuncakları. Hem modern hem de eğlenceli  görüntüsüyle dikkat çekici. Yanardöner kıyafetlere hazır olmayanlar, aksesuarla alışmaya başlıyor.

holo3

Holografik modası derken, kredi kartlarındaki çiplerde, CD’lerin arka yüzlerinde gördüğümüz yanardöner görünen efektten bahsediyorum. Renkler resmen üzerinizde dans ediyor. Hareket veya ışıklar oynaşıyor.

holo4 holo2

Genelde geleceğe yönelik tasarımlarda kullanılan hologram, geçtiğimiz yaza damgasını vurmuş gibi  gözüküyor. Bu yeni oyun alanı tasarımcılar için çok heyecan yaratıcı bir durum olmalı. Tasarıma yeni bir bakış açısı getiren modeller üretmek için kendilerini zorlayabilirler. Yalnız holografik modası bizler için o kadar da iç açıcı değil sanırım. Öyle her istediğimizi istediğimiz zaman giyemeyebiliriz. Neticede iddialılar. Eğer  göbek adınız “iddia” değilse en azından şimdilik aksesuarlarla yetinmelisiniz.

PAYLAŞ
Reklamcılığa ve iletişime aşık biri denebilir. Okulunu bitirdiği günden itibaren reklam ajansları sayesinde çeşitli projelerde yer almış ve içerik üretmiştir. GaRaJ.org ile başlayan reklam serüvenine şu an dijital ajans çalışanı olarak devam ediyor. Medya Planlama ve Sosyal Medya projelerinde yer alıyor. Son zamanlarda blogger damarı tutmuş ve hiç bitmeyecekmiş gibi duruyor.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK