İçinizi Açacak Rengarenk Evler

İçinizi Açacak Rengarenk Evler

İÇİNİZİ AÇACAK RENGARENK EVLERE “MERHABA” DEYİN

Her mevsim kendimizi, genellikle bir önceki mevsimden farklı hissederiz. Bahar yorgunluğu, yazın enerjinin ve duyguların yoğunlaşmasının sonucu yaşanan yaz aşkları, sonbahar hüznü ve kış miskinliği, mevsimlerin üzerimizde ne kadar etkili olduğunun göstergesi. Ancak, her ne kadar sıcaklıklar da bu ruh hallerinde ve hislerde etkili olsa da aslında bu mevsimlere hakim olan renklerin etkisini de göz ardı edemeyiz.

Sonbaharı hüzünlü yapan sararan yaprakları, genellikle evde olma isteği uyandıran kışın gri havası. Bizler biraz da mevsimlerin renklerine teslim oluyoruz gibi görünüyor. Bu nedenle, gündelik hayatın streslerini kapının arkasında bırakmak üzere koştuğunuz evinizde, kendinizi nasıl hissetmek istiyorsanız, kullanacağınız ev tekstili ürünlerinde de buna özen göstermenizde fayda var. Çünkü ev tekstili ürünleri, o evin havasını ve enerjisini bir anda değiştiren en etkili detayları oluşturuyor. Dolayısıyla, evinizde enerjik ya da huzurlu ve dingin olmaya tamamen siz karar verebilirsiniz.

Renklerin, yaşantımızdaki rolüne inanın ve gelin evinizin size neler hissettirmesini istiyorsanız, ona göre ev tekstili ürünlerinizi birlikte seçelim… Rengarenk evlere için takip edeceğiniz adımlar çok kolay!

Cıvıl cıvıl yastıklarla dolu rengarenk evler

Farklı desen ve boyuttaki yastıklarla hem dekorasyonunuza renk katabilir hem de gün boyu kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Koltuklarınız için seçeceğiniz yastık modelleri, özellikle koltuklarınız düz renklerden oluşuyorsa, farklı renk ve desenlerle içinizi açacak, böylece evde yapmanız gereken işler için kendinizde o enerjiyi bulmanızı sağlayacak.

İÇİNİZİ AÇACAK RENGARENK EVLERE “MERHABA” DEYİN
Köpek Desenli Yastık
İÇİNİZİ AÇACAK RENGARENK EVLERE “MERHABA” DEYİN
Manzara Desenli Yastık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eğer koltuklarınız desenliyse, üzerlerine bu renklerle uyumlu tek bir canlı renkten oluşan yastıkları kombinleyebilirsiniz. Özellikle, açık renkli desenlerden oluşan koltuklar üzerinde çok daha canlı, parlak, hatta neon yastıklar kullanmanız mümkün. Klasik tasarımlardan oluşan koltuk tasarımlarında, koltuk döşemelerinizin renklerini değiştirerek onlara neo-barok özelliği kazandırmanız da mümkün. Böylece, rahatlıkla parlak ve neon yastık seçimleri için kendinize alan tanıyabilirsiniz.

Sofralarınız da tarz kazansın

Stili sahibi masalar elde edebilmenin yolu masa örtüsü seçiminizden geçiyor. Özellikle temalı bir sofra düşlüyor, özel bir tarih için hazırlık yapıyorsanız, buna uygun sofralar için öncelikle masa örtünüze karar vermenizde fayda var.

Beş çayına önemli misafirler bekliyorsanız ya da sıcak bir yaz akşamı taptaze mevsim yeşilliklerinden oluşan, hafif salata ve mezeler hazırladıysanız, mönüye ve mevsime uygun renkler seçerek, ağırladığınız misafirlerin de sofradan keyif almalarını sağlayabilirsiniz.

İÇİNİZİ AÇACAK RENGARENK EVLERE “MERHABA” DEYİN
Mavi Masa Örtüsü
İÇİNİZİ AÇACAK RENGARENK EVLERE “MERHABA” DEYİN
Bej Masa Örtüsü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hayal gibi uçuşan perdeleriniz göz kamaştırsın

Bakmaya doyamayacağınız tasarımlarda odalar hayal ediyorsanız, birbirinden şık, hafif bir esintiyle uçuşan perdelerle bu hayaller için ilk adımı atabilirsiniz. Bir kadının güzelliğine güzellik katan bakımlı saçlarıysa, evler için de yerlere uzanan perde, odaları olduğundan çok daha cazibeli hale getiriyor. Farklı renk ve desenlerle, odaları daha ferah, aydınlık ve hatta birer çiçek bahçesi gibi huzurlu hale getirmek, perde seçiminizle sizin elinizde.

İÇİNİZİ AÇACAK RENGARENK EVLERE “MERHABA” DEYİN
Tramvay Desenli Perde
İÇİNİZİ AÇACAK RENGARENK EVLERE “MERHABA” DEYİN
Promosyonel Stor Perde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gelin siz de evinizin dekorasyonunda yapacağınız küçük değişimlerle büyük mutlulukları kucaklayın. Kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak renk ve desenlerle, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Sağlığınızın, hayata bakışınız ve ruh halinizle ne kadar ilgili olduğunu unutmayın.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK