İdeal Avize Nasıl Seçilir?

İdeal Avize Nasıl Seçilir?

Odanıza bir karakter eklemek için aydınlatma armatürü arıyorsanız, avizeler büyük bir izlenim yaratmak için klasik tercihtir. Günümüzün çağdaş, çağdaş ve geçiş tarzları giderek genişleyen fikstür tasarımlar bulunmaktadır.

Stil ve materyallerin yanı sıra, boyut, ışık çıkışı, ışık kaynağı türü, karartma seçenekleri ve daha fazlasını içeren ideal bir avize seçerken göz önüne alınması gereken çeşitli faktörler de vardır. Seçeneklerinizi daraltmanıza yardımcı olabilmek için bu yazımızda bir avize satın almakla ilgili en sık sorulan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

Bir avize seçerken üç ana unsur vardır; boyut/ölçek, ışık çıkışı yönü ve kontrol.

Ev avizelerinizin çok büyük veya çok küçük olması odanızda orantısız bir görünüm oluşturabilir.. Bu yüzden avize satın almadan önce, odanın taban ile tavan arasındaki yüksekliği ölçün. Bunun ile birlikte odanızın genişliğini ve uzunluğunu ölçmede de fayda var.

Avize satın alırken hangi model avize satın almanıza da karar vermeniz gerekmektedir. Modern veya çağdaş bir görünüm ve şok tasarımlı avizeler için saten nikel veya krom kaplamalar üzerine odaklanmalısınız. Bronz kaplamalar hem geleneksel hem de çağdaş stillerden tasarım öğelerini birleştiren geçiş demirbaşlarında daha sık rastlanır. Modern tasarımlar krom ve saten nikel yönünde eğilim gösterir. Sade dekorasyonla en az miktarda temiz çizgi de arayın. Avizenizin kaplamasının ve malzemelerini de odanızdaki diğer kaplamaları tamamlaması gerektiğini unutmayın.

En Şık Avize Modelleri

En Uygun En Şık Avize Modelleri

Avizeler en iyi ek ışık kaynağı olarak çalışırlar ve katmanlı aydınlatma düzenine dahil edildiğinde daha da iyi çalışırlar. Ayrıca led gibi modern teknololojiyi kullanan avizeler de vardır. Çağdaş aydınlatma tasarımcıları ve üreticileri, her geçen yıl inanılmaz yeni led avizeler tasarlıyor.

Birbirinden farklı modelde avize çeşidini en şık tasarımlarıyla ve en yeni modelleriyle güvenilir bir site olan hepsiburada.com mağazasından bulabilir, en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK