İkizler Burcu Ayakkabı Tercihleri

İkizler Burcu Ayakkabı Tercihleri

İKİZLERE AYAKKABI

Mayıs ayının 22’sinden, Haziran ayının 21’ine kadar İkizler burcunun hakimiyeti altına giren “moda dünyası” şokta! Yükseleni “kararsızlık” olan bu burcun, ne zaman ne satın alacağı bilinmiyor. Bir tek şey dışında: ayakkabı.

İkizler burcu kadınlarının tipik özellikleriyse şöyle:

İkizler kadınları, değişik ruh haliyle karşı tarafın sinirlerini alt üst etmek için dünyaya gelmişlerdir. “Benim mutlaka bir iş bulmam lazım” deyip, aynı gün “Ne işi yaa, benim dinlenmem lazım.” diyen yine onlardır. E haliyle ne diyeceğini bilemeyenler tarafından, en sonunda kendi hallerine bırakılmışlardır.

İkizler burcu kadınlarının en sevdiği kıyafet diye bir şey yoktur; en sevdiği topuklu ayakkabı vardır. Öyle ki 2+1 evlerinde, 2 oda sadece ayakkabıyla doludur. Buna rağmen İkizler kadını “ayakkabım var ama platform topuklu ayakkabım yok” diye ağlayıp sızlanabilir.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

İKİZLERE AYAKKABI 535068a208dc8-tile

Söylentiye göre İkizler burcu kadınları alışveriş yapmayı da sevmez-miş. Gün içinde beş kez ayakkabı değiştirdikleri ise yalnızca bir dedikodudan ibaret. Çünkü İkizler burcu kadınları, gün içinde en az üç babet değiştirmezlerse, Uranüs’ün hakimiyeti altına gireceklerine inanırlar-mış.

İkizler burcu ayakkabı tercihleri

Kimsenin hakimiyeti altına girmeden, bu sene topuklu ayakkabılara akın eden İkizler burcu kadınları, öğleden önce dolgu topuğu tecih edip, iki saat sonra günlük bir ayakkabı hatta sandalet giymeyi tercih ediyor.

Fındık kabuğunu doldurmayan sorunları olan İkizler burcu kadınları, güne güzel başlayanların iki dakikada omuzlarına dünyanın yükünü bindirebilirler. Abartmaya bayılırlar. Aynı abartı giydikleri ayakkabılar için de geçerlidir. “Bir topuklu ayakkabı ne kadar yüksek olabilir?” diyenlere, İkizler burcu kadınları “yüksek topuklu ayakkabı öyle olmaz böyle olur” yanıtını veriyor.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

5357a7a91948a-tileİKİZLERE AYAKKABI

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK