İndirim Fırsatlarını Greyder ile Yakalayın!

İndirim Fırsatlarını Greyder ile Yakalayın!

Gelen bahar mevsimi ile havalar ısınıyor, vitrinler değişiyor… Değişen vitrinler içimizi kıpır kıpır yaptığı için hem giysi dolaplarımız yenileniyor hem de ayakkabı dolaplarımız.

Yeni sezon ürünlerine göz atarken eski sezon ürünlerinde olan indirim fırsatları da hepimizin ilgisini çekiyor. Kış sezonunda sevip alamadığımız ya da almaya fırsat bulamadığımız ürünlerin yüzde elli gibi bir indirime girmiş olması hepimizde büyük bir heyecan yaratıyor.

Ayakkabılarda olan indirim fırsatlarına ilgi büyük olur. Yeni sezonda olan sandalet ve babet gibi ilkbahar – yaz döneminin trend ayakkabıları kanımızı kaynatırken, bot ve diğer kışlık ayakkabı modelleri de ilgimizi çekiyor.

Gelin hep birlikte eski sezonun trend bot ve diğer kışlık ayakkabı modellerine göz atarak indirim fırsatlarından yararlanalım.

Erkekler İçin Kışlık Bot Modelleri

Erkekler için bot seçimi zor olabiliyor. Erkek bot modellerinde eskiye göre daha fazla model olmaya başlamasından dolayı bu durum erkekleri seçim konusunda zorluyor. Birbirinden güzel erkek bot modellerini siz kararsız beyler için derledik.

greyder-gunluk-erkek-bot-kahve greyder-gunluk-erkek-bot-sari greyder-gunluk-erkek-bot-kahve greyder-gunluk-erkek-bot-bordo

Erkekler İçin Kışlık Ayakkabı Modelleri

Hem şık olsun hem rahat olsun hem de uzun süre kullanayım… Erkeklerin ayakkabı hakkında genel düşünceleri genelde bu şekilde oluyor. Bu aşamada bu sorunu çözmek adına beyler için kışlık ayakkabı modellerini araştırdık.

greyder-sezon-trend-erkek-ayakkabi-laci greyder-gunluk-erkek-ayakkabi-bordo greyder-sezon-trend-erkek-ayakkabi-bordo greyder-sezon-trend-erkek-ayakkabi-mavi

Ayakkabı da hem şıklığın hem rahatlığın hem de kalitenin adresi olan Greyder, indirimli kış sezonu ürünleriyle karşınızda. Kış sezonunda sevdiğiniz ama bir türlü fırsat bulup alamadığınız greyder botu ya da ayakkabıyı almanın şimdi tam zamanı. Bu kışlık indirim fırsatını kaçırmayın!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK