İndirim Sezonunda Gardırobunuza Eklemeniz Gereken Parçalar

İndirim Sezonunda Gardırobunuza Eklemeniz Gereken Parçalar

Sezon sonu indirim fırsatları alışveriş tutkunlarının en vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sezon içerisinde gözünüze çarpan pek çok kıyafete sezon sonu indirim fırsatları ile oldukça uygun fiyatlara sahip olmanız mümkün. Özellikle önümüzdeki birkaç sezon boyunca trendler arasında yer alacağını düşündüğümüz parçaları sezon sonu indirim fırsatı ile gardırobunuza ekleyerek önümüzdeki kış için de yatırım yapabilirsiniz.

Peki indirim sezonunda hangi ürünleri almalı? İşte sizler için trend listelerinden seçtiğimiz yatırım yapmaya değer parçalar ve modeller…

Görsellere tıklayarak ürünleri detaylı inceleyebilirsiniz.

Ayakkabılar

Hem kadın hem de erkekler için yatırım yapmaya değer parçalar arasında şüphesiz ki ilk sırada ayakkabı yer alıyor. Aksesuar olarak nitelendirdiğimiz bu parça stil sahibi kadın ve erkeklerin kilit parçaları arasında yer almayı başarırken sezon sonu indirimlerinin de radarı içerisine girmeyi başarıyor.

İndirimli kadın ayakkabı modelleri

Kadın modellerinde son birkaç sezondur trend olan modellerden stilettolar, kalın ya da ince topuk botlar, düz taban casual ayakkabılar, uzun çizmeler gardırobunuza eklemekten sakınmayacağınız parçalar arasında yer alıyor.

morhipo-divarese mariscasual ayakkabı-vitringez
159,90 TL yerine 69,90 TL

morhipo-divarese klasik ayakkabı-vitringez
159,90 TL yerine 79,90 TL

morhipo-divarese çizme-vitringez
219,90 TL yerine 99,90 TL

morhipo-divarese bot-vitringez
314,90 TL yerine 99,90 TL

İndirimli erkek ayakkabı modelleri

Erkek modellerinde ise son zamanların en hit parçalarından olan Oxford ayakkabılar ilk göze çarpan modellerden. Bunun dışında kış sezonunun olmazlarından bilekte biten kısa deri bot modelleri ve casual modeller dolaplarınızı işgal etmeye aday.

morhipo-divarese casual ayakkabı erkek-vitringez
279,90 TL yerine 139,90 TL

morhipo-divarese deri klasik erkek-vitringez
299,90 TL yerine 129,90 TL

morhipo-divarese deri casual ayakkabı erkek-vitringez
319,90 TL yerine 179,90 TL

morhipo-divarese bot erkek-vitringez
499,90 TL yerine 149,90 TL

Ceketler

Ceketler kış sezonunda gardırobunuza eklenebilecek bir diğer parça. İndirim sezonunda sahip olacağınız bir ceket hem önümüzdeki kış sezonunda sizi kurtarırken, baharı da karşılamanıza yardımcı olacaktır. Ceketlerde kadın ve erkek modellerinde hem casual hem de klasik modeller göze çarpıyor. Günlük ve özel kullanımlara uygun olan bu modeller indirim fırsatlarından faydalanmaya değer parçalardan.

morhipo-fabrika kadın klasik ceket-vitringez
199,90 TL yerine 89,90 TL

morhipo-fabrika etnik desenli kadın ceket-vitringez
169,90 TL yerine 59,90 TL

morhipo-people by fabrika ceket erkek-vitringez
399,90 TL yerine 159,90 TL

morhipo-fabrika erkek gri ceket-vitringez
399,90 TL yerine 159,90 TL

Elbiseler

Bu seçeneğimizde biraz da kadınlar üzerinden gitmeye kalkarsak elbiseleri önerebiliriz. Casual modellerde mini boyların, minimalist detayların, renkli ve oversized modellerin öne çıktığı elbiseler tercihleriniz arasında yer alabilir. Abiye modellerde ise sırt dekolteleri, uzun ve balık formdaki modeller öne çıktığı için tercihlerinizi bu yöne çekebilirsiniz.

morhipo-fabrika yaka detaylı hardal elbise-vitringez
139,90 TL yerine 39,90 TL

morhipo-fabrika-kiremit ekru elbise-vitringez
149,90 TL yerine 39,90 TL

morhipo-fabrika siyah abiye elbise-vitringez
299,90 TL yerine 69,90 TL

morhipo-fabrika kırmızı abiye elbise-vitringez
259,90 TL yerine 59,90 TL

Gömlekler

Erkekler için ise indirimde asla kaçırılmayacak parçalar arasında gömlekler yer alıyor. Klasik gömleklerde slim-fit ve regular-fit modeller, casual gömleklerde ise oduncu gömleği olarak tanımladığımız kareli ve renkli gömlek modelleri sezondaki dikkat çeken parçalardan.

morhipo-fabrika hardal lacivert gömlek-vitringez
79,90 TL yerine 34,90 TL

morhipo-fabrika siyah gri gömlek-vitringez
79,90 TL yerine 34,90 TL

morhipo-fabrika regular fit erkek gömlek-vitringez
79,90 TL yerine 24,90 TL

morhipo-fabrika çizgili erkek gömlek-vitringez
79,90 TL yerine 24,90 TL

İndirim sezonunu en çılgın yaşatanlardan birisi ise şüphesiz ki Morhipo. Morhipo’da pek çok markada sezon sonu indirim fırsatından faydalanarak sezonun trend parçalarına çok uygun fiyatlara sahip olmanız mümkün.

Siz de alışverişi indirim sezonuna bırakarak keyfini doya doya yaşamak isteyenlerdenseniz, morhipo.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK