“İndirimin Kralı” İle Ev İhtiyaçlarınızı Tamamlayın

“İndirimin Kralı” İle Ev İhtiyaçlarınızı Tamamlayın

Evlerin güzelliğini koruyabilmesi ve ilk günkü gibi kalabilmesi için bazı yenilikler yapmak önem taşıyor. Kimi zaman evlerdeki eksikleri tamamlamak, kimi zaman da yenilenmesi gereken eşyaları bir anda satın almak göründüğü kadar kolay olmayabiliyor.

Bu aralar evini güzelleştirmek ve yenilemek isteyenlerin fırsat ayağına geliyor. Yolu gözlenen kampanyalar sayesinde, mobilyadan, dekorasyon ürünlerine kadar pek çok ürün, yaşam alanlarınızda yerini almak üzere bekliyor. Birçok  kategoride geçerli olan %60’a varan “en kral indirim” kampanyası, 1 Ekim – 28 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.  “İndirimin Kralı” olarak nitelendirebileceğimiz fırsatların bir kısmını, aşağıda yer alan başlıkların altında inceleyebilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Mobilyalarınızı İndirimlerle Tazeleyin

Eskiyen gardırobunuzu modern hatlara sahip ve evleri aydınlık gösterecek beyaz gardırop modeli ile değiştirebilirsiniz. Gardırop ile birlikte beyaz rustik tarzda bir avize kullanarak, 2015 yılının modası olan eklektik dekorasyonu evinize yansıtabilirsiniz. Son derece şık ve modern görünen dolaplar ile banyonuzu yenileyebilirsiniz. Kendisine çalışma alanları oluşturmak isteyenler için, beyaz çalışma masası oldukça şık bir alternatif.

003bc_Tango_Banyo_Dolabi_S._Mese_80_cm Calisma_Masasi_Beyaz d5f21_Bianco_3Lu_Avize bc008_Yeni_Sierra_Gardirop

 

Kış Kapıda: Isıtma Ürünlerini Unutmayın

Malum kış kapıda ve haliyle bu durum ısıtıcı ihtiyaçlarını gündeme getiriyor. Doğalgaz faturasından tasarruf sağlamak için eskiyen kombinizi, yoğuşmalı kombi ile değiştirebilirsiniz. Aynı kombi gibi, eski radyatörünüzü de yüksek ısıl gücüne sahip olan radyatörler ile yenileyerek, ısı verimliliği elde edebilirsiniz.

75ee9_KS-2760_Quartz_Isitici_ 71ba9_Protherm_Leon_Yogusmali_Kombi cf6db_Twix_Eco_Infrared_Isitici 1000052031


Dekorasyon İçin Uyumlu Seçimler

Duvar kağıtlarından, halılara ve banyo aksesuarlarına kadar aradığınız tüm dekorasyon seçeneklerini büyük indirim kampanyasında bulabilirsiniz. Açık bej duvar kağıdı ile uyumlu kahverengi halıyı dekorasyonunuzda kullanarak aydınlık ve modern bir ortam elde edebilirsiniz.

6678c_Sezar_Banyo_Aksesuarlari a28ec_Colours_Apple_Kahve_Hali 84e6a_Vinil_Damask_Acik_Bej_Duvar_Kagidi

 

Evdeki Büyük Yardımcılar: Küçük Ev Aletleri ve Ev Düzenleyiciler

Küçük ev aletleri genç, yaşlı herkesin en büyük yardımcısı olarak karşımıza çıkıyor. Hafta sonu yapacağınız beş çayı keyfinizi, çay makinesi kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Saklama kutuları ve sepetleri, eşyalarınızı düzenlemek amacıyla kullanabilir, bu sayede yerden tasarruf sağlayabilirsiniz.

0063d_Tidy_Kulplu_Kutu çay c4a96_Capture_Toz_Torbali_Supurge_TCP2010_2000W_ f7d7c_Gullu_Beyaz_Sepet

 

Diğer İhtiyacınız Olabilecekler

El aletleri, bahçe ürünleri ve mutfak ile ilgili aradığınız tüm ürünlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 masa  6ee54_Cift_Akulu_Sarjli_Vidalama_12V 2000007103_1

Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş’tan gelen “İndirimin Kralı” kampanyası ile evlerinizi güzelleştirebilirsiniz. 1 Ekim – 28 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacak ve stoklarla sınırlı büyük indirim kampanyasından yararlanmak için size en yakın Koçtaş mağazasına uğrayabilirsiniz.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK