Mobilya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mobilya Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sürekli gelişen e-ticaret sektörü ve online siteler ile birlikte, pek çok ihtiyacımızı internet sitelerinden karşılıyor ve web sitelerde sergilenen milyonlarca ürünün detayını öğrenmek için birbirinden farklı online vitrinleri geziyoruz.

Tüketicinin alışveriş deneyimi sonuçlarına baktığımızda karşımıza genellikle giyim, ayakkabı, aksesuar gibi kategoriler çıksa da, son zamanlarda internetten yapılan mobilya alışverişleri istatistik listesine girmeye ve e-ticarette büyük bir hacme ulaşmaya başladı. Artık gelişen online mobilya alışverişi ile birçok farklı marka ve tasarım arasından zevkimize uygun ürünlere ulaşma, ürünleri kıyaslama ve uygun fiyatlı alışveriş imkanına sahip olurken, aynı zamanda vakitten de tasarruf ediyoruz.

Tercih kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlayan internet üzerinden mobilya alışverişi, artık büyük bütçeler ayırmamızı istemiyor ve yeni mobilya alımını veya yenilemesini, sunduğu avantajlar ile çok daha makul bir hale getiriyor. Eskiden büyük miktarda paralar ödeyerek alınan ürünler günümüzde artan çeşitler ile birlikte çok daha uygun fiyatlarla tek tıkla kapımıza geliyor.

Peki internet üzerinden mobilya alışverişi yaparken nelere dikkat edilmeli ve tercihler hangi yönde olmalı?

1. Son yıllarda mobilya alımında demonte ürünlere olan eğilim arttı ve tüketiciler internet üzerinden mobilya alışverişi yaparken özellikle kurulum kolaylığı yaratan ve tüketiciyi zorlamayan demonte mobilya alımına yöneldi. Siz de demonte mobilyaların kurulum kolaylığından faydalanabilir ve demonte mobilyalarla alışverişinizi daha pratik hale getirebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz demonte dolaplar, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve en zahmetsiz şekilde evinizdeki yerini alacak.

evmambo-dosem_mobilya_demonte_cok_amacli_banyo_dolabi_tek_cekmece_170_cm-vitringez evmambo-dosem_mobilya_demonte_uc_kapili_dolap-vitringez evmambo-minar_kapakli_dolap_kale_1_parlak_beyaz-vitringez evmambo-minar_kapakli_dolap_kale_2_parlak_beyaz-vitringez

2. İnternetten mobilya alışverişi yaparken demonte olmasının dışında dikkat etmeniz gereken diğer önemli bir kural, mobilyanın boyutu, eğer çekmeceleri varsa çekmecelerin iç genişliği ve kurulum özellikleri. Seçtiğiniz ürüne, ürün özelliklerini dikkatlice okuyarak karar verebilir ve her ne kadar internetten alışveriş yapıyor olsanız da müşteri temsilcisini arayarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 evmambo-buggy_kd7702_2_cekmeceli_komodin_(_beyaz_)-vitringez evmambo-mobilyakervani_demonte_yikanabilir_kilifli_sandalye_ince_ayakli_avangard_v.7-vitringez evmambo-woodenbend_lake_turkuaz_komodin-vitringez evmambo-bestline_amber_kutuphane_kirmizi-vitringez

Eğer sizler için seçtiğimiz ürünlere ve daha fazlasına ulaşmak isterseniz, evmambo.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın! Evmambo’nun en cazip fiyatlarla sunduğu, evinize şıklık katacak mobilyalar sizleri bekliyor!

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK