İşe Gitmeden On Beş Dakika Önce Uyananların Modası

İşe Gitmeden On Beş Dakika Önce Uyananların Modası

İŞE GİTMEDEN ON BEŞ DAKİKA ÖNCE UYANANLARIN MODASI

Kim sabahın erken saatlerinde çok mutlu uyanıp işe gidiyor? Özellikle erkekler, genellikle işe gitmeden 15 dakika önce kalkıyor, gömlek ve pantolondan oluşan kıyafetlerini giymek üzere gardıroba yöneliyor. Peki erkeklerin ofis stili nasıl şekilleniyor?

52a6a4332545a-tile İŞE GİTMEDEN ON BEŞ DAKİKA ÖNCE UYANANLARIN MODASI

Aldığımız duyumlara göre erkekler işe gitmeden önce hazırlanmak konusunda yoğun bir çaba gösteren kadınlara hayret ediyor. Aslında, iki saat öncesinden kalkıp süslenip püslenmek uğruna verdikleri bu amansız mücadeleyi takdir edenler de var aralarında. Çünkü kadınlara göre “giyinmek” erkeklerin bir türlü anlamadığı bir uyum yarışı.

İŞE GİTMEDEN ON BEŞ DAKİKA ÖNCE UYANANLARIN MODASI536103dac74a3-tile 

Yok efendim Ayşe’nin saatinin rengiyle küpesinin rengi uymamış, Ceyda Hanım’ın ayakkabıları eteğinin önüne geçmiş, Aysun saçına ne takmış öyle vs… Aslına bakarsanız, konuşacakları konu bulamadıklarından, birbirlerinin ne giydiklerine takıyorlar. Ofisteki işlerin aksamasının da asıl sebebi -hepsi değil- bu uyuma fazlasıyla dikkat eden kadınlar değil mi?

Kadınlar erkeklerin ofis stili hakkında ne düşünüyor?

Örneğin işe yeni başlayan bir erkek olduğunda, kadınlar adını ve soyadını merak etmiyor. Ne giydiğine bakıyorlar ve sohbet şu şekilde devam ediyor: “Arkasından konuşmak gibi olmasın ama o nasıl bir kıyafet öyle? Ayrı ayrı baktığımızda tişört de pantolon da hiç fena değil. Tamam, kadınlar iki saat erken uyanıp süsleniyor püsleniyor ama; erkekler de bir on dakika erken uyanıp, en azından bir blazer ceket giyemez mi?”

53610384d3043-tile İŞE GİTMEDEN ON BEŞ DAKİKA ÖNCE UYANANLARIN MODASI

Anlaşılan ofis stili konusunda erkeklerin biraz yardıma ihtiyacı var. Neyi, nasıl ve neyle giyeceklerini bir bilseler, bütün bu sorunlar ortadan kalkacak da; erkekler öncelikle rahat olmak istiyor galiba…

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK