Jartiyer Giyince Seksi mi Oluyoruz?

Jartiyer Giyince Seksi mi Oluyoruz?

JARTİYER GİYİNCE SEKSİ Mİ OLUYORUZ?

Jartiyer… Söyleyince bile kendimizi seksi hissedebiliyoruz, öyle değil mi? Bir de giydiğimizi düşünürsek, o gün özgüvenimizin tavan yapmasını doğal karşılayın lütfen.

Jartiyer nasıl giyilir?

Evet seksi. Ama nasıl giyileceği ve nasıl kullanılacağı birçok kadın tarafından henüz anlaşılabilmiş değil. “Şimdi bu çorap giyiliyor, tamam da. Bu parça ne oluyor? Bu mandallarda neleri tutturuyoruz. Amaaan en iyisi ben külotlu çorap giyeyim” diyoruz. Aslında bu kadar karışık bir şey değil. Çorap kısmının nasıl giyildiğini çözdüyseniz geriye Stripe adı verilen parça kalıyor. Bu parçanın da çorabı sabit tutmak için kullanıldığını çözdüğümüzde jartiyer giymemek için hiç bir sebep kalmıyor.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

 VG-jartiyer JARTİYER GİYİNCE SEKSİ Mİ OLUYORUZ?

Jartiyer neden giyilir?

“Şimdi bu jartiyeri giydim de ben bunu nerede kullanacağım?” diyebilirsiniz. İstediğiniz her yerde her zaman kullanabilirsiniz. Kimse “Ne giymiş Ceyda?” diye elbisenizin altına bakmaz. Külotlu çoraba göre biraz daha zahmetli olsa da artık bir klasik olan jartiyer kendine güvenen ve feminen kadınların en çok tercih ettiği iç çamaşırları arasında.

Peki bu Stripe’nin klipsleri elbisenin altında belli olmaz mı? diyorsanız da,  haklısınız belli olur. “Aaaa Ceyda jartiyer giymiş.” derler. “Ama yakışmış.”

 VG-kadin-ic-camasiri JARTİYER GİYİNCE SEKSİ Mİ OLUYORUZ?

Şaka bir tarafa, bunun için de bir çözüm düşünmüşler ve Stripe kullanmanıza gerek kalmadan slikonlu jartiyer çorabı üretmişler. Klips kullanmadığınız için ne giydiğiniz de belli olmaz ve siz de rahatlıkla jartiyer giymiş olursunuz.

Daha önceden hiç giymeyenler ve jartiyer olmadan asla diyenler, yukarıdaki jartiyer modellerini mutlaka yakından incelemeli.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK