Kalem Etek Dedikleri Ne Güzel Trendmiş

Kalem Etek Dedikleri Ne Güzel Trendmiş

KALEM ETEK DEDİKLERİ NE GÜZEL BİR TRENDMİŞ

Kalem etek trendi giderek büyüyor. Bu trendin bir süre daha devam edeceğini söyleyebiliriz. Öyle ki artık birçok kadının aklına etek deyince sadece kalem etek geliyor. Ama siz henüz bu şık trendle tanışmadıysanız size rehberlik edecek VitrinGez’den istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Kalem etek nasıl kombinlenir, üstüne ne giyilir, hangi ayakkabıyla daha şık olur? İşte cevaplar…

Kalem etek nedir ne değildir?

Kalem etek aslında yüksek belli, dizlerin altında biten belden itibaren vücudu saran eteklerdir. Ama artık sadece siz altı boyu değil neredeyse her boyu var. “Ayy bu çok dar!” diyenler için özel arkasında kolay adım atmayı sağlayan minik yırtmaçlar bile bulunur, derin yırtmaçlara ise henüz rastlanmadı.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

KALEM ETEK DEDİKLERİ NE GÜZEL BİR TRENDMİŞ KALEM ETEK DEDİKLERİ NE GÜZEL BİR TRENDMİŞ

Bizim Kim Kardashian’dan neyimiz eksik?

Kalem etek oldukça dar bir model. Bu nedenle birçok kilolu kadın kalem eteklere pek yanaşmıyor. Neden? Nedeni basit: Kalçalarımızı büyük gösteriyor-muş. Amaan ne olmuş yani kalçalarımız büyükse ya da fazla kilolarımız varsa? Düşünün Kim Kardashian bile o büyük kalçalara rağmen, kendine güvenip daracık kalem etek giyiyor. Bizim Kim Kardashian’dan neyimiz eksik? Hatta üzerine aynı renklerde bir blazer ceket giydiğimizde ufak bir hokus pokusla kalçalarımız olduğundan çok daha küçük görünebilir, dünyaca ünlü kadınlara taş bile çıkartabiliriz.

VG-mavi-kalem-etek KALEM ETEK DEDİKLERİ NE GÜZEL BİR TRENDMİŞ

Kalem eteği nasıl giyelim, giyerken ne yapalım?

Kalem etek giymenin en temel kuralı, üzerine giydiğiniz gömlek ya da tişörtü eteğin içine sokmak. Kalem eteğin şıklığı en çok bu şekilde ortaya çıkar. Hem bu ufak ayrıntı göbek bölgenizdeki fazlalıkları da bir anda gizleyiverir. Hem şık hem zayıf görünmek! Bir kadın başka ne ister ki?

Kalem etek sadece iş kadınlarına özgü bir parçaymış gibi görünse de onu tişörtlerle spor bir havaya büründürmek de mümkün. Yani bir kalem eteğiniz varsa onu sadece ciddi ortamlarda giymek zorunda değilsiniz. Dolabınızdaki tişörtleri hemen çıkarın ve kalem eteğinizin üzerine yakışıp yakışmadığına bir bakın. Bu sırada arkadaşlarınızla bir kahve planı yapmanız da işe yarayabilir. Çünkü hemen o halde dışarıya çıkmak için can atacaksınız.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK