Karnaval Havasında Aksesuarlar

Karnaval Havasında Aksesuarlar

Kadınların mevsim ne olursa olsun kullanmaktan vazgeçemedikleri parçalarından olan aksesuarlar, şıklığınızı tamamlayıp tarzınızı yansıtmanın ve yapılan kombinlere kişisel detaylar katmanızın en eğlenceli yollarından biri. Her sezon olduğu gibi yeni sezonda da birbirinden farklı tasarımlarla kadınların karşısına çıkan aksesuarların arasına, geçtiğimiz sezonda taşlı, zincirli gibi modelleriyle ear cuff’lar ve saç aksesuarları eklendi ve bu aksesuarlar bu sezonun da en hit parçaları arasına girmeyi başardı.

Küpeden çok daha fazlası: Ear Cuff

Ear cuff için küpe demek büyük haksızlık olur. Çünkü ear cuff, sıradan bir küpeden çok daha fazlası. Ear cuff, bütün bir kulağı birden fazla kulak deliğine ihtiyaç olmadan, bütünüyle kaplıyor. Geçtiğimiz yıl varlığını yeniden gösteren ear cufflar, yeni sezonun en dikkat çeken aksesuarlarından biri. Büyük, taşlı, zincirli gibi gösterişli modellerinin yanı sıra, daha sade daha küçük modelleriyle de tercihler arasında yer alıyor.

Earcuff - DBCarnaval & Vitringez

Ear cuff sayesinde şıklığın kulaklardan başladığını söyleyebiliriz. İsterseniz klasik bir gece kombiniyle, isterseniz de sokak stilini yansıtan rahat bir kombinle kullanabileceğiniz bu aksesuar, her stilin en dikkat çeken parçası olabilecek bir görünüme sahip. Özellikle toplu saçlarla göz alıcı bir stil yaratan ear cuff’lardan alıp, çabasız bir şıklığın yaratıcısı olabilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Kanat Ear Cuff - DBCarnaval & Vitringez Kristal Ear Cuff - DBCarnaval & Vitringez Kristal Kuş Detaylı Ear Cuff - DBCarnaval & Vitringez

Mavi Taşlı Ear Cuff - DBCarnaval & VitringezTaşlı Elf Ear Cuff - DBCarnaval & Vitringez Taşlı İncili Ear Cuff - DBCarnaval & Vitringez

Saç Aksesuarları

Tıpkı ear cuff gibi, birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ve şıklığı göz alıcı bir stille tamamlayan saç aksesuarları, yeni sezonda tekrar popüler oldu ve farklı modellerle kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında yer almaya başladı. Şık bir akşam yemeği ya da gece stili için oldukça kullanışlı olan saç aksesuarları, sokak stilinin de dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Okula, ofise, yemeğe ya da alışverişe giderken kullanabileceğiniz, her ortama uyum sağlayan saç aksesuarları stilinizin en dikkat çeken parçası olacak.

Saç Aksesuarı

Gösterişli, şık modellerinin yanı sıra sade modelleriyle de göz dolduran saç aksesuarları  ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Broş  Saç Aksesuarı  - DbCarnaval & Vitringez Kelecek Saç Aksesuarı  - DbCarnaval & Vitringez Kristal Saç Aksesuarı - DbCarnaval & Vitringez Metal Coin Saç Aksesuarı  - DbCarnaval & Vitringez Leaf Saç Aksesuarı  - DbCarnaval & Vitringez Turkuaz Saç Aksesuarı  - DbCarnaval & Vitringez

Kadınların vazgeçemedikleri parçaları olan aksesuarları, sezon trendlerini takip ederek en yenilikçi, en trendy ve en kaliteli tasarımlarla sizlere sunan dbCarnaval Vitringez Mağazasına ve takı & aksesuar modellerine göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK