Kazak Modellerinde Bu Çizgiden Çıkmayın!

Kazak Modellerinde Bu Çizgiden Çıkmayın!

KAZAK MODELLERİNDE BU ÇİZGİDEN ÇIKMAYIN!

Yeni yıl yaklaşıyor, kış devam ediyor ve tasarımcılar bu yoğunlukta yine de yeni sezondaki çizgilerini bozmuyorlar. Kazaklarda, birbirinden şık dokulara ve modellere çizgilerle farklı birer stil kazandıran moda önderleri, pek çok kazakta farklı renklerde çizgiler kullanmayı tercih ettiler. Ne diyebiliriz ki… Hepsi çok şık görünüyor. Ayrıca, bu şekilde enine çizgilerin insanları olduğundan daha kilolu gösterdiği ön yargısını da yıkarak, doğru kullanıldığında bu çizgilerin avantajlı bile olabildiğini gösterdiler. Bizlere de çizgili kazakların keyfini sürmek kaldı.

Hem kadın, hem de erkek modası için çizgili kazakların öne çıktığı bir dönemdeyiz. Farklı renkler, dokular ve desenlerle raflardaki yerlerini alan bu modeller, çizgilerde farklı renklerin kullanılması sayesinde bizlere de çeşitli şekillerde kombin yapabilme imkanı sağlıyor. Ayrıca, düz rengin aksine kombine de cazip bir hava katan ve kontrastı destekleyen bu çizgili kazaklar, kullanabileceğiniz kaban, aksesuar ve diğer parçalar için de seçimlerinizde alan tanımış oluyor. Bu ara çizgili kazak modellerinde en çok öne çıkan markalardan biri de DeFacto. Kadın ve erkekler için ince çizgili, kalın çizgili, renkli çizgilere sahip pek çok farklı kazak modelini bulabileceğiniz DeFacto, her bütçeye uygun alternatifler sunuyor.

Çizgili Kazak Modelleri

Bu çizgiler yaştan değil keyiften!

Kadınların korkulu rüyası, alında ve göz kenarlarında oluşan çizgilerin aksine bu çizgiler bir başka! Diğer çizgilerden korkabilirsiniz ancak kazak modellerinde, üstelik çok başarılı bir şekilde konumlandırılarak olduğunuzdan fazla kilolu göstermeyecek, hatta çok şık bir görüntü kazandıracak çizgili kazaklara bir göz atın. Rengarenk çizgili ya da iki farklı renk seçeneğiyle tasarlanmış bu modellerle, alternatifleriniz çoğalıyor. Dilerseniz, içlerine gömlek giyerek de kullanabilirsiniz.

 

Defacto - Bordo Çizgili Kazak - Viringez Defacto - Lacivert Navy Saç Örgü Kazak - Vitringez

Erkekler de çizgisini koruyor

Erkek kazak modellerinde de pek çok çizgili tasarım görebilirsiniz. Özellikle yakası düğmeli olanlar, atkı ve fular kullanımını da daha pratik bir hale getiriyor. Genellikle botlar ve spor pantolonlarla tercih edilen ve yılbaşı yaklaşırken bordo, yeşil gibi bu dönemin renklerini yansıtan çizgili kazaklar çok moda. Ayrıca, erkeklerin en sık ve beğenerek kullandığı gri ve siyahları da atlamamak gerek tabii.

Defacto - Lacivert Çizgili Kazak - Vitringez

Siz de yeni sezonda çizginizi bozmayın ve bu kazak modellerine bir göz atın. Yeni bir yılla beraber ön yargılarınızı geride bırakabilirsiniz.

 

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK