Fazla Kilolar Mı, O Ne Ayol?

Fazla Kilolar Mı, O Ne Ayol?

FAZLA KİLOLAR MI, O NE AYOL?

Yaz mevsimi yaklaşıyor. Birçok kadın ne giyeceğini şimdiden düşünmeye başladı bile. Fazla kiloları olup bu durumu kabul etmeyenler de, duymaya alışık olduğumuz bahaneleri söylemeye başladı. En sık karşılaşanlar ise şöyle:

– Kemiklerim iri

– Bizde genetik

– Biraz hazımsızlığım var

– Balık etliyim

Artık bahane üretmenize gerek yok. Çünkü pratik bir yöntemle olduğunuzdan daha zayıf görünebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken çok fazla efor sarfetmenize de gerek yok. Gardrobunuzdaki favori kıyafetleri  kombinlemeniz yeterli. Baktınız olmuyor, yeni bir şeyler satın almakla işe başlayabilirsiniz.

Fazla kilolar nasıl saklanır?

Öncesinde bluzdan pantolona, elbiseden çantaya birkaç tavsiye ile alışverişinizi kolaylaştıralım.

Bluz

Birkaç kilo fazlanız varsa, göğüs veya sırt dekolteli bluz giymeniz doğru bir tercih olacaktır. Kendinizi sarıp sarmalamak ve üst üste çok fazla kıyafet giymek, olduğunuzdan daha da kilolu görünmenize neden olabilir. Siyah ya da tek renk bir bluz seçmek, sizi aynı zamanda şık ve zarif gösterecektir.

Elbise

Birçok kadının en çok tercih ettiği kıyafetler arasında elbise birinci sırada. Tek parça ve rahat oluşu ile uzun süre birinciliği hiçbir kıyafete kaptırmayacak gibi. Elbise seçerken, dikkat etmeniz gereken bir iki ayrıntı var. Bunlardan biri elbiselerin -eğer çizgiliyse- dikey çizgili olması, diğeri ise çok kısa ve dar olmaması.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

FAZLA KİLOLAR MI, O NE AYOL? 529dc17093d6f-tile

Pantolon

Yaz yaklaşırken haliyle vücudunuza yapışan kıyafetleri tercih etmek istemezsiniz. Dökümlü pantolonlar hem bol hem de rahattır. Fazla kilolar sizin için de sorunda, bu yaz dökümlü pantolonlar favoriniz olabilir, deneyin.

Çanta

Son olarak aksesuar seçerken çok küçük çantaları tercih etmemenizde fayda var. Göz yanılmasına bağlı olarak çantanız küçük, sizse şişmanmış gibi algılanabilirsiniz.

Fotoğraflara tıklayarak ürünlere ulaşabilirsiniz

FAZLA KİLOLAR MI, O NE AYOL? 531fc17bcc05c-tile

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK