Kim Demiş Emzirirken Şık Olunmaz Diye?

Kim Demiş Emzirirken Şık Olunmaz Diye?

Hamilelik bir kadının hayatında yaşayabileceği en eşsiz, en mutlu dönemlerinden biri. Hamile olduğunuzu ilk öğrendiğiniz an yaşayacağınız heyecanı bir düşünün, mutluluktan havalara uçarsınız değil mi?

En az o an yaşayacağınız mutluluk kadar size haz verecek bir diğer şey ise elbette bebeğinizi emzirmek. Bebekle anne arasındaki bu özel ve kıymetli anın verdiği haz, gerçekten hiçbir şeyle kıyaslanamaz bile. Peki bebeğinizle aranızdaki bağları güçlendiren bu en değerli anları tüm keyfiyle yaşayabilecek misiniz, yoksa her emzirme anı sizin için sıkıntılı mı geçecek?

Belik eskiden emzirme dönemi bir kadının en rahat dönemi değildi ama artık emzirirken de rahat ve şık olmak mümkün…

Hamile giyim ve emzirme kıyafetlerinde şıklığın markası Happy Milk

Sonuçta beğenizi emzirdiğiniz dönemde bir kadın olarak şıklığınızdan ödün vermek zorunda değilsiniz. Biz kadınlar için şartlar ne olursa olsun güzelliği bir kenara atmak olmaz. Neyse ki kendi hamilelik dönemlerinde yaşadıkları tecrübeyle markalarını yaratmayı başaran iki anne, Happy Milk çatısı altında sizlere giyim ve aksesuar alanında birçok şık ve kullanışlı alternatif sunuyor.

Üstelik bu kıyafetleri hem hamilelik hem de emzirme döneminde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece rahat bir hamilelik sürecinin ardından emzirme döneminde de yeni kıyafetler aramak zorunda kalmazsınız.

KİM DEMİŞ EMZİRİRKEN ŞIK OLUNMAZ DİYE?
Daphne Hamile ve Emzirme Elbisesi
KİM DEMİŞ EMZİRİRKEN ŞIK OLUNMAZ DİYE?
Diana Hamile ve Emzirme Elbisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hamilelik döneminde illa hamile elbisesi giyeceksiniz diye bir şey yok elbette. Ama elbise giymeyi sevenlerdenseniz, çok farklı çeşitte elbise modellerini Happy Milk’de bulabilirsiniz. Hatta yüzde 100 pamuk alternatifleriyle içiniz de rahat olur, cildiniz de.

Doğum sonrasında emzirme kıyafeti olarak da kullanabileceğiniz bu elbiseler, dışarıdan bakıldığında bu özelliklerini hiç yansıtmaz. Üstelik varsa hamilelik sonrası kilolarınızı saklaması da cabası! Normal bir elbiseden hiç farkı yok gibi gözükür ama emzirmek için tek parmak hareketiyle hoooppp bir anda emzirme elbisesi oluverirler.

Sadece elbise mi var, elbette hayır!

Elbise giymeyi çok rahat bulmuyorsanız, hamile pantalonlarınızı ve taytlarınızı değişik bluz ve t-shirt çeşitleri ile, dilediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. Ama tabi hamilelik sonrasında emzirmek için ekstra ne alacağım diye düşünmenize hiç gerek yok! Çünkü bu t-shirt ve bluzleri de elbiselerde olduğu gibi, emzirme döneminde rahatlıkla kullanabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Renk ve desen bakımından birçok alternatif sunan Happy Milk’te, kendinize uygun bir model bulmak zaten çok kolay. Mesela çiçekli harika bir bluzun üzerinizde çok şık duracağına eminiz. Ya da üzerinde değişik desenler olan ve hem hamilelik hem emzirme döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir t-shirt, verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ediyor, ne dersiniz?

KİM DEMİŞ EMZİRİRKEN ŞIK OLUNMAZ DİYE?
Overlappy Hamile ve Emzirme Tişörtü
KİM DEMİŞ EMZİRİRKEN ŞIK OLUNMAZ DİYE?
Tulip Hamile ve Emzirme Bluzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu t-shirt ve bluzlerde yine her türlü detay düşünülmüş. Emzirmek için çıt çıtlarını açmanız yeterli, tek elle bile yapılabilir. Bununla da kalmıyor, emzirirken karnınız ve beliniz kapalı kaldığı için üşütme ve gaz oluşumuna da engel oluyor. Üstelik sonraki dönemde karnınız küçüldüğünde bile büzgüleri sayesinde şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Ee emziren bir anne olarak daha ne istersiniz değil mi?

PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK