Kır Düğünü İsteyenler İçin En İyi 4 Düğün Mekanı

Kır Düğünü İsteyenler İçin En İyi 4 Düğün Mekanı

Evlenmeye karar verdiniz ve yıllardan beri hayalini kurduğunuz o harika kır düğünü organizasyonunu artık gerçekleştirmek istiyorsunuz ama bir türlü mekana karar veremediyseniz bu yazımız size fikir verecektir. Bol yeşilli ve oksijenli bir kır düğünü sizi bekliyor.

 

Adabeach Club, Heybeliada

Heybeliada’da çam ağaçlarıyla çevrili Çam Limanı Koyu’nda bulunan Adabeach, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için harika bir yer. Adabeach, Heybeliada’nın en güzel koyunda bulunuyor. Tam bir ada havası almak ve kır düğününüzü gerçekleştirmek için harika bir fırsat.

kır düğünü 1

Bozcada

Kır düğününüzü gerçekleştirebileceğiniz bir başka ada da Bozcaada. Düğün tarihiniz özellikle bağ bozumu zamanına denk geliyorsa kesinlikle bağ bozumu festivaline katılmalısınız. Burada birbirinden lezzetli şarapları tadabileceksiniz. Düğününüzü yılın bu zamanında yaparsanız ayrıca davetlileriniz de çok güzel vakit geçirip eğlenceye katılabilirler.

kır düğünü 2

Mihrabat Korusu

Muhteşem İstanbul manzarasına sahip olan Mihrabat Korusu’nda masallardaki gibi bir düğün sizi bekliyor. Yeşillikler içinde harika bir boğaz ve köprü manzarasına sahip olan mekan kır düğünlerinin vazgeçilmez mekanları arasında.

kır düğünü 3

Villa Riva Garden, Beykoz

Kır düğünü için favori mekanlardan biri Villa Riva Garden. Beykoz’da Riva Deresi üzerinde tam 8000 metrekare çim alanı olan yeşillikler içinde kendinizi kaybedeceğiniz eşsiz bir yer. Düğün sabahı buraya gelip düğün fotoğraflarınızı ve videonuzu burada çekebilirsiniz. Villa Riva Garden 4 yatak odasıyla toplamda 13 kişilik konaklama imkanına sahip. Yani davetlileriniz için burada konaklama imkanı olduğunu da unutmayın.

kır düğünü 4
PAYLAŞ
Pazartesi sendroma girilir, alışveriş günü ilan edilir. Salı diyet bozulur ama kombinasyon yerindedir. Çarşamba hafta ortası, genel bir bakım mı yaptırılsa? Perşembe can sıkıntısı, Ceyda ne giymiş öyle? Cuma haftanın son günü ama dip boyası başa bela. Cumartesi Pazar neyse de; off Pazartesi ne giyilecek biri bize söylese ya! Dert etmeyin! Türkiye' nin ilk ve tek moda arama motoru hayatınızı kombine ediyor! Okuyanlar bu sezon yine çok konuşuluyor...

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK